Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiemy, ale mozna raczej powiedziec, ze spokojnie się w tym sezonie utrzyma. Dlatego koncentruje się wlasnie na odrealnieniu Belchatowa, Podbeskidzia i Gornika, ktory jest w grze slabszy anizeli w realnej pilce, a dodatkowo bez Milika to glowny kandydat do spadku w CMie.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Bastkiem i Asmeticem: nie rozumiem, czemu Up ma być opóźniony z powodu zimowego okienka transferowego. Ludzie!!! Przecież tyle lat graliśmy na starej bazie danych i nikt nie miał zastrzeżeń, a teraz, kiedy jest możliwość zagania na "trochę" odświeżonej bazie to robicie problemy. Dla mnie brak Remiego w QPR czy Moury w PSG nie robi żadniej różnicy. Ja chcę po prostu już w to zagrać!!! Rozumiem, że są poważne sprawy, które spowodowały przesunięcie premiery, ale ten, który podajecie jest po prostu bez sensu. Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale naprawdę nie chce mi się już dłużej czekać więc apeluję: SzKoDi, jak zrobisz to, co zaplanowałeś to wrzucaj na serwer i daj spokój z transferami!!! Na to przyjdzie czas później.

Odnośnik do komentarza

W co chcesz grac? Skoro Ci brak Remyego czy moury nie przeszkadza to graj na starym upie ! To tak jakbysci w czerwcu poprosili o niekompletna FIFE14, zastanowcie sie troche,Jak wy dostaniecie nie dopracowana wersje ,to co pare dni ktos bedzie chcial ! Szkodi zrobi to wam da wiec nie nerwujcie sie dziecka!

Odnośnik do komentarza

W co chcesz grac? Skoro Ci brak Remyego czy moury nie przeszkadza to graj na starym upie ! To tak jakbysci w czerwcu poprosili o niekompletna FIFE14, zastanowcie sie troche,Jak wy dostaniecie nie dopracowana wersje ,to co pare dni ktos bedzie chcial ! Szkodi zrobi to wam da wiec nie nerwujcie sie dziecka!

Po pierwsze to nie dziecka, jak masz się burzyć to z dozą kultury. Po drugie na tego UP-a czekamy już dość długo, a przełożenie premiery z powodu trwającego okienka transferowego uważam za bezsens z dwóch powodów: pojedyncze transfery można zrobić w edytorze (co słusznie zauważył Bastek) a i tak nie ma zaktualizowanych tylu klubów, żeby po prostu czekać na to, że do Chin odejdzie kolejny stary bądź niechciany zawodnik.

PS. Jak ja wytykałem błędy dot. pozycji zawodników to ktoś mi napisał, że jak mi one przeszkadzają to mogę sobie w edytorze zmienić więc mówię do tych, którym będzie przeszkadzał Sneijder w Interze czy Melikson w Wiśle: uruchomcie edytor i po prostu ich przenieście.

Odnośnik do komentarza

Brak słów, koles , ta versja sie nie bedzie roznic duzo od 'jedynki' wiec jak Ci pare transferow nie przeszkadza to sobie graj w tamta, a nie placz tutaj, a jak chcesz to sobie zrob te pare transferów. Jak juz pisalem EA wydaje FIFE ok wrzesnia to tak jakbys napisal do nich ze chcesz ja w lipcu a pare transferow nie robi Ci roznicy ehh. Wnioskuje ze zaczely Ci sie ferie i chcesz zdarzyc przed koncem zarwac pare nocek ;]

Odnośnik do komentarza

Jak się nie będzie różnić??? Widzisz co piszesz??? W wersji 1.5 jest ponad 40 klubów zaktualizowanych + poprawiona Polska Liga, więc nie mów, że to jest bez różnicy. Nie powołuj się tutaj na EA, bo to już jest kompletnie inna sprawa przykład: jak FM wychodzi to często nie ma zawartych w nim transferów z końca okienka letniego i jakoś nikt nie ma o to żalu. Po prostu wydają gotową grę i tyle. Tak samo ma to się do wersji 1.5: gdyby SzKoDi nie miał problemów ze zdrowiem to podejrzewam, że UP wyszedłby przed świętami i ciekawe co wtedy byście pisali :P A poza tym to ja nie mam już ferii, także twoja teoria niestety legła w gruzach bo ja po prostu chcę sobie w CM 03/04 pograć np: bogatymi(PSG, CIty, Anzy) albo tymi trochę słabszymi(Bilbao, Udinese, Werder) albo jakimś klubem z poprawionej naszej kopanej. O to tylko mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Tak przez 2-3 osoby trzeba bedzie grac na okrojonej wersji, Koles chcesz tego to popros Bossa na priv zeby Ci wrzucil na email tego niekompleta i sie nim jaraj, a nie placz tu ciagle, Choc podejrzewam ,jakby Ci Szkodi ustapil i wrzucil na priva to za tydzien znow bys chcial bo cos dokoptowal..... bez odbioru

Odnośnik do komentarza

Ale cyrk. Osoba która nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć za / przeciw co do szybszego wydania aktualizacji obraża innych co są za wydaniem go nawet dzisiaj.

Ja gram w cm 01-02 i tam ostatnia łatka została wydana we wrześniu 2012 i nikt nie płakał że lepiej poczekać do zimy. Wszedłem w edytor i pyk Milik do Leverkusen, Brzyski Legia, Bereszynski Legia ..itd Nie ma szans żeby wszystko było idealne, ale teraz nie wiem co robić czy czekać na łatke czy dać sobie spokój i kontynuować grę na cm 01-02. Przyznam szczerze że obserwuje temat od grudnia i trochę się napaliłem na tą aktualizacje ale czekać do końca lutego?? Mam bardzo durzą prośbę do Autora aktualizacji, proszę udostępnij teraz to co masz a ja sam i pewnie kilka osób też sami pobawimy się przez ........20 min w edytorze a kto chce czekać do końca lutego to nie pobiera teraz i czeka do końca okienka - a znając życie to pobiorą pierwsi. Bez obrazy i szacunek dla wszystkich a szczególnie dla SzKoDi - ego

Jeszcze jedno pytanie czy znacie strony gdzie można ściagnąć grafikę, tła stadiony itp do cm 03-04?

