Skocz do zawartości

Wybory MT (II kadencja) - zgłaszanie kandydatów (druga edycja)


Rekomendowane odpowiedzi

Hyde - inteligetny, nieco szalony, ale mimo wszystko sympatyczny co nie zawsze pokazuje na forum. Ostatnio zaczął grać w FM-a. Może wprowadzić powiew świeżości i dystansu w MT.

Johniss - inteligetny, oczytany, zna się na języku polskim i ludziach. Specyficzne poczucie humory, ale i duże umiejętności w wyszukiwaniu afer. Mógłby być przydatny w MT jako pies na wszelkiego rodzaju kombinatorów i cwaniaczków. Poza tym pilnowałby innych moderatorów.

Jahu - może i kontrowersyjna kandydatura, ale Janek mógłby być przedstawicielem forumowych "młodych wilków". Gra w FM-a, piłkę nożną, jest aktywny na Facebooku. Jaka rola? Pilnowanie i kontakt z młodymi i świeżymi użytkownikami.

aigel - twardy zawodnik. Nominuję go, bo to ostry facet, któremu nikt nie podskoczy. Kiedy trzeba spokojny i opanowany, kiedy trzeba zdecydowany, bezkompromisowy i agresywny. Idealny kandydat do rozprawiania się z piratami.

Odnośnik do komentarza

Ja nominuję lotokota - to prawdziwy człowiek orkiestra. Specyficzne poczucie humoru sprawia, że byłby w MT postacią barwną. Pragnę przypomnieć, że lotokot również jest czynnym piłkarzem, co w Polsce wymaga profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Jest on również punktualny i obowiązkowy - nigdy nie zawiódł, kiedy organizowane były warszawskie spotkania. Praca w otwockim kebabie sprawiła również, że nie straszna mu żadna fucha.

Odnośnik do komentarza

Ja nominuję lotokota - to prawdziwy człowiek orkiestra. Specyficzne poczucie humoru sprawia, że byłby w MT postacią barwną. Pragnę przypomnieć, że lotokot również jest czynnym piłkarzem, co w Polsce wymaga profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Jest on również punktualny i obowiązkowy - nigdy nie zawiódł, kiedy organizowane były warszawskie spotkania. Praca w otwockim kebabie sprawiła również, że nie straszna mu żadna fucha.

W takim razie ja proponuje

Gacka i Pucka ludzie od lat zwiazani z forum, inteligentni, wykształceni całkowite przeciwieństwo młodego wilka Janka

Hyde - inteligetny, nieco szalony, ale mimo wszystko sympatyczny co nie zawsze pokazuje na forum. Ostatnio zaczął grać w FM-a. Może wprowadzić powiew świeżości i dystansu w MT.

Johniss - inteligetny, oczytany, zna się na języku polskim i ludziach. Specyficzne poczucie humory, ale i duże umiejętności w wyszukiwaniu afer. Mógłby być przydatny w MT jako pies na wszelkiego rodzaju kombinatorów i cwaniaczków. Poza tym pilnowałby innych moderatorów.

Jahu - może i kontrowersyjna kandydatura, ale Janek mógłby być przedstawicielem forumowych "młodych wilków". Gra w FM-a, piłkę nożną, jest aktywny na Facebooku. Jaka rola? Pilnowanie i kontakt z młodymi i świeżymi użytkownikami.

aigel - twardy zawodnik. Nominuję go, bo to ostry facet, któremu nikt nie podskoczy. Kiedy trzeba spokojny i opanowany, kiedy trzeba zdecydowany, bezkompromisowy i agresywny. Idealny kandydat do rozprawiania się z piratami.

