Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bez zadnego Forza jak na razie! Nadrabiam dziś i sobote ktora mialem dopieszczac gre :P mysle, ze ten wieczor kawalerski jednak zaaplikowal zbyt duzo procentow do mojego organizmu :P a na wesele oryginalnie tez nie bylem przygotowany :D

Odnośnik do komentarza

panowie spokojnie nie zapominajcie ze cieprliwosc to cnota ludzka dzieki ktorej zostaniecie zbawieni :) hehe a tak na powaznie ogolem zagladam czesto i gesto na forum ale ostatnio poczytuje sobie kariery i ... jestem pocieszony bo wiele sie dzieje w opkach :) co do upka tez spokojnie poczekuje ale to z pelnym spokojem aby znow moc pograc polska liga i polska druzyna :D

Odnośnik do komentarza

Niestety w bazie danych (nazywam to serio klątwa Schalke) poszło coś, źle i nie jestem w stanie na razie znaleźć tej usterki, a więc S04 chwilowo nie będzie zaktualizowane.

 

 

Co prawda z poślizgiem, ale jednak....

 

 

 

Miło mi bardzo przekazać to, że CM Club Update v1.5 wychodzi właśnie cieplutkie na światło dzienne!

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim , którzy ten projekt wspierali przez te ostatnie miesiące. Bez was nie byłoby tak łatwo znaleźć błędy i je wyedytować, bez was nie miałbym tyle motywacji. To jednak kontynuacja tego co rozpoczęło się wcześniej i czas na to, aby cieszyć się tym co dla was przygotowałem i polepszać łatkę, którą jak już wspominałem wyżej nazywam CM Club Update.

 

Co więc na was czeka tym razem w krajowej bazie?

 

+ Mała kosmetyczna edycja zawodników z Ekstraklasy i I ligi

+ 19 sędziów z Ekstraklasy (Pskit, Siejewicz, Borski itd)

+ Poprawiona większość błędów zgłoszonych przy okazji v1.0

+ Transfery w polskiej lidze na dzień 4 luty 2013

+ Nowa drużyna Chrobry Głogów

+ Pozmieniane budżety transferowe dla wielu klubów,

+ Ponad 20 nowych źródeł wiadomości w postaci gazet, stron internetowych czy nawet stacji telewizyjnych i radiowych

 

A także to, na co najbardziej czekaliście czyli ponad 40 zaktualizowanych drużyn z całej Europy, a w szczególności z Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Portugalii, Rosji, Francji, Ukrainy, Turcji i Holandii co daje wynik około 2000 zawodników, trenerów i działaczy. Teraz to właśnie Ty możesz kupić Messiego, znaleźć nowe talenty czy choćby oglądać Mario Balotelliego zmieniającego trykot Man City na AC Milan! Na dodatek w łatce znajdziecie w miare zaktualizowane rankingi FIFA, zmienionych selekcjonerów najważniejszych piłkarskich nacji i wiele, wiele więcej!

 

Składy ligowe nie zostały zmienione w większości na brak całkowitej aktualizacji wszystkich drużyn, aczkolwiek drużyny grające w europejskich pucharach są w głównych krajach aktualne!

 

 

--------------------------

 

CM Club Update v1.5 jak również i poprzednik działa tylko i wyłącznie po zainstalowaniu Patcha 4.1.5

 

Jeżeli więc macie wcześniejsze wersje gry, należy ściągnąć patch 4.1.2 (chyba że posiadacie nowszą wersję), 4.1.4, oraz 4.1.5 a następnie w kolejności (!!!) zainstalować na swoim dysku.

 

Podane plik znajdziecie tutaj:

 

Patch 4.1.2

Patch 4.1.4

Patch 4.1.5

 

Następnie pliki łatki nalezy wgrac do folderu data na dysku C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\ jezeli uzywacie systemu operacyjnego WIndoes XP lub nizszego.

Jeżeli używacie Windows Vista/7 lub nowszych pliki powinny zostać wgrane do folderu C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\

 

Jakiekolwiek pytania, błędy i inne requesty proszę kierować w tym temacie. Jeżeli macie jakikolwiek problem to polecam również przeczytanie od początku tematu bo wiele odpowiedzi na wasze pytania mogły się już tutaj pojawić.

 

Plik można pobrać klikając w ten link: http://goo.gl/YiNts

 

Nie zapominajcie również, że możecie znaleźć CM Club Update i aktualizacje na jego temat również na Facebook'u! (http://www.facebook....lub0304?fref=ts)

 

Wszelkie osoby, które chcą wrzucić plik na swoje serwisy są proszone są o wrzucenie informacji na temat tego tematu na CMF. Wrzucanie plików na inne strony www bez aprobaty autora są zabronione.

