Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Renato Augusto w Corinthians jakby co Myslalem ze zapisales do kajecika (Pisalem to tydzien temu)

 

 

Zle ustawione w bazie :x Juz poprawione!

 

 

Boenisch ma O PL?

hmm, mi się zawsze wydawało, że jemu prawa noga służy tylko i wyłącznie do podpierania się i nie potrafi grać na prawej stronie. jak dla mnie to czysty OL.

 

Kiessling raczej powinien być OPŚ niż NŚ.

tak samo Schurrle- więcej OPŚ niż NŚ.

 

 

 

Boenisch gral po prawej i jego prawa noga jest o wiele slabsza, anizeli lewa co procz pozycji bedzie widoczne w grze. Prawa strona jest ustawiona na 14, zas lewa na 20. Srodek ma ustawiony na 13 bo na srodku tez grywa choc ze slabszymi skutkami (patrz Wawrzyniak). Jezeli Kie

ßling i Schurrle to napastnik to AMC to powiedz mi tylko kto w Bayerze jest napastnikiem? W ostatnich przynajmniej 5-6 meczach ktore ogladalem to Kiesling gral na szpicy z Casto i Schurrle tuz za soba. Schurrle tak czy inaczej ma 20 na AMC, ale gra juz wiem czemu pokazuje inaczej. Ustawiony Schurrle.

Szkodi, moim zdaniem barwy Leverkusen powinny mieć kolory Czerwony z Czarnym w tle.

 

Ustawione! Problem w tym ze jak zmieniam koszulk (a raczej kropki) na dzisiejsze to niestety te kolory domowe zmieniaja od razu ogolny kolor zespolu :|

Odnośnik do komentarza

Dopakuj trochę tego Salomona, co on taki cieniutki?

 

Nie bójta ;) Nie wszystkie skille które ukazuje bedą takie same jak w waszym sejwie ;) To co najlepsze zostawiam dla tygrysków ;)

 

Jezeli Kießling i Schurrle to napastnik to AMC to powiedz mi tylko kto w Bayerze jest napastnikiem?

a w Barcelonie często gęsto kto jest napastnikiem? ;)

 

Rozumiem Twój tok myślenia MaKK, ale patrząc w tą stronę to niegdy nie powinniśmy nazwać LLorente, Ville, Torresa czy Negredo bo Hiszpania gra bez napastnika :P

Odnośnik do komentarza

Zmodyfikowalem spora ilosc zawodnikow, niektorzy wygladaja inaczej, niektorzy tak samo. Dodalem tez dosyc spora ilosc zawodnikow do druzyn poo to by nie kreowaly regenow co teoretycznie zatrzymuje kreowanie tak duzej ilosci wspanialych pilkarzy od razu w roznych klubach. Wszystkie druzyny podane przeze mnie wczesniej zostaly ukonczone, a wiec let's roll on :D

Odnośnik do komentarza

Zmodyfikowalem spora ilosc zawodnikow, niektorzy wygladaja inaczej, niektorzy tak samo. Dodalem tez dosyc spora ilosc zawodnikow do druzyn poo to by nie kreowaly regenow co teoretycznie zatrzymuje kreowanie tak duzej ilosci wspanialych pilkarzy od razu w roznych klubach. Wszystkie druzyny podane przeze mnie wczesniej zostaly ukonczone, a wiec let's roll on :D

Super!!! :D Więc kiedy się możemy spodziewać pliczku??? Pytam tak gdyż już zacząłem robić zapasy :P Mam tyle jedzenia przy komputerze, że wystarczyłoby go dla całego pułku :)

Odnośnik do komentarza

Witam pasjonatów CM 03/04.

Znalazłem was (czyli forum) jakiś tydzień temu i od tamtego czasu bacznie przyglądam się rozwojowi sytuacji.

Na wstępie wielki szacunek dla Bartka za super inicjatywę z update v1.0 . Chapeau bas SzKoDi !!!

Co do samego update (co by nie było off-topic) to znalezłem takiego małego chochlika (a może to celowy zabieg autora) mianowicie Maciej Żurawski jako scout w Wiśle zarabia 105K co znacząco obciąża jej budżet. Pogrzebałem więc trochę w edytorze i oczywiście zweryfikowałem jego zarobki z pozostałymi współpracownikami przy okazji naszła mnie chęć pogrania w Szwajcarii i częściowo uaktualniłem sobie II poziom ligowy tego kraju Challenge League i obecnie zaczynam grę FC Lugano.Wcześniej na starej bazie śmigałem Słowacką Dubnicą.Uwielbiam grę tak niszowymi klubikami (każdy ma jakiegoś bzika :szczerba: ).

Bez odbioru Szamar. :pa:

Odnośnik do komentarza

Ciesze się ogromnie, ze dolaczyla do nas kolejna osoba na tym forum. Dzięki wielki za cieple slowa i zobacze co się z tym Zurawiem stalo ;) To byl jednak tylko i wylacznie chochlik.

 

Update bez zadnych zmian, opoznien trafi do was w niedziele.

 

Czy myslicie ze powinienem zamknac ten topik i otworzyc nowy czy kontynuowac dyskusje i reszte w tym?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że będzie to kwiecień/maj ale o wszystkim będziecie informowani tutaj. Później będziemy lecieć już tylko połówkami i całymi liczbami czyli Update 2013 itd.

 

Ktoś pewnie powie, że nie ma sensu wrzucać update'u gdy większość sezonu będzie już rozegrana, aczkolwiek nie w CMie ;) Jeżeli macie coś do powiedzenia na ten temat to oczywiście macie do tego rację i liczę na każdy komentarz z waszej strony.

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie i ogromnie szczerze chcialbym podziekowac za niemal 30 glosow w plebiscycie na Projekt Roku CMF. Dzięki temu CM Club Update ulokowal się na zaszczytnym 2 miejscu z prawie 40% glosow!

 

Dziekuje jeszcze raz i mam nadzieje, ze nastepny rok jest nasz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...