Skocz do zawartości

Skąd się wzieły wasze nicki?


Th_322

Rekomendowane odpowiedzi

Mauro, ponieważ uprawiam niewielki kawałek ziemi (orka, bronowanie, te sprawy). Dlatego można nazwać mnie chłopem małorolnym. I mój nick wziął się właśnie od słowa małorolny. Mał – od mało, ro – od rolny. Małro. Zmieniłem tylko "ł" na "u" żeby brzmiało bardziej światowo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja jestem tak stary, że bywałem nazywany skałą, tudzież kamieniem. Stąd "KAM". A "tek" od zdrobnienia słowa "granit", bo to moja ulubiona skała, o której pieszczotliwie mówię "graniTEK". Trochę to pokręcone, wiem, ale taki już jestem. Szalony na maksa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie jest też ciekawa historia. Hid się wzięło od hide czyli po angielsku ukryć, schować. Natomiast algo od algoscope (algometru, to jest przyrządu mierzącego wrażliwość na ból).

Jeśli połączymy hide i algoscope, wyjdzie nam zawołanie "Hide algoscope!". Za czasów drugiej wojny światowej byłem w szpitalu w Wielkiej Brytanii po tym jak zdybały mnie cztery Messerschmitty Bf 109. Trzy zestrzeliłem, lecz czwarty trafił w silnik mojego Hurricane'a. Wyskoczyłem ze spadochronem, ale złośliwość losu chciała, że mój był wadliwy i ze względu na mniejszą powierzchnię opadał szybciej. Spadłem tak szybko, że złamałem nogę. Do szpitala były dwa kilometry. Jakimś cudem przeczołgałem się.

 

Gdy otworzyłem oczy byłem w szpitalu. Obok mnie leżał Winston Churchill. Miał jakąś dziwną przypadłość, wywaliło mu krosty na niemal całym łbie. Co jakiś czas przychodziła seksowna pielęgniarka i biorąc algometr, mierzyła mu wrażliwość na ból. Był to dobry sposób na niego, gdyż niemal cały czas pił, a nie powinien. Pod wpływem alkoholu zaś stawał się o wiele bardziej wrażliwy. Pewnego razu, ja przyłączyłem się do libacji. Piliśmy około 70-cio procentowy koniak. Obaliliśmy pół litra we dwóch. Wtedy spytałem Winstona, czemu tyle pije. Premier zwracał się do mnie "synu", gdyż byłem od niego o wiele młodszy. Więc gdy spytałem, odpowiedział:

- Bo wiesz synku, mi jakoś tak lepiej potem flegma odchodzi.

Cóż było powiedzieć na taki argument? Przyznaję, że po tym koniaku, mi też lepiej odchodziła.

Po libacji, jak to po libacji, pospaliśmy się. W nocy zerwał mnie krzyk Winstona:

- Soooooon! Hide the algoscope!!!!!

Bo akurat wchodziła pielęgniarka, kręcąc zgrabnym tyłkiem.

 

A ponieważ Hidealgo byłoby nieładnie, więc usunąłem literkę "e" i jest Hidalgo.

 

A dodatkowe "o" na końcu jest, ponieważ jakiś w mordę j***ny ch** podpierdolił mi ten nick wcześniej.

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza

O jaaaaa :o Na poczontku czytania nie moglem uwierzyc, nie pasowaly mi cos te Messerszmity, ale jak napisałes o tym Churchillu i piciu z nim to zaufalem. Kiedyś czytałem w ksionzce, ze on duzo plul flegmom, wienc nie mozesz klamac. Kurde, zazdroszcze kolego. Popiszesz ze mnom na gadu, chcialem siem dowiedziec co nieco?

Odnośnik do komentarza

Mauro, ponieważ uprawiam niewielki kawałek ziemi (orka, bronowanie, te sprawy). Dlatego można nazwać mnie chłopem małorolnym. I mój nick wziął się właśnie od słowa małorolny. Mał – od mało, ro – od rolny. Małro. Zmieniłem tylko "ł" na "u" żeby brzmiało bardziej światowo.

W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta chciałem dodać, że nie wykluczam zmiany nicka. Może wyjaśnię więc dlaczego. Otóż planuję nabycie droga kupna nowych połaci ziemi uprawnej oraz zatrudnienie kilku parobków. Nie będę więc małorolnym lecz stanę się zwykłym rolnikiem (w skrócie zwy rol). Poproszę wówczas o zmianę nicka na Zwyrol.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mój wcześnijszy nick - Pedrosx - wziął się o tego, że se wymyśliłem, że będę 'Pedros'. A że byłem chomikiem, to dojebałem se to 'x' na końcu, tak by było 'sx', a oznaczać to miało 'sex'. Ale teraz już nie jestem homoseksualistą - przeszedłem na Heteroseksualizm, dlatego wyjebałem se z nicka 'sx'. Mam nadzieję, że zajarzyliście. :szczerba:

 

:pozdro600:

 

i nie jestem jakimś Hyde'm, jestem Pedros. :ssij:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja jestem DarkLuki, wbrew pozorom nie chcialbym byc tu postrzegany jako Ciemny Luki. Moim pierwotnym zalozeniem bylo Mroczny Luki. Mam na imie Lukasz a to mroczny pochodzi od tego ze kiedys sluchalem gotyku takiej mrocznej muzyki. Nick ten wymyslilem sobie sam i pierwszy raz uzywalem go na starym forum gothic.pl, ale nie jest to forum o grze Gothic tylko wlasnie o muzyce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...