Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Blaugrana:

 

Czy widziales Alabe moze na srodku obrony? Co do Bayernu to mogę to zmienic jeśli komus ogromnie bedzie to przeszkadzac.

 

@Bastek:

 

Wspanialy pomysl!

 

@Krzysztof_Nowak:

 

To sobie pomysl co by było gdybym nie wydal tego w poniedziałek, ale niedziele jak to mialo byc. To bylby dzien dluzej!

Odnośnik do komentarza

Sprawdze to jak wroce do domu bo oczywiscie Alaba powinien miec przynajmniej wingbacka. Patrzcie tez na to, ze co jest w FM zawsze bedzie. Jeśli się nie zgadzacie to piszcie. Przynajmniej wibracja telefonu budzi mnie dziś na wykladach ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam propozycję aby nagrodzić ciężką pracę Szkodiego. Niech Szkodi poda swój nr konta i każdy kto uważa przeleję np sumę 5zł. Przy wpłacie niech poda swój nick z forum. Wtedy Szkodi będzie widział kto na prawdę docenia Jego pracę. Ponieważ jak by na to nie patrzeć to oprócz niby zabawy edytorem jest to masa włożonej pracy.

 

PS: Szkodi jeżeli gram teraz na starej bazie, mam wersję 4.1.1 i wgram patche to czy wtedy będę mógł grać nadal na moim starym save? Pytam ponieważ gram Błękitnymi już w sezonie 2018/2019, z Polski gra 3 zespoły w Champions League i trochę szkoda mi tego save'a.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowanie patchow w pozniejszej fazie nie powinno miec efektu na sejwach bo to zapisana gra. Zawsze mozesz dla pewnosci zrobic backup.

 

Co do nagrody to bardzo mi milo, ze ktos to powiedzial. Dzięki mike.

 

Teraz wracam do domu i zmienie te pomylki ktore zostaly szybko wychwycone i uploadne baze na serwer. Macie oczywiscie czas do poznej nocy bo ostatnio raczej nie sypiam ;)

Odnośnik do komentarza

Zainstalowanie patchow w pozniejszej fazie nie powinno miec efektu na sejwach bo to zapisana gra. Zawsze mozesz dla pewnosci zrobic backup.

 

Co do nagrody to bardzo mi milo, ze ktos to powiedzial. Dzięki mike.

 

Teraz wracam do domu i zmienie te pomylki ktore zostaly szybko wychwycone i uploadne baze na serwer. Macie oczywiscie czas do poznej nocy bo ostatnio raczej nie sypiam ;)

 

Robiłem kiedyś swój update w FM 2007 i wiem ile to pracy. Pomijam, że mój update miał jedynie transfery zawodników, bez zmiany wieku czy statystyk, dlatego uważam, że należy Ci się nagroda za ciężką pracę z której korzystają wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Sam update'uje sobie cm'a regularnie wiec sie wypowiem.

Czemu zawodnicy tacy jak ( jest ich naprawde sporo, a to tylko przyklady ) Di Maria czy Neymar maja krycie 18 ? Dlaczego A. Sanchez ma wslizgi 20 ? Zauwazylem rowniez, ze Thiago Alcantara jest lepszy niz Iniesta :o do tego Pepe ma sila i skocznosc 13 nie mowiac o szybkosci 10, a to przeciez jeden z najlepszych obroncow swiata, a z takimi fizycznymi kazdy Kaboul, ktory ma prawie same 20=tki w fizycznych jest od niego 4x lepszy. Real Madryt ma 38mln ZLOTYCH na transfery :D Bardzo podoba mi sie zmiana tla niektorych zespolow, a takze wielu mlodych nowych zawodnikow lecz brakuje balansu i porownania. Taki Hazard jest stworzony na geniusza i jego umiejetnosci nie schodza ponizej 17, a np. taki Iniesta, Ozil czy Di Maria maja po 16 drybling czy technike, Iniesta jedynie ma wiecej. Skupilem sie tu glownie na Realu i Barcelonie, bo nie przegladalem wiecej tylko z grubsza przejrzalem i takie wyciagnalem wnioski.

No i oczywiscie mega wielki plus za zrobienie polskiej ligi, w ktoraw koncu sobie zagram, bo mi osobiscie zawsze brakowalo motywacji zeby to zrobic. Tymbardziej widzacw Wisle takie gwiazdy jak Kuzba :D

Odnośnik do komentarza

Sam update'uje sobie cm'a regularnie wiec sie wypowiem.

