Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem też drugi qual. Jadę jednak na dwa pity. Mój kierowca jest całkiem szybki i równy podczas wyścigu, więc jeśli zdobędę bardzo wysoką pozycję startową, to będę w stanie uciec tym, którzy pojadą ze środka stawki z taktyką na 1 pit. Generalnie tor nie jest trudny w wyprzedzaniu, więc liczę na to, że wiele osób nie pojedzie strategią 1-pitową.

 

Mój czas w Q2: 1:44.412 jest 9/103 w amatorach. Wziąłem softy i paliwa ogólnie 220 litrów. Poprzednim razem na Sepang zużyłem 229, ale wtedy miałem silnik o 4 poziomy słabszy...

Odnośnik do komentarza

Qual drugi za mną. Na pokład wziąłem ze sobą 85 litrów paliwa i z wyniku jestem bardzo zadowolony. Miejsce 7/570 w całym Rookie i u siebie oczywiście 1. Ogólnie jestem 6/570 :D. Chyba czwarte Pole Position w tym sezonie się szykuje. Jestem mistrzem kwalifikacji, do tej pory wygrywałem wszystkie na suchym torze a tylko gdy był on mokry zająłem 4 miejsce. Niestety nie przekłada się to bezpośrednio na zwycięstwa których na kncie mam jedno :/

Odnośnik do komentarza
Poprzednim razem na Sepang zużyłem 229, ale wtedy miałem silnik o 4 poziomy słabszy...

 

im lepszy bolid tym mniej pali ??

ja kupilem pare czesci na 2gim poziomie, ale reszta to 1 caly czas

 

No to na co tyle kasy żeś roztrwonił? Ja mam stosunkowo niewiele mniej a nie mam nic na pierwszym poziomie a konkretniej to 5 na 2, 5 na 3 i 1 na 4.

Odnośnik do komentarza
Poprzednim razem na Sepang zużyłem 229, ale wtedy miałem silnik o 4 poziomy słabszy...

 

im lepszy bolid tym mniej pali ??

ja kupilem pare czesci na 2gim poziomie, ale reszta to 1 caly czas

 

No to na co tyle kasy żeś roztrwonił? Ja mam stosunkowo niewiele mniej a nie mam nic na pierwszym poziomie a konkretniej to 5 na 2, 5 na 3 i 1 na 4.

 

2x sesja testowa

3mln na wejscie do druzyny

rekompensata dla starego kierowcy

2 nowym oferte zlozylem + jeden przyjal

no i co wyscig jakies czesci musze wymieniac, mimo iz jezdze na ryzyku 8-2-2-0 a kierowca ma teraz 56 agresywnosci....

tez mi tu cos nie pasuje

Odnośnik do komentarza
No to zamiast wymieniać od razu bierz nowe na wyższym poziomie. Nie są o wiele droższe a korzyści są znaczne :/.

dopiero 2 wyscigi temu zauwazylem, ze np. elektryka 2 kosztuje tylko 150k wiecej, ale np. silnik jest drozszy chyba o ponad 1mln.

mam na 2 jeszcze hamulce i underbody.

 

i niech ktos napisze co mysli o strategii jazdy na 1 pit??

[tzn nie jade w tym wyscigu, ale sie zastanawiam na nia na nastepne wyscigi]

Odnośnik do komentarza

No nie wiem:

Otrzymujesz 30.000.000 $ gotówki, domyślnego (i bardzo słabego) kierowcę oraz bolid najniższego poziomu, jeśli dołączysz przed pierwszym wyścigiem sezonu. W innym przypadku Twój budżet zostanie zredukowany w zależności od ilości wyścigów, które pozostały do rozegrania.

Odnośnik do komentarza
No nie wiem:

Otrzymujesz 30.000.000 $ gotówki, domyślnego (i bardzo słabego) kierowcę oraz bolid najniższego poziomu, jeśli dołączysz przed pierwszym wyścigiem sezonu. W innym przypadku Twój budżet zostanie zredukowany w zależności od ilości wyścigów, które pozostały do rozegrania.

 

No to może teraz tak jest. Ja w pierwszym sezonie dołączyłem po czterech wyścigach i dostałem całą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się, czy nie dołączyć do gry. Tylko nie wiem, czy się opłaca, bo teraz dostanę chyba mniej kasy, niż na początku sezonu. I co się bardziej opłaca - zacząć już teraz, czy poczekać na nowy sezon?

Pytanie...Przeciez nie musisz od razu wchodzic do amatorow. W GPRO dosiwadczenie jest niezykle cenne, wiec teraz mozesz pojezdzic sobie na luzie i poznac ta gre ;)

Odnośnik do komentarza

Martin dołącz bo WARTO !! gra poprostu wciąga na całego

 

Martin w pierwszym sezonie zapoznawczym byłem 9 miejscu w koncowej klasyfikacji :D a teraz jestem liderem grupy :) gdyby nie pech to bym miał juz 4 zwycięstwa we wsyztskich wyścigach :) ale niestety w jednym wyscigu na prowadzenia mialem wypadek i nie dokonczylem wyscigu a w drugim jechalem pierwszy lecz wziol za mało paliwa i 10 okrazen przed meta zjechalem na pita i doejchalem dopiero na 3 mijescu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...