W takim razie ja chciałbym nominować twojego starego jak cię robił. Co prawda przydarzyła mu się jedna wpadka, ale tak poza tym to całkiem fajny i odpowiedzialny facet.
Odnośnik do komentarza

Kandydatura Jaha wcale nie jest wzięta z kosmosu, jeśli weźmiemy pod uwagę, że całkiem poważnie rozpatrywane są szanse Fenomena i SzKoDiEgO vel Szkodnika. Dla mnie cała trójka dysponuje podobnym potencjałem intelektualnym i bez znaczenia jest, że jeden świetnie operuje bazą danych forum, a drugi edytorem CM 03/04. Fenomen jest awatarem Icona, userem, który w pełni popierał i legitymizował władzę byłego, mam nadzieję, roota CMF. Zasłynął z rażącej nieobiektywności, brakuje mu charyzmy i umiejętności moderowania - co drugi jego post jest kwitowany albo śmiechem (w tej klasyfikacji dawno już doścignął wymienionego wcześniej Amanta), albo przynajmniej uśmiechem politowania. Szkodi to natomiast najnowszy wynalazek Icona. Znakomicie wpisuje się w zasadę choco licken, ja zagłosuję na Ciebie, Ty na mnie i będziemy razem trzymać się za rączki radośnie podskakując w ogródku zwanym Mod Teamem. Miałem okazję śledzić jego "scenową karierę" i nie wydaje mi się, by choć raz wyskoczył ponad poziom legendarnego składu CM Interactive z Baryłą i Gazelą na czele. Konkludując, głosowanie na tę dwójkę to oddanie głosu na "stare", na młodszy beton niezdolny do samodzielnego myślenia. W praktyce nadal tym forum będzie rządziła uzurpatorska ręka Icona w osobach dwóch nieżyczliwie spoglądających na jakiekolwiek zmiany figurantów.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Johniss, dla mnie nie ma sensu się klocic z Twoja opinia bo przeciez masz do niej prawo. Ciesze się, ze kilka osob wpisalo mojego nicka na liste nominacji i wcale nie będę plakal jeżeli nie wejde do modteamu. Porownywanie mnie dziś do scenowej "kariery" za czasow CMI czy CMO to nieco smieszne, szczegolnie ze było to jakies 9-10 lat temu.

 

Moja obecnosc na forum to raczej koncentrowanie się stricte na kilku dzialach CMowych czy FMowych, a nie Maryni bo jestem tu dla samej gry i ludzi ktorzy sa nia zainteresowani - chyba w przeciwnosci do Ciebie.

Usmiech pojawil się tez na mojej twarzy gdy przeczytalem, ze nazywasz mnie wynalazkiem Icona. Szkoda, ze nie wpadles na pomysl, ze jestem tez avatarem Icona jak Fenomen, jego synem i w ogole codziennie pijemy piwo razem, a na dodatek ten ostatni przekret zrobilismy we dwoje (lub troje z Feno).

 

Twoja opinia to jak zawsze cud, miod i orzeszki :)

Odnośnik do komentarza
Kandydatura Jaha wcale nie jest wzięta z kosmosu

...Co napisał Johniss, którego kandydatura jest wzięta z kosmosu nawet przy proponowanych kandydaturach Jaha, aigela i "twojego starego jak cie robił".

Proponowałbym obecnemu MT nie traktować poważnie kandydatur od 14:31 wprzód i przenieść te posty do tematu o dyskusji czy też, gdzie pasują najlepiej, Maryni. I oczyścić temat, bo syf zrobił się większy niż po manipulacji przy poprzednich wyborach.

Odnośnik do komentarza

To teraz dla równowagi będzie głos rozsądku.

 

Do MT powinniśmy wybrać ludzi odpowiedzialnych, tych, którzy mają nasze największe zaufanie. Władza forumowa powinna być gwarantem przemyślanych i rozsądnych decyzji, szczególnie teraz, kiedy dużo się pozmieniało. Kto był kiedykolwiek w MT, to wie jak było. Takimi osobami według mnie są Gabe, Feanor i Perez. Z nimi mógłby zostać Meyde, który bardzo dobrze sprawdził się w obecnych rządach oraz grupa ludzi, która ogarniałaby całą moderatorkę: Dudek, Smetek, Kinas.

 

I nie wypierać się brakiem czasu, czy innymi uprzedzeniami. Komu leży na sercu to forum, powinien wziąć na siebie odpowiedzialność właśnie teraz, w tych trudnych (lepszych?) czasach. Amen.

 

p.s. Zapomniałem wpisać me_who do pierwszych trzech nominowanych, którego też miałem na myśli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...