Czemu zawodnicy tacy jak ( jest ich naprawde sporo, a to tylko przyklady ) Di Maria czy Neymar maja krycie 18 ? Dlaczego A. Sanchez ma wslizgi 20 ? Zauwazylem rowniez, ze Thiago Alcantara jest lepszy niz Iniesta :o do tego Pepe ma sila i skocznosc 13 nie mowiac o szybkosci 10, a to przeciez jeden z najlepszych obroncow swiata, a z takimi fizycznymi kazdy Kaboul, ktory ma prawie same 20=tki w fizycznych jest od niego 4x lepszy. Real Madryt ma 38mln ZLOTYCH na transfery :D Bardzo podoba mi sie zmiana tla niektorych zespolow, a takze wielu mlodych nowych zawodnikow lecz brakuje balansu i porownania. Taki Hazard jest stworzony na geniusza i jego umiejetnosci nie schodza ponizej 17, a np. taki Iniesta, Ozil czy Di Maria maja po 16 drybling czy technike, Iniesta jedynie ma wiecej. Skupilem sie tu glownie na Realu i Barcelonie, bo nie przegladalem wiecej tylko z grubsza przejrzalem i takie wyciagnalem wnioski.

No i oczywiscie mega wielki plus za zrobienie polskiej ligi, w ktoraw koncu sobie zagram, bo mi osobiscie zawsze brakowalo motywacji zeby to zrobic. Tymbardziej widzacw Wisle takie gwiazdy jak Kuzba :D

 

Powiem Ci, że przeglądam właśnie te rzeczy po zedytowaniu błędów Blaugrany. Takie statstyki sa niestety często losowane kiedy w umiejętnościach zostawia się puste pola. Zawodnikom ofensywnym praktycznie nigdy nie ustawiałem markingu czy tacklingu bo byłem przekonany, że dobierze sobie coś niskiego.

 

Co do Pepe to pięknie mi go wyłapałeś bo musiałem go źle przeedytować.

 

Mówisz o technice Di Marii, a ja powiem Ci o jego 18stce przy dryblingu, ogromnej kreatywnosci i blyskotliwosci. Ozil ma technike 19, drybling 17 i jest jednym z najdrozszych pilkarzy w CMie.

 

Real ma 38mln zl na transfery? Tu widzialem kolejny i to ogromnie wielki problem. Dodawalem zadluzenia klubow, a dobrze wiemy ile tego tam jest w Realu. Tutaj silnik ekonomiczny jest inny wiec prosze mi takie rzeczy zglaszac Panowie to bede edytowal. Wiem, z jak uaktualnilem ManU to po 2 latach szli pod administracje.

 

Do tego by CM dzialal tak jak go oceniam potrzebuje o wiele wiekszej ilosci zawodnikow zedytowanych (przede wszystkim top ligi + Brazylia i Argentyna) bo przy pustych umiejetnosciach gra losuje sobie srednia z innych zawodnikow z tego samego CA, a w Brazylii czy Argentynie czy ogolnie w starych CMach mielismy pomocnikow z markingime 16 i odbrze przeciez to pamietamy.

 

Bledy prosze zglaszac tutaj oczywiscie.

Odnośnik do komentarza

Jakbys mogl przy edytowaniu zawodnikow to uzupenil 2 pola wiecej to nie bedzie wtedy nieporozumien :) Co do statystyk, ktore podales to dziwne, bo u mnie Di Maria i Ozil nie byli tacy dobrzy jak inni slabsi w rzeczywistosci od nich pilkarze lecz mozliwe, ze tak po prostu wylosowalo. Co do dlugow klubow. Spojrz ostatnie roczne podsumowanie najbogatszych klubow swiata i nie tylko pilkarskich. W pierwszej piatce jest tam na 1 miejscu Real z przychodami ponad 500mln euro, barca, manchester, chelsea bayern. Te dlugi sa podawane na tej zasadzie, ze biora pozyczke od banku i ja splacaja regularnie lecz majac np. 200mln pozyczki w banku jest to podawane jako zadluzenie klubu. Idac ich tokiem myslenia praktycznie kazdy czlowiek na swiecie jest niemilosiernie zadluzony :)

