Skocz do zawartości

Malutka pomyłka - Ogromna różnica


steken

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda , rozumiem , ładnie się czyta jak i zapowiada się genialnie , życzę Ci powodzenia .

Jaką taktyką grasz.?; )

Mi jakoś nie wychodzi granie w VI lidze , próbowałem raz to się udało z 2/3 sezony , a później save padł i nie mam natchnienia jakoś , pomożesz coś z tym , ; D .?

 

Powodzenia raz jeszcze .!

Odnośnik do komentarza

Iwabik - Jak sam napisałeś, jestem w jednym klubie już 17 lat. Odchodzić po takim czasie, będąc krok od Premier League byłoby dla mnie niezrozumiałe. ;)

mały77 - Gram formacją 3-5-2. Wszyscy obrońcy mają rolę tradycyjnego obrońcy. W pomocy od lewej role wyglądają tak: skrzydłowy - środkowy pomocnik - środkowy pomocnik - wysunięty rozgrywający - skrzydłowy. Jeden napastnik jest odgrywający, a drugi pełni rolę wysuniętego napastnika. Strategia standardowa, styl płynny. Nie ustawiam poleceń indywidualnych, jedynie zabraniam strzelać z dystansu tym, którym to wybitnie nie wychodzi.

 

W następnym meczu nie zagrają: Zdenek Bohac – kontuzja (3 dni)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Cummins, Woodland, Mason – Ibbetson (46’ Eastham), McCartney

 

League Cup, 1. runda, 14.8.2029

Carrow Road, 1 302 widzów

Norwich United – Wrexham, 2:0

40’ Brett McCartney

67’ Elliot Mason

 

W pierwszym meczu sezonu bez problemu pokonujemy Wrexham (npower League 2). Dominowaliśmy przez większość spotkania, ale łatwo jest o zwycięstwo, kiedy każdy strzał przeciwnika jest niecelny.

 

W następnym meczu nie zagrają: Roger Ibbetson – kontuzja (1-3 dni)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Cummins (67’ Davies), Woodland (67’ Coventry), Mason – Eastham (46’ Fitzgerald), McCartney

 

npower Championship, 1/46, 18.8.2029

Craven Cottage, 13 190 widzów

Fulham – Norwich United, 1:2

66’ Perry Fitzgerald

80’ Matthew Davies

84’ Burak Taskin

 

Pierwszy mecz w npower Championship jak najbardziej na plus. Pokonaliśmy faworyzowane Fulham, lecz nie było łatwo. Śmiem twierdzić, że bardziej sprawiedliwy byłby remis. Cieszymy się z 3 punktów, pokazaliśmy, że możemy być groźni.

 

Na ten sezon sprzedaliśmy 1 239 karnetów – o 461 więcej niż przed rokiem.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (46’ Agnew), Magubane, Cummins, Woodland, Mason (72’ Coventry) – Eastham, McCartney (72’ Fitzgerald)

 

npower Championship, 2/46, 21.8.2029

Carrow Road, 4 563 widzów

Norwich United [7] – Leicester City [13], 2:1

34’ Brett McCartney

60’ Lee Salter

85’ Scott Faulds

 

Po dobrej grze pokonujemy Leicester City. Byliśmy dziś lepsi, a stracona bramka niepotrzebnie spowodowała niepokój w naszych szeregach. Na szczęście udało się dowieźć prowadzenie do końca i tak oto po 2 kolejkach mamy 6 punktów.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Cummins (40’ Davies), Woodland (62’ Coventry), Mason – Eastham, McCartney (46’ Fitzgerald)

 

npower Championship, 3/46, 25.8.2029

Ashton Gate, 14 521 widzów

Bristol City [18] – Norwich United [4], 1:3

1’ Brett McCartney

45’ Ralf Eastham

62’ Jonas Philipsen

66’ Christian Midson (n/kar.)

