Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 12


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno je nazwać efektami pracy scoutów, bo o to chodzi. Kiełb i Wołąkiewicz przychodzili po (mniej lub bardziej) udanym sezonie w lidze, Murawski miał długą historię w Lechu i sam chciał wrócić, a Kriwiec to reprezentant Białorusi. Lewandowski i Rudniew to dwa ostatnie udane transfery zawodników nieznanych na polskim rynku, oby Vojo był kolejnym.

Odnośnik do komentarza

Dlatego też pisałem i o scoutach i o poznaniu się na zawodniku. Było to względem "niemożności" znalezienia lepszego lewego pomocnika od Wilka, który ponoć jest taki "słaby". Ja bym do listy "możliwych udanych transferów" dołączył też Toneva - 21 lat, kapitan bułgarskiej młodzieżówki.

Odnośnik do komentarza

Kinas czyli według Ciebie transfery Wołąkiewicza, Krivtsa to transfery słabe? Przyjście Kiełba i powrót Murawskiego to nie znanie się na zawodnikach?

Hmm...

 

Kriwiec przyszedł prawie dwa lata temu, a Murawski to nie jest żaden efekt dobrego scoutingu, co nie? :> więc kilka okienek transferowych przespanych/zmarnowanych...

 

Dlatego też pisałem i o scoutach i o poznaniu się na zawodniku. Było to względem "niemożności" znalezienia lepszego lewego pomocnika od Wilka, który ponoć jest taki "słaby". Ja bym do listy "możliwych udanych transferów" dołączył też Toneva - 21 lat, kapitan bułgarskiej młodzieżówki.

 

taki udany, a tego Wilka ze składu wygryźć (jak dotąd) nie umie...

 

no i najlepszy dowód na ponoć super scouting jest łatanie dziury w obronie grubo ponad 30-letnim obrońcą z Arki...

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ja tam nie wiem od ilu dajecie losowe PA ale ciężko określić dokładnie jaki potencjał w nim drzemie i czy za rok nie będzie podstawowym napastnikiem jakiegoś dużego klubu w Europie :P

Odnośnik do komentarza

Wilka nie przypakuje. Poziomy CA i PA uważam za zamknięte - jedynie teraz jest nawiązanie do Semira. Aha pisałem wcześniej, że kontuzja m.in Arboledy będzie w grze - otóż nie będzie jej jednak. Doznał kontuzji po pierwszej kolejce (tą zasadę stosują Anglicy) więc nie ma sensu jej uwzględniać od startu gry. Więc w Lechu poza Bandrowskim i Chrapkiem nikt nie będzie miał kontuzji

Odnośnik do komentarza

Ha ha z ciekawostek wiecie, że w FM2011 Stilić mówi płynnie w 7 językach a w 8. słabo?

 

Mnie to tam tak strasznie nie dziwi. Umie mówić po angielsku, polsku, portugalsku, niemiecku, a pozostałe 4 języki ustawiła mu gra automatycznie, jako że ma podwójne, chorwacko - bośniackie obywatelstwo to ma język bośniacki, chorwacki, serbski i słoweński. Angielski i serbski dodatkowo potwierdzał artykuł w FourFourTwo. Tutaj fragment starego wywiadu:

 

Chcesz się uczyć polskiego?

 

- Troszeczkę już rozumiem, ale nauka? Ja się uczę tylko przez rozmowę z innym człowiekiem. Tak się nauczyłem portugalskiego i niemieckiego. Angielski znam trochę słabiej. Ale polskiego też chciałbym się nauczyć w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Na tym forum nie poruszamy kwestii CA i PA. Zwłaszcza że to nie jest pełen wyznacznik, Stilić będzie miał niższe CA niż np. Murawski, a wcale nie będzie grał od niego gorzej.

 

Co do Wilka - może dać mu wysokie umiejętności i niską Koncentrację? Ten atrybut to coś w stylu stabilności formy w trakcie meczu. Jeżeli będzie <5 to Wilk będzie miał zryw, kilka dobrych akcji, a potem będzie psuł piłki mimo wysokich atrybutów.

Odnośnik do komentarza

Przypomniało mi się, że należy Kotora do ulubieńców dodać. Co jak co ale to jest jedyny zawodnik, który jest/był skandowany dosyć regularnie na trybunach.

Budżet transferowy ustawiam na poziomie 2,8mln PLN.

Historia Bakero na szczęście gdy do mnie pliki trafiły już była uzupełniona :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...