Odnośnik do komentarza

Jakbys mogl przy edytowaniu zawodnikow to uzupenil 2 pola wiecej to nie bedzie wtedy nieporozumien :) Co do statystyk, ktore podales to dziwne, bo u mnie Di Maria i Ozil nie byli tacy dobrzy jak inni slabsi w rzeczywistosci od nich pilkarze lecz mozliwe, ze tak po prostu wylosowalo. Co do dlugow klubow. Spojrz ostatnie roczne podsumowanie najbogatszych klubow swiata i nie tylko pilkarskich. W pierwszej piatce jest tam na 1 miejscu Real z przychodami ponad 500mln euro, barca, manchester, chelsea bayern. Te dlugi sa podawane na tej zasadzie, ze biora pozyczke od banku i ja splacaja regularnie lecz majac np. 200mln pozyczki w banku jest to podawane jako zadluzenie klubu. Idac ich tokiem myslenia praktycznie kazdy czlowiek na swiecie jest niemilosiernie zadluzony :)

 

Takie uaktualnienia da sie zrobic, szczegolnie dla napastnikow czy pomocnikow gdzie moge im dac marking/tackling standardowo np na 6. Ekonomiczna sytuacja w 9 lat zmienila sie, tak samo jak jej symulacja w grze. Przytaczasz Real z przychodami, ale z drugiej strony to jeden z najbardziej zadluzonych klubow swiata gdzie ich pozyczki wynosza setki milionow Euro. Podobnie jest z ManU. Z wyzej wymienionych klubow ktore nie maja dlugow to jest to tylko Chelsea, ktora chyba jako jedyna z wielkich nie ma dlugow bo Abramowicz splacil wszystko dluuugo temu. DLatego tez musze usiasc i opracowac reguly jak przekonwertowac to na dzisiejsze czasy. Panowie - błedów będzie trochę, najważniejsze by były zgłaszane bo tak tylko polepszymy jakość update'u. Patrzac, że zrobiłem ponad 40 klubów to wychodzi na jakieś 130h pracy + liga polska i inne pierdółki które pozmieniałem, a więc nie mam czasu by robić symulacje i przykładać się do każdego zawodnika. Włączyłem przed chwilą CMa i porównałem Inieste i Thiago Alcantrę. Oto i wynik.

 

ja wylapalem ze schurrle gra w bayernie a on przeciez biega po boiskach ale w leverkusen :P

 

Przez przypadek nie przeszedł zbyt szybko do Bayernu w grze? Odpaliłem grę i Andre Schurrle gra od początku w Bayerze będąc ważnym członkiem zespołu w Aptekarzach. Możesz zarzucić skrina?

 

Boss WSPANIAŁA ROBOTA!!!!!!!!!! oby tak dalej wystarczy raz w roku:) upubicznij nr konta ,zebysmy mogli sie odwdzieczyc. Bedzie na dniach poprawka czy czekamy pare miesiecy i gramy na tym co jest?? POZDRO I SZACUN!!!!!!!

 

Czy wy naprawdę chcecie ten numer konta? ;) Czekam jeszcze dzień, może dwa na błędy i dostaniecie poprawki. Jak na razie kilka błędów poprawionych. Później patrzymy na cokilkumiesięczne zmiany w bazach (po okienkach transferowych), choć nie wiem kiedy to wyjdzie po rozpoczeciu sezonu 13/14 bo zmieniam stan cywilny w październiku i zapewne będzie dużo rzeczy do zrobienia tuż przed.

Odnośnik do komentarza

TAK chcemy ,to nie zacznam kariery ino wyszukam pare psikusów i podrzuce, fajnie by było dostac poprawke w piatek na weekend w sam raz :)

 

TO nie będzie zbyt wielkim problemem ;) Zmiany robię na świeżo i nie ma z nimi większych problemów.

Odnośnik do komentarza

1 co zrobiem to od poczatku gry dalem od razu Miliki,Sneijderi,Paty do klubów aktualnych a nie czekac do stycznia bo wg mnie to bez sensu miec gracza pol roku i pozniej nie moc przedlozyc kontraktu ani nic ,a tak to sobie moge wykupic spowrotem a ten Woski to przegiecie 6msc z kontuzja w Legii a potem do Violi idzie. Coutinho ma Liverpool z Urugwaju przypisany a poszedl na Anfied.

Odnośnik do komentarza

Zawsze kazdy moze przesunac sobie Milika i reszte od razu jeśli chce. Co do Coutinho to dzięki za wylapanie tego bledu. Już ma angielski LFC. Sprawa Wolskiego jest taka jak w realnym swiecie bo nie gral pol roku, a po rozegraniu sparingow odszedl do Violi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...