70’ Perry Fitzgerald

90’ Davin Griffin

 

Znów odnosimy zwycięstwo. Pokonujemy Bristol City, ale martwi fakt, że znowu tracimy bramkę. Graliśmy przecież w przewadze i takie coś nie może mieć miejsca. Zdobywamy 3 punkty, ale czas zagrać na zero z tyłu.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (2 mies.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Davies, Woodland, Mason (46’ Coventry) – Ibbetson (53’ Fitzgerald), McCartney (53’ Eastham)

 

League Cup, 2. runda, 28.8.2029

Carrow Road, 2 608 widzów

Norwich United – Queens Park Rangers, d. 2:1

8’ Roger Ibbetson

51’ Taylor McKenzie

97’ Andrew Mullin

 

Awansujemy do kolejnej rundy, ale jestem rozczarowany, że dopiero po dogrywce. Mieliśmy świetne sytuacje na strzelenie bramki, podczas gdy Queens Park Rangers wyrównało po rzucie wolnym. Dodatkowe minuty nie są nam potrzebne.

 

Trevor Clifford narzekał, że za mało gra, więc się z nim pożegnaliśmy. Zgłosiło się po niego Queens Park Rangers, które zapłaciło za niego 50 000 euro.

 

Zostałem menedżerem września npower Championship.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (2 mies.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew (46’ Mullin), Magubane, Bassey, Coventry (46’ Woodland), Mason – Ibbetson, McCartney (46’ Eastham)

 

npower Championship, 4/46, 1.9.2029

Carrow Road, 4 889 widzów

Norwich United [2] – Burnley [3], 0:1

16’ Khalid Rafik

 

Straciliśmy bramkę po jedynym błędzie w defensywie, ale w ataku też dziś nie błyszczeliśmy. Odczuwamy skutki dogrywki z QPR, ale do następnego meczu jest trochę czasu i zdążymy odpocząć.

 

Polska U-21 zawaliła eliminacje do Mistrzostw Europy U-21, czego skutkiem było zwolnienie dotychczasowego menedżera. Uznałem, że mogę poprawić sytuację i zgłosiłem się na wolne stanowisko. Odpowiedź była pozytywna i tak oto zostałem menedżerem kadry Polski U-21.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak na beniaminka idzie nam całkiem nieźle. ;)

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (5-7 tyg.), Andrew Mullin – kontuzja (2-3 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew, Magubane, Davies (74’ Eastham), Woodland (49’ Coventry), Mason – Ibbetson, McCartney

 

npower Championship, 5/46, 18.9.2029

Greenhous Meadow, 10 782 widzów

Shrewsbury Town [19] – Norwich United [8], 2:1

9’ Roger Ibbetson

65’ Steven Clifton

90’ Jordan Oliver

 

Porażka w samej końcówce jest bolesna, szczególnie, że na nią nie zasłużyliśmy. Mieliśmy świetne sytuacje i zabrakło nam po prostu szczęścia pod bramką rywali.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (4-6 tyg.), Andrew Mullin – kontuzja (1-2 tyg.), Luke Woodland – kontuzja (4 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew, Magubane, Davies (46’ Bassey), Coventry (90+1’ Eastham), Mason – Ibbetson (91’ Fitzgerald), McCartney

 

League Cup, 3. runda, 25.9.2029

Carrow Road, 5 044 widzów

Norwich United – Everton, 0:0, k. 3:2

 

Gramy dalej! Sam mecz nie był emocjonujący, brakowało klarownych sytuacji. Seria rzutów karnych była wielką dramaturgią. Po dwóch seriach było 2:2, następnie obydwa zespoły zmarnowały dwie kolejne próby. Zadecydowała piąta seria, a tam nie pomylił się Mason. Z kolei Luptak obronił trzeci rzut karny i dał nam awans do czwartej rundy. Martwi jedynie fakt, że znowu rozegraliśmy 120 minut. W tym meczu padł rekord frekwencji, poprzedni wynosił równe 5 000 widzów, ale wtedy graliśmy na Plantation Road.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak na beniaminka idzie nam całkiem nieźle. ;)

 

Powiedziałbym nawet bardzo dobrze, choć te dwie porażki w lidze nie wyglądają najlepiej. Mam nadzieję, że szybko się podniesiesz i znów zaczniesz wygrywać :)

 

Gratuluję również wytrwałości. I jeszcze mam pytanko, bo się trochę pogubiłem: npower Championship to drugi poziom rozgrywkowy, tak?

