Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć ile paliwa spalił przez cały ten wyścig bolid na 1. poziomie? :)

 

PS. Przez dostawcę internetowego jestem prawie 4 mln (plus potencjalna wygrana kasa) w plecy :/. Więc z 8-10 mln mi po prostu chamsko zaj**ali.

Odnośnik do komentarza
Dlatego nie należy czekać z setupem do ostatniej chwili, wiele razy się tak przejechałem.

 

Miałem załatwić wszystko wczoraj wieczorem, bo miałem już nowego drivera, ale wolałem poczekać na odpowiedź, co do tego zużycia paliwa :doh!:. Nie chciałem wziąć niepotrzebnie za dużo, a nie pojechałem w ogóle. Jakaś usterka u dostawcy neta. Kumpel zgłosił to chyba przed południem, podobno już wtedy naprawiali, a u mnie na klatce byli przed dwudziestą... masakra :|. A wszystko właściwie chyba przez burzę :P. Choć, jakby nie patrzeć, u nas póki co żadnej sensownej burzy nie było...

Odnośnik do komentarza

Kurczę! Jak zachęcić kierowcę do przyjścia do mnie? Bo daję im niezłe warunki (jakieś 2 x pensja minimalna), duże premie i nikt do nie nie chce przyjść. A teraz muszę kogoś znaleźć, bo skończył mi się kontrakt z moim starym kierowcą. Ile powinno się takiemu dać, żeby on przyszedł?

Odnośnik do komentarza
Kurczę! Jak zachęcić kierowcę do przyjścia do mnie? Bo daję im niezłe warunki (jakieś 2 x pensja minimalna), duże premie i nikt do nie nie chce przyjść. A teraz muszę kogoś znaleźć, bo skończył mi się kontrakt z moim starym kierowcą. Ile powinno się takiemu dać, żeby on przyszedł?

 

http://gpro.se/DriverProfile.asp?ID=4071 <- mój driver. Zarabia 1,5 mln więcej niż poprzedni, ale jest o wiele lepszy. Po tym jak zwinęli mi dwóch dobrych sprzed nosa zaproponowałem mu 3,5 mln co wyścig i 3,5 mln za podpisanie kontraktu. Plus 100000 za wygraną, 50000 za "pudło" i 1000 za punkty. I przeszedł. Oprócz mnie było na niego 4 chętnych. Może i dużo zarabia, ale po średniej widać, że powinno się to zwrócić- prawie 5 pkt co wyścig :). Tym bardziej żałuję tego, że nie pojechałem dziś (a właściwie wczoraj :P).

Odnośnik do komentarza

Fajna gierka, aż szkoda że wcześniej się nie zarejestrowałem ;). Kierowce dostałem takiego słaba koncentracja i wysoka agresywność. Przynajmniej sponsorów załatwi.

Overall: 63

Concentration: 5

Talent: 93

Aggressiveness: 79

Experience: 52

Technical insight: 118

Stamina: 0

Charisma: 179

Motivation: 0

Weight: 77

Age: 28

Do końca sezonu zostały 3 wyścigi, opłaca się go zmieniać? Czy w ogóle opłaca się robić coś konkretnego, skoro i tak zresetują konto po sezonie?

Odnośnik do komentarza
Do końca sezonu zostały 3 wyścigi

a nie 9? :-k

 

Ja mimo rejestracji 21 października 2006 dopiero od Suzuki zaczalem sie w to bawic :)

Wczoraj trzeci wyscig w karierze i 19 miejsce.

 

Zmieniłem kierowce z:

Salary: $1.550.000

 

Overall: 66

Concentration: 27

Talent: 121

Aggressiveness: 68

Experience: 32

Technical insight: 62

Stamina: 0

Charisma: 233

Motivation: 0

 

Weight(kg): 105

Age: 32

 

na:

Salary: $1.973.150

 

Overall: 74

Concentration: 121

Talent: 66

Aggressiveness: 55

Experience: 18

Technical insight: 76

Stamina: 39

Charisma: 250

Motivation: 0

 

Weight(kg): 95

Age: 27

 

Zostaly mu dwa wyscigi, aby pokazac swoja przydatnosc w moim bolidzie.

Odnośnik do komentarza

Setup:

500-500-950-300-500-900 - Ostatnio zmiany skrzydełek na różne wartości nic mi nie dają (dodaję w przedziałach 50-100 w obie strony)

 

Q1: 1:17.384 (2/12 i 15/131)

Q2: 1:19.891 (2/12 i 29/127)

 

Jadę na jeden pit, na softach. Paliwa planuję spalić jakieś niecałe 200 litrów (na starcie wziąłem 95).

Odnośnik do komentarza
Jak się negocjuje ze sponsorami wybrałem sobie 2 i rozpocząłem z nimi negocjacje, ustawiłem priorytety i dalej nie wiem co robić. Żadnych wiadomości od nich nie dostałem.

Po każdym wyścigu będzie rósł postęp negocjacji i co jakiś czas będziesz otrzymywać pytania od sponsorów nt. miejsca reklamy, kwoty itp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...