Skocz do zawartości

Diabelska Przystań


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

15.04.2014, Limerick, Jackman Park, godz.19:30.

 

Cannata- Prado, Podvarzachov, Camano (k), Lucchese- Jones, Gandola- Barrett, Christensen, Gilmore- Marinov

 

Po bardzo efektownej i efektywnej grze odnieśliśmy pewne zwycięstwo na boisku przeciwnika. Wiodąca postacią widowiska był młody Milen Marinov.

Już w 6. minucie środkowy obrońca gospodarzy Sean O`Callaghan niemalże sprokurował gola dla ekipy Galway, co stanowiło przedsmak późniejszych wydarzeń. Marinov popełnił błąd, dzięki któremu snajper gospodarzy McGann zdobył bramkę.

Dopiero po przerwie zdołaliśmy wyrównać, dzięki skrzydłowemu Gilmore`owi.

W 72. minucie objęliśmy prowadzenie, gdy Marinv, znajdujący się na szpicy ataku zdobył bramkę efektownym szczupakiem z najbliższej odległości. W 78. minucie tenże sam gracz zdobywa swojego 2. gola po identycznym zagraniu.

Jak łatwo się domyślić, to właśnie Milen Marinov dokończył dzieła zniszczenia na ekipie z Limerick, w 91. minucie zdobywając trzecią bramkę. Strzelił ją znowu głową.

Młody Marinov pokazał się z dobrej strony.

W kolejnej rundzie zagramy na wyjeździe z Ballymun United.

Reszta wyników kolejki.

 

[iEK] Limerick FC 1-4 Galway Utd [iEK] (Eircom Leaugue Cup 1. Rnd.)

1:0 - McGann (31`)

1:1 - Gilmore (52`)

1:2 - Marinov (72`)

1:3 - Marinov (78`)

1:4 - Marinov (90+1`)

 

MoM: Milen Marinov (Galway United)

Frekwencja: 342

Odnośnik do komentarza

18.04.2014, Galway, Terryland Park, godz.19:30.

 

Coleman- Preston Kelly, Lawrence, Camano, Walsh- Podvarzachov, Kelly (k)- Christensen, Hamom, Lucchese- Murphy

 

Generalnie dziś szczęście sprzyjało gościom. Niestety.

Kolejny mecz, gdzie to my pierwsi tracimy bramkę i musimy zaczynać wszystko od początku.

W 23. minucie Hamon popełnia błąd, dzięki któremu pomocnik Cork, Vincent Escude zdobywa bramkę spokojnym, mierzonym uderzeniem ze skraju pola karnego.

Na szczęście doświadczony snajper Murphy wyrównał stan spotkania w 48. minucie strzałem oddanym z dziecinną łatwością, prosto w "okienko".

Nudny remis, mieliśmy pecha- ze 3 słupki i ze 4 poprzeczki były. Twierdza Terryland nadal nie zdobyta za mojej kadencji. Kontynuujemy serią 34 spotkań bez porażki w lidze.

Reszta wyników kolejki.

 

[1.] Galway Utd 1-1 Cork City [10.] (FAI Eircom Premier League, 9. kolejka)

0:1 - Escude (23`)

1:1 - Murphy (48`)

 

MoM: Danny Murphy (Galway United)

Frekwencja: 2,009

Odnośnik do komentarza

22.04.2014, Dublin, Tolka Park , godz.19:30.

 

Coleman- Sinnott, Lawrence, Camano, King- Podvarzachov, Kelly (k)- Barrett, Geddes, Lucchese- Caldwell

 

Moje Galway United pokazało dzisiejszego wieczora niezywykle skuteczny futbol na stadionie Tolka Park.

Do drużyny wrócił zdrowy już Ronan Caldwell.

Młody skrzydłowy Giovanni Lucchese dał nam prowadzenie w 15. minucie potężnym strzałem z pola karnego. Shelbourne zdołało jednak wyrównać po błędzie, jaki popełnił mój bramkarz Karl Coleman, a bramkę zdobył Jean Biansumba, słabym uderzeniem z bliskiej odległości. Coleman wypuścił piłkę, a przeciwnik strzela bramkę. Padaka.

Galway Utd objęło następnie prowadzenie, gdy w 30. minucie snajper Caldwell zdobył bramkę precyzyjnym strzałem.

Ten sam piłkarz strzelił ostatniego gola

Ciężki mecz w Dublinie.

Reszta wyników kolejki.

 

[8.] Shelbourne 1-3 Galway Utd [2.] (FAI Eircom Premier League, 10. kolejka)

0:1 - Lucchese (15`)

1:1 - Biansumba (18`)

1:2 - Caldwell (30`)

1:3 - Caldwell (50`)

 

MoM: Ronan Caldwell (Galway United)

Frekwencja: 822

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...