Odnośnik do komentarza

Dzięki. ;) Tak, npower Championship to zaplecze Premier League, więc brakuje nam już naprawdę niewiele.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (3-5 tyg.), Andrew Mullin – kontuzja (2-8 dni), Luke Woodland – kontuzja (3-4 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Eastham, Magubane, Davies, Bassey (88’ Coventry), Mason – Ibbetson (46’ Agnew), McCartney (46’ Fitzgerald)

 

npower Championship, 6/46, 29.9.2029

Meadow Lane, 11 201 widzów

Notts County [20] – Norwich United [14], 1:1

45+2’ Irfan Savić (kar.)

90’ Jay Moseley (sam.)

 

Ktoś może powiedzieć, że mieliśmy szczęście, bo zremsowaliśmy po samobóju w samej końcówce meczu. Nic bardziej mylnego. Dominowaliśmy przez większość czasu, straciliśmy bramkę po rzucie karnym i ciężko zapracowaliśmy na wyrównanie.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (3-4 tyg.), Andrew Mullin – kontuzja (4 dni), Luke Woodland – kontuzja (2-3 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew (76’ Eastham), Magubane, Davies, Coventry (46’ Bassey), Mason – Ibbetson, McCartney (76’ Fitzgerald)

 

npower Championship, 7/46, 2.10.2029

The Riverside Stadium, 11 953 widzów

Middlesbrough [22] – Norwich United [14], 1:1

15’ Brett McCartney

21’ Kyle Draper

 

Remis po słabej grze. W dalszym ciągu nie potrafimy zagrać na zero z tyłu. Doskwierają nam kontuzje w środku pola, powoli brakuje mi piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (2-4 tyg.), Luke Woodland – kontuzja (2-3 tyg.), Elliot Mason – kontuzja (3 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew, Magubane, Davies, Bassey (73’ Quinn), Coventry – Ibbetson (46’ Fitzgerald), McCartney

 

npower Championship, 8/46, 6.10.2029

Carrow Road, 4 372 widzów

Norwich United [15] – Peterborough United [12], 1:0

90+4’ Brett McCartney

 

Udało nam się wydrzeć zwycięstwo, choć nie zagraliśmy najlepszego spotkania. Warto jednak odnotować, że to nasz pierwszy mecz w Championship, w którym nie straciliśmy bramki. Po końcowym gwizdku menedżer Peterborough burzył się, ponieważ sędzia doliczył tylko 3 minuty. Nie miałem ochoty wdawać się w dyskusję i wróciłem do szatni.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (1-3 tyg.), Luke Woodland – kontuzja (1-2 tyg.), Elliot Mason – kontuzja (2-3 tyg.)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Agnew, Magubane, Davies, Bassey, Coventry – Ibbetson, McCartney

 

npower Championship, 9/46, 10.10.2029

Carrow Road, 3 891 widzów

Norwich United [12] – Oxford United [17], 3:1

13’ Matthew Davies

26’ Brett McCartney

63’ Keith Preece

76’ Brett McCartney

 

Bardzo ważne zwycięstwo. Dziś zadecydowała skuteczność, a ta była po naszej stronie. Awansowaliśmy na siódme miejsce, a mamy do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie. Od razu po tym meczu udałem się na zgrupowanie kadry Polski U-21.