 

Wszystkich którym podoba sie ta inicjatywa zapraszam do pokazania nam tego poprzez klikniecie w zielona strzałkę przy tym poście!

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo SzKoDi, a co ze stroną i dodatkami?

A może się oriętujecie jak dodawać tła stadionów do gry, bo przyznam szczeże że zatrzymałem się na CM 01-02 i tam zrobiłem sobie wszystkie polskie drużyny z przypisanymi tłami stadionów i chciałbym tak samo zrobić w CM 03-04

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo. Chcialem wreszcie wrzucic ten plik ze wzgledu na to, ze i tak dlugo się oczekaliscie. Prosta strona wraz z dodatkami pojawi się dzis/jutro, ale nie spodziewajcie się na razie fajerwerkow. Trudno sierozdwoic/roztroic by wszystko robic samemu. Na razie procz Krzysztofa_Nowaka, ktory produkuje się co do graficznych dodatkow to naprawdę nikogo tej ekipie nie mam.

Odnośnik do komentarza

Poszukałem na forum i chyba znalazłem, ale mam kilka pytań.

1. Czy zdjęcie może być to zwykły JPEG czy trzeba konwertować do innego formatu?

2. ID drużyny - znajduje w edytorze np. Legia i to ID zapisuje zdjęcie jako

nr. ID i wrzucam do foldera

Jeżeli się mylę to proszę poprawcie mnie, jeżeli nie to do piątku wszystkie polskie drużyny mają przypisane tła stadionów i tą paczke wrzucę na forum a potem co kilka dni stadiony z innych lig.

Powiem szczeże że moja edukacja skończyła się na CM 01-02 i tam praktycznie te najpopularniejsze ligi miały stadiony - super klimat i inna gra. Tak samo chciałbym zrobić w CM 03-04

Mam prośbę czy możecie napisać jakie są największe różnice między CM 01-02 a CM 03-04 bo jak włączyłem (wstyd się przyznać) tydzień temu pierwszy raz to tak wielkich nie ma

 

SzKoDi - uwzględniłeś w budrzecie polskich klubów te "banieczki" za Milika i Wolskiego?

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc transferow w Polsce było ddarmowych. Za Wolskiego legia dostaje chyba 2,8mln euro tuz po transferze, podobnie jest z Wisla po opyleniu Maora czy Legia bo sperzedaniu Wolskiego.

 

 

Zapomnialbym, ale jednak - dodalem kilkanascie kontuzji w Ekstraklasie od poczatku sezonu ;)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie się ukazał :D Na wstępie kilka żalów i pretensji :P A więc: Totti i Kaka nadal są NŚ a powinni być OPŚ, Sevilla nie jest zrobiona a miała być :/, nie zgadzają się lata niektórych piłkarzy (Ribery ma 20, Modric 17 a Vukojevic 19) oraz Barcelona gra w 3 rundzie kwalifikacji do LM. To tyle jeśli chodzi o narzekanie a jeśli chodzi o pochwały to powiem tylko tyle: REWELACJA !!!! Myślę, że teraz trochę posiedzę przy CM-ie :) Jak coś wyłapię to napiszę, a i niedługo zacznę spamować forum talentami z Katalonii :D Extra robota SzKoDi, oby tak dalej jak najdłużej!!!

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - wszystkie zgloszone bledy przez 24 godzin beda naprawione i zuploadowane. Z wiekiem jednak czasami bledy się zdarzaja. Co do tej Sewilli to nie pamietam o tym zebym ja wpisywal na liste :s

 

Powiem tak - wszystkie zgloszone bledy przez 24 godzin beda naprawione i zuploadowane. Z wiekiem jednak czasami bledy się zdarzaja. Co do tej Sewilli to nie pamietam o tym zebym ja wpisywal na liste :s

Odnośnik do komentarza

@Bastek

 

Cześć Bastek,

 

Widzę, że jesteś chętny do zabawy w grafika. Byłoby Super jakbyśmy połączyli siły:)

 

Z tego co Szkodi napisał bawię się trochę grafikami w CM:) Chcesz zrobić logo stadionów, tak? Zdjęcie stadionu może być w formacie jpeg. Ważna jest rozdzielczość która musi wynioić 1024x768. Jak będzie inna to gra automaczycznie ją dostosuje do ekanu przez co zdjęcie straci na jakośći. Jeśli chodzi o to jak opisać stadion aby był pokazywany w grze to ja wpisuję jego nazwę np dla stadiony Legii będzie to Pepsi Arena (nazwy znajdziesz w edytorze), numeru ID niestety nie znalazłem w edytorze i obawiam się że takiego w ogóle nie ma ale tego nie jestem pewien

 

W razie pytań będę chętnie dzielił się swoim doświadczeniem, mały ale zawsze jakimś ;)

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...