Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to tylko czekac jak Eidos pozwoli ingerowac jak w chapmanie 01/02 w kod gry to juz bedzie mega full wypas i to w international level a wiec wszyscy ze calego world-a beda chcieli grac w starego sprawdzonego cm-a :)

Gdzie zezwolił na ingerencję w kod gry? Wydał tylko ją za darmo ale na nic nie zezwolił przecie.

Odnośnik do komentarza

Poczekamy i zobaczymy jak to wyjdzie i czy wyjdzie tak dobrze jak się tego spodziewacie ;) Tak czy inaczej właśnie w małej symulacji cieszę się, że rozwija się Wolski we Włoszech. Co prawda na wypożyczeniu, ale się rozwija ku chwale polskiej reprezentacji.

 

Dodam, że postaram się poaktualizować niektóre inne drużyny z mniejszych krajów, które jakoś pojawiły się w części grupowej europejskich pucharów. Wszystko rozstrzygnie się czy będę miał czas i czy wyrobie się na 19 stycznia.

Odnośnik do komentarza

Było nieco ciszy na temat update'u, ale to nie oznacza w ogóle, że przestałem pracować nad uaktualnieniem. Na naszym fanpage'u znajdziecie kilka nowych skrinów na których można zobaczyć część dalszą Italii - w tym niektórych drużyn z Serie B. Mamy już 68 fanów, czas może na jakąś magiczną liczbę 100? :)

Odnośnik do komentarza

Jak co kilka dni odzywam się z małym updatem na temat uaktualnienia i kiloma skrinami. Jednocześnie chciałbym poinformować, że od dzisiejszego dnia na naszą stronę na Facebooku będą dodawane inne screenshoty, aniżeli na forum.

 

Pozdrowienia dla Boixosa i Blaugrany bo zapewne będą szczerzyć teraz zęby :D

 

FC Barcelona

 

FC Barcelona B

 

Marc Bartra

 

Real Madryt

 

Real Madryt Castilla

 

Isco

 

 

Na naszym fanpage'u możecie znaleźć skriny Garetha Bale'a, Neymara, Rodriego czy Illaramendii.

Odnośnik do komentarza

Nacho zabrałbym R, on gra na środku obrony (bardziej z lewej) albo na DL.

Diego bramkarz?! ;) To jest Diego Lopez.

 

Bale ma wszystko po lewej stronie?

Morata ma AML?

López dodany do pseudonimu Diego ;)

Bale ma defender na 14, wing back na 14, midfielder 17 i AM na 20

Nacho zamieniłem prawą stronę na lewą 16->19

Moreta ma pomocnika na AML i ML na 17

 

Jeżeli macie więcej komentarzy to piszcie - ja nie jestem wszystkowiedzący :D

Odnośnik do komentarza

Itam, ja bym zabrał prawą stronę Nacho w ogóle. Jemu generalnie prawa noga służy do podpierania się :D

A fe, zabierz Moracie ML. Nigdy tam nie grał i nie potrafi ;)

Zmienione byku ;)

 

Dodatkowo dodałe kilka skrinów na fanpage. Wrzucam też małe co nieco dla was:

 

Atletico Madryt

 

Toby Alderweireld

 

Adil Rami

 

Valencia

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...