 

 

 

Abramowicz – Michalski, Kruk (51’ Stryczek), Biedrzycki, Marek – Lachowski, Lech (46’ Wodecki) – Skorlutowski (46’ Michalski), Karłowicz – Imianowski, Stawarz

 

Mecz reprezentacji U-21, 11.10.2029

Estadio Municipal de Agueda, 3 330 widzów

Portugalia U-21 – Polska U-21, 0:2

68’ Krzysztof Imianowski

87’ Dawid Wodecki

 

Mój debiut jak najbardziej na plus. Po wyrównanym meczu pokonaliśmy drużynę Portugalii. Mam grupę całkiem niezłych zawodników i jestem pewien, że w przyszłości coś osiągną.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (1-2 tyg.), Luke Woodland – kontuzja (4 dni), Elliot Mason – kontuzja (5-10 dni), Johnny Duffy – zgrupowanie reprezentacji Irlandii Północnej

 

 

Luptak – Keane (46’ Clappison), Bello, Salter – Mullin, Magubane, Davies, Bassey (46’ Quinn), Coventry – Ibbetson, McCartney

 

npower Championship, 10/46, 17.10.2029

Carrow Road, 3 869 widzów

Norwich United [7] – Swindon Town [5], 1:4

8’ Sonny Parnaby

31’ Ryan Kearns

46’ Theo Studley

52’ Roger Ibbetson

81’ Rupert Hollier

 

Co prawda pierwsze 3 bramki straciliśmy ze stałych fragmentów gry, ale sami zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Od dawna nie gramy podstawowym składem, co chwilę ktoś wypada. W takich warunkach nie da się osiągać dobrych wyników.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (5 dni), Elliot Mason – kontuzja (3 dni)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (85’ Agnew), Magubane, Davies, Bassey, Coventry (85’ Quinn) – Ibbetson (46’ Fitzgerald), McCartney

 

npower Championship, 11/46, 23.10.2029

The Weston Homes Community Stadium, 4 571 widzów

Colchester United [21] – Norwich United [11], 1:1

39’ Nicholas Francis

89’ Thabiso Magubane

 

Po słabej grze remisujemy z Colchesterem. Ewidentnie jesteśmy bez formy, trzeba coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Jackson Cummins – kontuzja (1 dzień)

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (46’ Agnew), Magubane, Davies, Bassey (46’ Woodland), Coventry – Ibbetson, McCartney (76’ Eastham)

 

npower Championship, 12/46, 27.10.2029

Ahston Gate, 10 160 widzów

Bristol Rovers [13] – Norwich United [11], 2:0

45’ Les Amos

76’ Levi Skelton

 

Znów gramy słabo. Tym razem przegrywamy z Bristol Rovers. Powoli przestaje nam brakować argumentów. Niewykluczone też, że rywale przestali nas lekceważyć.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Bassey, Woodland, Mason – Ibbetson, McCartney

 

League Cup, 4. runda, 30.10.2029

The Hawthorns, 31 494 widzów

West Bromwich Albion – Norwich United, 1:2

43’ Roger Ibbetson

60’ Michael Burns

76’ Roger Ibbetson

 

Sprawiamy sensację i awansujemy do ćwierćfinału League Cup! West Bromwich Albion jest rewelacją Premier League (3. miejsce po 9 kolejkach), dziś też przeważało. Byliśmy jednak niezwykle skuteczni w kontrach i wykorzystaliśmy to, co się nadarzyło. Kto by pomyślał, jeśli wygramy jeszcze 3 mecze, zagramy w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (40’ Agnew), Magubane, Bassey (40’ Cummins), Coventry (40’ Davies), Mason – Ibbetson, Eastham

 

npower Championship, 13/46, 3.11.2029

Carrow Road, 5 796 widzów

Norwich United [13] – Everton [18], 1:4

9’ Pedro Dias

26’ Martyn Walton

66’ Dale Lynch

70’ Ralf Eastham

88’ Jason Brown

 

