Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem tutaj nowy, ale mam nadzieję, że pisząc tego posta nie złamałem żadneog punktu regulaminu.

 

Mam gołą wersję FM 2006 (czyt. w pudełku bez żadnych łatek)

 

jakie łatki muszę zainstalować, by grać bez błędów gry.

 

jakie jest najnowsze uaktualnienie bazy danych

 

czytałem o bombonierze Profesora. Są jakieś dwie wersje i naprawdę nie wiem, która byłaby najodpowiedniejsza pod słabszy komputer

 

Ogólnie chciałbym krok po kroku dowiedzieć się, co muszę zrobić, by grać bez błędów, na jak najaktualniejszej wersji bazy danych oraz z bombonierą Profesora.

 

Za odpowiedź z góry ślicznie dziękuję i proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza

Odnośnik do komentarza

Witam i zwracam sie z pytaniem do ludzi ktorym zdarza sie jeszcze wlozyc plytke z Fm2006 do CDromu, mam nadzieje ze nie wygineliscie. Czy mozna jakos utworzyc lige U-18 badz 'rezerw' w danym kraju (np. Anglii) na podobienstwo tych w Hiszpanii zeby statystyki widnialy w historii gracza? Probowalem roznych kombinacji - utworzylem w edytorze wszystkim druzynom angielskim druzyny B (zamiast rezerw) oraz druzyny C (podpuisujac jako U-18). Potem znalazlem lige w ktorej graja wszystkie druzyny B i C w hiszpanii i zamienilem je z nowopowtsalymi angielskimi. I chyba nic. w grze, w historii zawodnika wyswietla mi sie Liverpool U18 i liverpool rezerwy na szaro a nie na zolto, czyli tak jakby zawodnik byl w innej druzynie niz liverpool. a mecze do historii tez sie nie dodaja. generalnie chodzi mi o to ze w hiszpanii w historii zawodnika ladnie jest rozpisane - jezeli nie nadawal sie w druzynie podstawowej i caly mecz rozegral w U18 to ma ladny bilans np 33 gry w U18 - 10 bramek. a w anglii badz innych krajach widnieja w historii same zera przez pare sezonow -.- nieestetycznie wg mnie.

 

jezeli ktos z Was ma podobne zboczenie i probowal cos z tym zrobic - pomozecie? (pomozemy)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

6. Megapacki (faces, kits, logos)

 

Dutch Eredivisie Superpack v.1.0

Polish League Graphic Pack (herby i facepacki)

Polish Orange Ekstraklasa Superpack v.1.1

Scottish Premier League Superpack v.1.0

 

Można prosić o re-up tych paczek? Linki na filefront wygasły. Szczególnie zależy mi na Polish League Graphic Pack (herby i facepacki)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...