Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dziwne to :> Ja też dojechałem do mety mimo zużytego bolidu. No ale moja taktyka tego nie przewidywała i po 4 pit stopach dopiero 25 miejsce :lol: Troszkę bezsensu jest to, że niektórzy palili się już praktycznie od pierwszego okrążenia, a wszyscy w mojej grupie dojechali do mety :ke: Łącznie w M3 aż 24 bolidy mają dymek :keke:

Odnośnik do komentarza

Piękne podsumowanie (chyba) awansu do Amatorów. 2 miejsce oczywiście za nietykalnym devilem :keke:. 6 miejsce dzięki powiększaniu Amatorów powinno dać awans. Niespodiewany, bo myślałem... ba, byłem pewien, że ten sezon będzie raczej na naukę. Tym bardziej, że nie pojechałem 6 pierwszych wyścigów. Teraz czas na, mam nadzieję, równie błyskawiczny podbój Amatorów :D

Odnośnik do komentarza
Cóż extra kasa zawsze się przyda na kolejny sezon rywalizacji z Bułą...

Hmm to już na starcie jestem na straconej pozycji w tej rywalizacji... bo nie wiem jak się nazywasz :> Ujawnij się ! :kekeke:

 

Edyta podpowiada, że wystarczyło spojrzeć na tabele w M3... Tylko jeden Polak się utrzymał w naszej grupie, więc zapewne to ty :keke: No to powodzenia w następnym sezonie :P

Odnośnik do komentarza

Polaków to w naszej grupie się utrzymało w sumie trójka. Ty, ja i Maja Soren. Tyle, że Wy mieliście spokój bo punkty na koncie gwarantowały utrzymanie, a ja do ostatniej chwili siedziałem jak na szpilkach. :) Jedno z czego się cieszę to rozbudowa bolidu i uciułana kasa na koncie. A w nastepnym sezonie zobaczymy komu będzie się lepiej wiodło. ;)

Odnośnik do komentarza

Awans do Master :jupi:

 

Startowałem do wyścigu z silnikiem i hamulcami zużytymi w 95% i... dojechałem do mety na 4 miejscu z 5 częściami z 99% zużyciem. Dzięki temu utrzymałem pierwszą pozycję w Amateur 7 i uciułałem 97 punktów.

 

Teraz mam bolid na 8 poziomie i 44 miliony (jeszcze bonusy za punkty, punkty drużyny i przejechanie wszystkich wyścigów muszą mi doliczyć). Najważniejsze będzie zakontraktować dobrego kierowcę.

 

Chciałem też z tego miejsca pogratulować drużynie CMF Team. Zajęcie 18 miejsca jest na prawdę niezwykłym osiągnięciem. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie również powalczymy o podobną pozycję :)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Willow ;) Mam nadzieję, że trafisz do M3, bo coś mało rodaków mam w tej grupie :D No i gratsy dla CMF za niezłe miejsce w kwalifikacji teamów. Mój team niestety w tym sezonie mały kryzys. Do sukcesu z poprzedniego sezonu w tym nam duużo brakowało. No ale mam nadzieję, że w następnym wszystko wróci do normy i znów powalczymy o wysokie lokaty :P

Odnośnik do komentarza

K****, zapomnialem o dzisiejszym wyscigu :/ A nie startowalo, az 3 graczy z czolowki i byla ogromna szansa na podium. No coz, moj blad. Kase tez przez to strace. Ale w tym sezonie wiele sie nauczylem i mam nadzieje, ze w 6 bede sie liczyl w rookie i uda sie awansowac. Tym razem 8 na koniec sezonu z 35 punktami. Oby w nowej odslonie bylo lepiej :) Gratuluje wszystkim, ktorzy zajeli w tym sezonie wysokie pozycje i zycze powodzenia w nadchodzacym sezonie :)

 

P.S. Czy zostaje sie w tych samych grupach, cyz beda one dobierane losow przed nowym sezonem?

Odnośnik do komentarza

Apel do modów o nieusuwanie tego topiku! :] Jak się zacznie nowy sezon to żeby został zamknięty, ale został :]

Bardzo udany sezon w moim wykonaniu. 3 zwycięstwa, 9 razy na podium, 96 punktów i awans z drugiej pozycji. 42 mln na starcie, plus jeszcze 5 za przejechanie wszystkich wyścigów ;] Jestem dobrej myśli przed nowym sezonem w Amatorach. Boje sie tylko, że popełniłem błąd przedłużając kontrakt z moim kierowcą na cały nowy sezon, zachwycony początkowymi wynikami. Może się okazać że będzie za słaby na wyższą ligę i będę musiał go zwalniać. :/

Odnośnik do komentarza
BTW. Jak ja wytrzymam do 28 września bez wyścigów??

 

Módlmy się tez, żeby sie znalazło 400 osób chetnych na gpro do tego 28 wrzesnia, bo inaczej start sie przeciągnie :P

 

P.S. Ma ktos może miejsce w jakimś teamie wolne?:> Moge zagwarantowac "kilka" punktów w amatorach w przyszłym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...