Znowu przegrywamy w beznadziejnym stylu. Ostatnio prezentujemy się iście żałośnie (niech nie myli mecz z WBA) i nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem zadowolony z naszej gry. Jest jeden plus tego meczu – rekord frekwencji został pobity o 752 widzów.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Clappison – Mullin, Davies, Bassey, Woodland, Mason (70’ Fitzgerald) – Ibbetson (46’ Eastham), McCartney

 

npower Championship, 14/46, 6.11.2029

Carrow Road, 4 383 widzów

Norwich United [14] – Blackburn Rovers [12], 5:3

6’ Brett McCartney

26’ Alex Birchall

31’ Brett McCartney

33’ Brett McCartney

36’ Alex Birchall

42’ Brett McCartney

55’ Brett McCartney

84’ Tommy Ociti

 

Chyba nie ma lepszego sposobu na przełamanie. Obrona nie rozegrała dziś najlepszego spotkania, ale błyszczał za to McCartney. Brett był dziś fenomenalny, a w obliczu zbliżających się powołań do reprezentacji, można powiedzieć, że otworzył sobie furtkę do pierwszego występu w pierwszej reprezentacji Irlandii.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Clappison – Mullin, Magubane (77’ Davies), Cummins, Woodland (46’ Bassey), Mason – McCartney (46’ Fitzgerald), Ibbetson

 

npower Championship, 15/46, 10.11.2029

Oakwell, 15 045 widzów

Barnsley [1] – Norwich United [13], 2:1

27’ Donal Scully

36’ Dylan Malone

88’ Roger Ibbetson

 

Wielka szkoda, że ciężka praca, którą wykonuje każdy piłkarz jest marnowana przez jednego – Clappisona. Ben zawalił nam to spotkanie i udowodnił, że nie zasługuje na nic więcej niż ławkę. Wiem, że graliśmy z liderem, ale wcale nie musieliśmy przegrać tego spotkania.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Salter, Bello, Keane – Mullin (46’ Agnew), Magubane, Davies, Woodland, Mason – Eastham, McCartney

 

npower Championship, 16/46, 13.11.2029

Carrow Road, 3 916 widzów

Norwich United [15] – Reading [3], 2:2

17’ Joshua Turner

45’ Brett McCartney

69’ Ralf Eastham

81’ Steffen Topp

 

Mamy czego żałować. Reading jest w formie, ale dziś spisaliśmy się naprawdę dobrze. Szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia, ale w naszej grze widać sporo pozytywów. Czas udać się na mecze kadry U-21.

Odnośnik do komentarza

 

 

Abramowicz – Michalski (46’ Topolski), Kruk, Stryczek, Marek – Mazur, Lech (46’ Mordal) – Gajos, Brzeski – Nuckowski, Skorlutowski

 

Mecz reprezentacji U-21, 15.11.2029

Rostów nad Donem, 266 widzów

Rosja U-21 – Polska U-21, 3:1

18’ Vladimir Katsaev

29’ Lev Bodrov

30’ Piotr Skorlutowski

90+2’ Maxim Bilyaletdinov

 

Przegrywamy z drużyną Rosji po wyrównanym meczu. Tak naprawdę mogliśmy wygrać, ale zabrakło nam skuteczności i pewności pod bramką przeciwnika. Za 4 dni znowu gramy z Rosją, więc będzie okazja na poprawienie błędów.

