Skocz do zawartości

Obrączki na rączki i bilet do Wrocławia gratis


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A dużo jeszcze osób pojedzie do Wrocławia? Ilu zna pan piłkarzy, którzy brali udział w korupcji, a nie zostali jeszcze zatrzymani?

 

- Ooo... Myślę, że mnóstwo! Z tego, co się orientuję, tylko na podstawie dotychczas zgromadzonych materiałów, bez nowych faktów, zatrzymania może się spodziewać jeszcze ok. 100 piłkarzy.

 

A może pomoże pan prokuraturze i wskaże kilku z nich?

 

- Nie jestem kapusiem.

 

Cały wywiad, w tym sensacyjne doniesienia na temat Czesława Michniewicza przeczytaj w poniedziałkowej Gazecie Sport.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,6837188,Krzysztof_Sobieraj__Zatrzymania_moze_sie_spodziewac.html

 

Widzę, że dawno niczego o Lechu nie było w Wyborczej...

Odnośnik do komentarza

Wlasciwie to bardziej hipokryzje niz pijanstwo, aczkolwiek wywiad naprawde mocny. Znaki zapytania pojawiaja sie tylko co do jego stuprocentowej wiarygodnosci. Pilkarz, ktory zaliczyl w swojej karierze Czermno, Gorzyce i Gdynie, moze ubarwiac niektore sprawy, miec osobiste porachunki lub po prostu wybielac sie. Przyznam szczerze, ze jak to czytam, to jest to wszystko bardzo sugestywne.

Odnośnik do komentarza

facet nie sprawia wrażenia wiarygodnego, śmieszność przebija z jego wypowiedzi.

 

jestem niewinny, ale przyznałem się za kolegę; piłkarze nic nie wiedzieli, ale za Radomsko to kapitan kasę zanosił; tylko raz żałowałem - chłopaków z ŁKS, ale z jakiej racji mam ich przepraszać? że sędzia nawet nie ukrywał stronniczości?; nie wstyd mi ustawionych spotkań, wstyd mi jedynie ławy oskarżonych, kamer, zdjęć; to nie nasza wina, ale czułem się odpowiedzialny i zrezygnowałem z 700k zł :kekeke:

 

generalnie wszystko w tonie: inni są bardziej winni, a ja byłem tylko płotką, która wie tyle, że aż nic nie powie :zawstydzony: na każdym kroku chce się wybielić, ale tylko popada w coraz większe absurdy

Odnośnik do komentarza

najbardziej mnie rozwaliło

 

Nie jestem kapusiem

 

Czesio Go nie chciał, więc teraz się na nim mści.

 

Nie wiem, czy po tym wywiadzie ktoś będzie chciał Go zatrudnić. Szczytem będzie jego zatrudnienie Go w ne słabszym klubie z I ligi.

Odnośnik do komentarza

No to przekonamy się, czy weszło ma dobrych informatorów:

 

PZPN-owski wróble średnio-wysokiego szczebla ćwierkają, że w najbliższych dniach cztery kluby mają zostać ukarane za korupcję minusowymi punktami - Cracovia, Odra Wodzisław, GKS Bełchatów i Lech Poznań. Najbardziej miałaby oberwać Cracovia.

 

Oczywiście jest możliwe, że sprawa gdzieś się zawieruszy, ktoś ją zamiecie pod dywan. Ale na dziś właśnie o opcji z odjęciem punktów mówi się coraz więcej i coraz głośniej. Pożyjemy, zobaczymy. Ale niech nikt zaskoczony nie będzie.

 

http://www.weszlo.com/news/3355

Odnośnik do komentarza
Po dzisiejszych obradach zarządu PZPN pojawiły się sensacyjne pogłoski, że wierchuszka związku - poza przypadkiem ŁKS Łódź i innymi, mniej ważnymi - zajmowała się jakoby także trzema klubami, które już wkrótce mają być ukarane za ustawianie meczów w przeszłości. Sprawa dotyczy ponoć Cracovii, PGE GKS Bełchatów i Odry Wodzisław.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,6854455,Cracovia__GKS_Belchatow_i_Odra_w_kolejce_do_kar_za.html

 

O Lechu już ani słowa. Czyli raczej wyssane z palca, takie ploty zwykle są bardziej konsekwentne.

Odnośnik do komentarza

Bardzo jestem ciekaw, ile w tym prawdy. A najlepszy jest tradycyjnie nius na wp.pl

 

Lead na głównej: Lech Poznań ma zostać ukarany za korupcję

Tekst: "Jak poinformował dziennik "Polska", po czwartkowych obradach zarządu PZPN niektórzy z działaczy mieli przyznać, że zarząd zajmował się m.in. sprawą trzech klubów, które niedługo mają zostać ukarane za ustawianie spotkań w przeszłości. Podobno chodzi o Cracovię, Odrę Wodzisław i GKS Bełchatów."

 

A Lech jest wspomniany tylko w kontekście niusa z weszlo.

Żeby było jasne - nie bronię Lecha, jeśli ma coś za uszami. Ale polskie dziennikarstwo jako takie sięgnęło rynsztoka.

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,title,Kolejne-kluby-ukarane-za-korupcje,wid,11341539,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

A jak Ci mowilem, jaka estyma nalezy sie weszlo (case Lewandowski), to nie chciales wierzyc...

 

WP i Onet nie od dzis stawiaja na klikalnosc oraz cytuja zrodla, ktorych zaden powazny dziennikarz w zyciu by nie zacytowal. Dlatego nie sadze, aby ferowanie wyrokow o kondycji polskiego dziennikarstwa na podstawie wirtualnopolskich naglowkow bylo uprawnione - mozemy co najwyzej porozmawiac o obnizeniu standardow przez specyfike internetu, ale to w innym temacie.

Odnośnik do komentarza

Kolejne zatrzymania ws. korupcji w polskim futbolu. Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch byłych piłkarzy RKS Radomsko - dowiedział się blog PiłkarskaMafia.

 

Bogdan J. jest właśnie przesłuchiwany. Usłyszał już zarzuty, ale śledczy nie ujawniają jakie. Na doprowadzenie czeka natomiast Radosław K.

 

Wcześniej CBA zatrzymało pierwszoligowego sędziego i asystenta arbitra z Suwałk.

 

Zrodlo: 90minut.pl

 

Jozwiak & Kowalczyk? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...