Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak chcę wczytać save to pisze: "Zapisana gra nie została wczytana"?

 

Jest kilka możliwości, a 2 przychodzą mi na myśl natychmiastowo:

 

1 - zapis, który chcesz wczytać był zrobiony na innej wersji gry, niż masz teraz. Uaktualnij grę do najnowszej wersji.

 

2 - zapis najzwyczajniej w świecie padł i jak nie masz jakiś działających backupów, to już po nim.

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem sobie nowe koszulki (w innym stylu) do FM'a08. Problem mam taki, że stare się nie usunęły i teraz jedna jest nałożona na drugą. A że te domyślne są większe, to mi wystają. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko.Jesli juz gdzies bylo to sorry.

 

1. Gdy gram ligą szkocką ,po sezonie piątym, a raz drugim dzieje się rzecz dziwna. Mianowicie nie pojawia sie terminarz na nowy sezon i jest po wszystkim. Mozna gra tylko krajowe puchary i europejskie.Ma ktos podobny problem? Jak moznatemu zaradzic?

2. W mistrzostwach europy graja reprezentacje Litwy, San Marino, Lichtenstein itd, a nie reprezentacje, ktore sie zakwalifikowały. Czy to jakis blad gry?

 

Prosze o odp. i dzieki

Odnośnik do komentarza
Dlaczego nie działają mi żadne wgrane herby, koszulki oraz twarze ? Utworzyłem folder graphics i tam te pod foldery ale jak włączam grę to zawiesza się na białym polu i nie chce iść dalej.

 

Wyłącz buforowanie skórki, zrestartuj grę. Jeśli wgrałeś dodatki tam gdzie trzeba, powinno pomóc.

 

A sam katalog graphics powinieneś zrobić w(domyślnie): C:\Documents and Settings\Nazwa Uzytkownika\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem chyba nieliczną dziewczyną grającą od lat w FM. Mam problem: po zainstalowaniu dema FM 2009 pojawia się komunikat: Cannot run game:Failed to set up graphics system. Wiem,że parametry mojego kompa są bardzo niskie:AMD Athlon 1700 + 1,47 GHZ 256 RAM GForce MX 400.

 

Mam pytanie ,czy po dodaniu RAM do 512 i zmianie grafiki na G Force FX 5500 Gainward gra ruszy?

Nie chcę ponosić kosztów , bo nie wiem czy to ma sens?

 

Dlatego zorientowanych Panów proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Sugeruję najpierw zajrzeć tutaj (jeśli chodzi o Twój problem, to pierwsze pytanie i kwestie związane z DirectX - szczegóły tutaj). Co zaś tyczy się sprzętu - u mnie Athlon 3000+ (1,8 GHz), 1GB RAM i karta GeForce FX 5200, co za tym idzie - teoretycznie powinno jakość pójść (u mnie na niskich rozdzielczościach nawet 3D specjalnie nie tnie), aczkolwiek szału nie będzie :D. Mimo wszystko, warto najpierw zaaktualizować DirectX.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...