 

 

 

Abramowicz – Topolski (46’ Michalski), Kruk, Stryczek, Marek – Mazur, Lech – Gajos (46’ Michalski), Brzeski – Skorlutowski, Nuckowski

 

Mecz reprezentacji U-21, 19.11.2029

Łużniki, 520 widzów

Rosja U-21 – Polska U-21, 3:1

13’ Rafał Nuckowski

43’ Maxim Bilyaletdinov

57’ Maxim Bilyaletdinov

79’ Rashit Mareev

 

Znów przegraliśmy, ale nie mamy się czego wstydzić. W pierwszej połowie byliśmy naprawdę groźni i jedyne, czego nam zabrakło to skuteczności. W drugiej połowie Rosja była o wiele lepszym zespołem, ale nikt nie stawiał nas w roli faworyta. To były dwa całkiem udane sparingi.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Johnny Duffy – zgrupowanie reprezentacji Irlandii Północnej

 

 

Luptak – Salter, Bello, Magubane – Agnew (46’ Mullin), Bassey, Ibbetson (46’ Cummins), Woodland, Coventry – Eastham (64’ Mason), McCartney

 

npower Championship, 17/46, 21.11.2029

Carrow Road, 3 995 widzów

Norwich United [15] – Queens Park Rangers [24], 2:0

82’ Elliot Mason

87’ Elliot Mason

 

W dzisiejszym spotkaniu biliśmy głową w mur. Oddaliśmy aż 21 strzałów, a 3 punkty zapewniliśmy sobie dopiero w końcówce. Odnosimy ważne zwycięstwo, choć nasza skuteczność jest na niskim poziomie.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Cummins (46’ Davies), Woodland (76’ Bassey), Mason – McCartney (46’ Ibbetson), Eastham

 

npower Championship, 18/46, 24.11.2029

Vicarage Road, 10 475 widzów

Watford [23] – Norwich United [9], 3:0

63’ Henry Smith

78’ Henry Smith

90+3’ Henry Smith (kar.)

 

Należy jak najszybciej zapomnieć o drugiej połowie. Watford nie dał nam szans, choć z drugiej strony rywale nie grali 3 dni temu, w przeciwieństwie do nas. Gdyby terminarz był luźniejszy, mecz mógłby zakończyć się inaczej.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Matthew Davies - zawieszenie

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (84’ Agnew), Magubane, Cummins (46’ Bassey), Woodland (46’ Coventry), Mason – McCartney, Eastham

 

npower Championship, 19/46, 27.11.2029

Carrow Road, 4 191 widzów

Norwich United [11] – Charlton Athletic [15], 2:1

20’ Bob Papacharalambous

83’ Ralf Eastham

90+1’ Ralf Eastham

 

Wydarliśmy zwycięstwo w samej końcówce, ale w pełni na nie zasłużyliśmy. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, a przez resztę spotkania byliśmy po prostu lepsi. Są to ważne 3 punkty, ale bardziej cieszyłbym się z ustabilizowania formy.

 

W następnym meczu nie zagrają: Johnny Duffy - zawieszenie, Brett McCartney - zawieszenie

 

 

Luptak – Keane, Bello, Salter – Mullin (46’ Agnew), Davies, Cummins (46’ Bassey), Woodland, Mason (46’ Coventry) – Eastham, Ibbetson

 

npower Championship, 20/46, 1.12.2029

Home Park, 10 855 widzów

Plymotuh Argyle [17] – Norwich United [11], 2:1

45+1’ Allan Domoulin

48’ Allan Domoulin

51’ Roger Ibbetson

 

Za dużo błędów w obronie, za dużo zmarnowanych sytuacji. Po bramce na 1:2 był moment, w którym dominowaliśmy. Mieliśmy wtedy świetne sytuacje, ale fatalnie pudłowaliśmy. Z taką dyspozycją trudno o zwycięstwo, to jest właśnie niestabilna forma.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Bassey, Coventry, Mason – Eastham, McCartney

 

League Cup, ćwierćfinał, 4.12.2029

Perryman Area, 45 480 widzów

Tottenham Hotspur – Norwich United, 7:0

6’ Liam Flynn

28’ Darren Wedge

44’ Tyrone Coventry

45+3’ Darren Wedge

52’ Darren Wedge

54’ Fraser Howson

72’ Florian Navarro

77’ Jan Novak

 

Cudu nie było, Tottenham pozbawił nas złudzeń. Staraliśmy się walczyć, ale ustawienie z trzema obrońcami przeciwko takiej ofensywie było zbyt odważne. Dodajmy do tego głupio zarobioną czerwoną kartkę i wynik nie powinien dziwić. Żegnamy się z League Cup w słabym stylu, Tottenham pokazał nam, jak dużo brakuje nam do najlepszych.