Odnośnik do komentarza

Tak przez 2-3 osoby trzeba bedzie grac na okrojonej wersji, Koles chcesz tego to popros Bossa na priv zeby Ci wrzucil na email tego niekompleta i sie nim jaraj, a nie placz tu ciagle, Choc podejrzewam ,jakby Ci Szkodi ustapil i wrzucil na priva to za tydzien znow bys chcial bo cos dokoptowal..... bez odbioru

Jeżeli dla ciebie brak 2-3 transferów to okrojona wersja no powiem ci niezły masz tok myślenia. Myślę, że ty nie wiesz, iż nie będzie zaktualizowanych innych lig niż nasze rodzime, a w innych wybrane kluby także nie potrzebne są transfery do np: QPR, Al Ahly czy do Chin. I trochę zmień ton jak się wypowiadasz, bo po prostu przesadzasz. Szacunek i kultura przede wszystkim

Odnośnik do komentarza

Wiem co ma byc w tym akcie i co ma byc w nastepnym ,bys czytal temat ze zrozumieniem to bys nie pisal bzdur.(Jest cos takiego jak''magiczny kajecik'' :)) Jestescie oboje nie znosci,jako jedyni naciskacie na wydanie, bo co? nudzi wam sie chyba nie macie co robic, wyjdzcie do ludzi a nie 24/h przed monitorem. Kazdy czeka spokojnie tylko wy macie jakis problem, Sam jestem ciekaw v1,7 ale niestety jak 90% innych userow cierpliwie czekam i nie nalegam bo to napewno nie pomaga Bossowi! Zastanowcie sie troche. OK juz powiedzialem ze dam sobie spokoj z userem blaugranafan1990.

Odnośnik do komentarza

Panowie!

 

Po pierwsze chciabym was poprosic o zachowanie spokoju bo jestesmy tutaj dla dobra CMa, a nie dla wyzywania siebie. Kazda osoba ma wlasne preferencje i zawsze moze sie starac swoja opinie wytlumaczyc na tym forum, ale bez przesady. nie ma powodu by sie wyzywac. Jezeli komus nie bedzie naprawde juz pasowac moja koncepcja to moze zabrac sie za czyszczenie bazy jak ja to robilem i tworzenie innych latek (choc oczywiscie lepiej jest sie przylaczyc dla dobra wszystkich).

 

Najwazniejsze chyba jest to, ze nie mam pojecia skad wzieliscie to, ze niby CM Club Update v1.5 wyjdzie koncowka lutego? ja powiedzialem ze sa lekkie opoznienia bo staram sie odpalic strone www i dokonczyc update. Nigdzie nie napisalem, ze bedzie to koniec lutego.

 

Z ubolewaniem powiem, ze niestety musze wydawac jakies "polowki" i prawdziwym updatem niestety nie nazwe tego dopoki nie bedzie tam zrobionych 5 kompletnych lig. To zreszta mowie wam od dlugiego czasu.

 

Co do strony o ktora pytasz Bastek to oczywiscie bedzie nia cm0304.pl ktora uruchomie w ciagu kilku dni wraz z updatami oraz prawacami wykonanymi dla was przez Krzysztofa_Nowaka.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem SzKoDi, ja nie chciałem się kłócić lecz wyrazić swoje zdanie. Poza tym to kiedy UP wyjdzie to jest tylko i wyłącznie twoja decyzja, ja w żaden sposób nie mam na nią wpływa i absolutnie nie naciskam na konkretny termin wydania. Natomiast jeśli chodzi o UP: czy w bazie będą Bartosz Salamon i Martin Kobylański??? Jak są to czy mógłbyś wrzucić ich skriny???

Odnośnik do komentarza

Dopiero jutro wrzuce skriny na forum, ale tymczasem na szybkiego wrzuciłem skriny na naszym profilu na Facebook'u. Ci którzy podąrzają za CM Club Update na tym portalu mogą już nieco podpatrzyć kolejne zmiany, w tym wspominanego Salamona czy Kobylańskiego. Ci, którzy tego robią muszą niestety poczekać do jutra.

Odnośnik do komentarza

Oto i paczka skrinów:

 

Bayer 04 Leverkusen

Dmitro Czyrginskij

Dynamo Kijów

Dynamo 2 Kijów

Aaron Hunt

Martin Kobylanski

Bartosz Salamon

Andre Schurrle

Szachtar Donieck

Rezerwy Szachtaru

Andrij Jarmolenko

 

Ekstraklasę i I ligę mniej więcej uaktualniłem już z transferami. Ludzie którzy odeszli w przerwie sezonowej (rozwiązali kontrakt) oczywiście będą ciągle ze starym kontraktem. Bełchatów już jest cieniutki, dodałem również wielu nowych zawodników z ME.

Odnośnik do komentarza

Boenisch ma O PL?

hmm, mi się zawsze wydawało, że jemu prawa noga służy tylko i wyłącznie do podpierania się i nie potrafi grać na prawej stronie. jak dla mnie to czysty OL.

 

Kiessling raczej powinien być OPŚ niż NŚ.

tak samo Schurrle- więcej OPŚ niż NŚ.

 

smigler- racja, Bayer powinien mieć Czarne literki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...