Skocz do zawartości

Malutka pomyłka - Ogromna różnica


steken

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy problem. Gra nie chciała się dziś uruchomić. Po sprawdzeniu spójności plików zaczęła się pobierać aktualizacja (17,5 MB), która po pobraniu zaczyna pobierać się ponownie i tak w kółko już od godziny. Wie ktoś, co na to poradzić?

Najprawdopodobniej Save R.I.P :/

 

Szkoda

Odnośnik do komentarza

To dobrze, steken. To znaczy, że problemem nie jest save. Zaraz poszukam rozwiązania.


First

Try this

Restart Steam

Second

If the issue persists, exit Steam, rename your ClientRegistry.blob, and restart Steam. The ClientRegistry.blob can be found in your Steam installation directory. c:\program files\steam by default.

Third

If the issue still persists, you may have issues with your local Steam files. You may refresh these files without deleting your game files. Please follow this process to refresh your Steam files:
1-Exit Steam
2-Navigate to your Steam installation directory. (c:\program files\steam\ by default.)
3-Delete everything in that directory EXCEPT the following:
steam.exe
steamapps directory (All of Steam's game files are kept here.)
4-Restart Steam

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończyła się instalacja i brakuje około 600 MB, tak się dzieje za każdym razem, a w momencie rozpoczynania instalacji avast wyrzuca ten cały helper.exe do kwarantanny (nawet nie mam włączonego skanowania). A co do tych sposobów, pierwszy nie działa, a na trzeci jest za późno, bo gra jest odinstalowana.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem cofnąć o 2 dni, bo we wtorek wszystko było w porządku, ale tego dnia nie ma żadnego punktu przywracania.

 

To niedobrze, bo to samo miałem, gdy rozwaliło mi poprzedniego save'a. Również nie mogłem cofnąć systemu do stanu z wcześniejszego dnia. Mam nadzieję, że tutaj to nie będzie złym prognostykiem.

Odnośnik do komentarza

Sukces :) Okazało się, że pomogło wyłączenie antywirusa. Tak więc jedziemy dalej z rozgrywką i proszę o usunięcie postów niezwiązanych z karierą, bo sprawa już nieaktualna. ;)

 

W następnym meczu nie zagrają: Ivan Rojas – kontuzja (1-2 tyg.), Ramdane Benabdelkader – kontuzja (7-10 dni), Thabiso Magubane – kontuzja (2-3 tyg.)

 

 

Bohac – Malefane, Aarab, Buchanan, Lu Yanzhe – Lindberg (70’ Alim), Mora, Johansen, Eastaugh – Cornago, Socha

 

Premier League, 18/38, 26.12.2033

St. James’ Park, 40 068 widzów

Newcastle United [9] – Norwich United [13], 2:1

8’ Pat Magill

63’ Geoff Davis

77’ Marc Cooper

90+1’ Louis Alim

 

“Uwielbiam” te wahania formy. Dziś kompletnie nam nie szło. Przycisnęliśmy po czerwonej kartce dla Davisa, ale w pewnym momencie poszła kontra i było praktycznie po meczu. Mieliśmy szanse na korzystny wynik, ale marnowaliśmy takie sytuacje, że szkoda gadać.

 

Transfer, o którym poinformowałem wcześniej zawodników to Rafał Murawski z Sevilli. Rafał w tym sezonie był notorycznie sadzany na ławkę, a jeśli już dostawał szansę gry, to nie zawodził. Rafał jest środkowym ofensywnym pomocnikiem, co oznacza, że przez kilka spotkań zagramy formacją 4-2-3-1 (jak za starych, dobrych lat) i zobaczymy, czy wyjdzie nam to na dobre. Sevilla nie chciała go puścić, ale do negocjacji przystąpił prezes Gladwin i ostatecznie Rafał zawitał do Norwich.

 

W następnym meczu nie zagrają: Ivan Rojas – kontuzja (7 dni), Ramdane Benabdelkader – kontuzja (3 dni), Thabiso Magubane – kontuzja (1-2 tyg.)

 

 

Bohac – Aslan, Aarab, Buchanan, Lu Yanzhe – Mora, Johansen (74’ Mason) – Socha (74’ Eastaugh), Murawski, Pacinda – Alim (74’ Cornago)

 

FA Cup, 3. runda, 1.1.2034

Edgeley Park, 10 164 widzów

Stockport County – Norwich United, 0:2

34’ Steve Mora

53’ Louis Alim

 

Pewne zwycięstwo. Chcieliśmy wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to się udało. Na razie nie można ocenić zmiany ustawienia, ponieważ zespół z npower League 1 to słaby punkt odniesienia. Za awans otrzymaliśmy 85 640 euro.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...