 

W następnym meczu nie zagrają: Tyrone Coventry – zawieszenie

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (46’ Agnew), Magubane, Cummins (83’ Davies), Woodland, Mason – Eastham (46’ Fitzgerald), McCartney

 

npower Championship, 21/46, 8.12.2029

Carrow Road, 4 898 widzów

Norwich United [13] – West Ham United [9], 2:1

16’ Elliot Mason

29’ Daniel Mason

38’ Ralf Eastham

 

Mecz z West Hamem potwierdził, że u siebie jesteśmy prawie nie do zatrzymania. Chcielibyśmy przełożyć to na spotkania wyjazdowe. Dziś widziałem drużynę, która miała tylko jeden cel – zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Gra trzema obrońcami z takim zespołem jak Tottenham to głupi pomysł.

 

W następnym meczu nie zagrają: Tyrone Coventry – zawieszenie

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin (63’ Agnew), Magubane, Cummins, Woodland (63’ Bassey), Mason – Eastham, McCartney

 

npower Championship, 22/46 15.12.2029

Carrow Road, 4 975 widzów

Norwich United [11] – Hull City [3], 0:2

45’ Esa Ahlberg

89’ Michael Ramsay

 

Porażka przez dwa stałe fragmenty nie jest przyjemna, ale prawda jest taka, że Hull było dziś o wiele lepszym zespołem. Musimy uznać ich wyższość, nie zagraliśmy dziś tak jak umiemy najlepiej.

 

W następnym meczu nie zagrają: Tyrone Coventry – zawieszenie

 

 

Luptak – Duffy, Bello, Salter – Mullin, Magubane, Cummins (79’ Davies), Woodland, Mason (79’ Quinn) – Eastham, McCartney (79’ Fitzgerald)

 

npower Championship, 23/46, 19.12.2029

The Liberty Stadium, 10 417 widzów

Swansea City [7] – Norwich United [12], 0:2

33’ Brett McCartney

88’ Perry Fitzgerald

 

Gdybym nie znał swojej drużyny, byłbym zaskoczony tym wynikiem. To norma, że dobre mecze przeplatamy ze słabszymi. Piłkarze Swansea dostali dziś niemiłą niespodziankę, a my wciąż mamy otwartą drogę do strefy barażowej. Tracimy do niej tylko 4 punkty.

 

Tabela na półmetku sezonu.

 

-Jak na beniaminka, Norwich United radzi sobie całkiem nieźle. Uważa pan tak samo?

-Faktycznie, środek tabeli to dobry wynik. Nie zapominajmy jednak, że przed nami jeszcze 23 spotkania i wszystko się może zdarzyć.

-Czy Norwich jest w stanie awansować do baraży?

-Jak najbardziej. Jedyne, co musimy zrobić to ustabilizować formę.

-Czy jest pan zadowolony z wyników drużyny w League Cup?

-Oczywiście, kilka razy sprawiliśmy niespodziankę, a zatrzymać nas umiał dopiero Tottenham. Porażka z takim przeciwnikiem nie przynosi nam wstydu.

-A FA Cup? Norwich zamierza powalczyć w tych rozgrywkach, czy skupi się na lidze?

-Nigdy nie odpuściliśmy żadnego pucharu. Zawsze gramy na 100%, nawet, gdy nam się to nie opłaca finansowo. Kibice nie po to kupują bilety, aby widzieć grę na pół gwizdka.

-Czysto teoretycznie, w ile lat Norwich jest w stanie awansować do Premier League?

-Nie mamy sztywno wyznaczonego czasu, ale za 3 lata widziałbym nas w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...