Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 12


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Arboleda ma tendencje spadkową niestety. Wiadomo że najsłabszy nie jest ale nie jest też tak mocny jak sezon temu. Moim zdaniem najlepszym obrońcą w Lechu w tym momencie jest Wołąkiewicz który cały czas się rozwija więc na pewno dla niego wzrost CA.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście na ostateczne oddanie plików będę miał czas więc uważniej się przyjrzę właśnie Wołąkiewiczowi. W obecnym momencie jest różnica ok. 10 pkt CA, na korzyść Arboledy (i raczej przychylę się do Twojej opinii co do zmiany tego). Arboledzie dodana zostanie kontuzja (teraz sobie przypomniałem, że ktoś o to pytał ;))

Odnośnik do komentarza

W Lubinie byłem osobiście więc całkowity pogląd na jego grę mogłem sobie wyrobić - od koło 30-35 minuty totalnie zgasł i do zmiany go praktycznie nie widziałem.

 

Kapitan został ustawiony tak samo jak w rzeczywistości (jeżeli zapomniałem to "znaczenie" również zmienię) - kapitan Wojtkowiak, z mojej analizy [raczej czysto teoretycznej] wynika, że vice-kapitanem jest Murawski (choć nie wykluczam Ivana ale na ten moment ustawiłem Murasia).

 

Możdżeń zgasł i będzie to tak wyglądać, dlatego, że nie jest jeszcze gotowy na grę przez 90 minut i będzie zmieniany ok. 60 minuty. Nie wiem, jakie są możliwości w FM-ie, ale Kriwcowi obniżyłbym kondycję na początku sezonu, dlatego, że cały czas wraca on do swojej formy po kontuzji i przez to nie nadaje się w tej chwili do gry przez cały mecz - stąd też będziemy jeszcze raczej oglądać zmiany Możdżeń - Kriwiec w najbliższym czasie.

 

 

Co do Arboledy, to jego tendencja spadkowa ma miejsce już od początku zeszłego sezonu, a po podpisaniu kontraktu jest jeszcze wyraźniejsza. Zastanowiłbym się też nad minimalnym zwiększeniu mu kontuzjogenności - w ostatnim dwóch latach, co rusz słychać o jego problemach z czworogłowym, albo przywodzicielem.

Odnośnik do komentarza
Stilić - z uwagi na braki szybkościowe i TYLKO lewonożność jest na odpowiednim poziomie - pod względem gry i tak czołowy rozgrywający w Polsce

 

Uwaga, nie wiem, czy (a) ten błąd nadal istnieje (b) uprzedzono Cię o tym - za moich czasów (do FM 2010 włącznie) bardzo niskie ustawienie słabszej nogi powodowało przepakowanie atrybutów, bo gra w ten sposób to sobie kompensowała, i trzeba było ustawić słabszą nogę w bazie trochę nierealistycznie.

Odnośnik do komentarza

RCA jest na poziomie CA ;) więc gra nic nie przypakuje ( w ten sposób to rozwiązaliśmy ;P).

 

W sumie słuszna uwaga co do Arboledy z kontuzjami. Chociaż to może spowodować częstsze jego długie kontuzje a to raczej nie pokrywa się z

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=7138&id_sezon=77 10/11

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=7138&id_sezon=75 09/10

http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=7138&id_sezon=73 08/09

 

"Środkowy" sezon najsłabszy pod względem występów ale tak ogólnie przywozicie i tak to wygląda

Odnośnik do komentarza

Uwaga, nie wiem, czy (a) ten błąd nadal istnieje (b) uprzedzono Cię o tym - za moich czasów (do FM 2010 włącznie) bardzo niskie ustawienie słabszej nogi powodowało przepakowanie atrybutów, bo gra w ten sposób to sobie kompensowała, i trzeba było ustawić słabszą nogę w bazie trochę nierealistycznie.

 

SI na szczęście/wreszcie już to naprawiło i nie ma z tym problemów. W tej chwili występuje jedynie zaniżanie atrybutów u zawodników z dużą szybkością i przyspieszeniem (>15). Wtedy CA musi być większe od RCA o ~5 punktów.

Odnośnik do komentarza

Uwaga, nie wiem, czy (a) ten błąd nadal istnieje (b) uprzedzono Cię o tym - za moich czasów (do FM 2010 włącznie) bardzo niskie ustawienie słabszej nogi powodowało przepakowanie atrybutów, bo gra w ten sposób to sobie kompensowała, i trzeba było ustawić słabszą nogę w bazie trochę nierealistycznie.

 

SI na szczęście/wreszcie już to naprawiło i nie ma z tym problemów. W tej chwili występuje jedynie zaniżanie atrybutów u zawodników z dużą szybkością i przyspieszeniem (>15). Wtedy CA musi być większe od RCA o ~5 punktów.

Choć jedna dobra wiadomość, na pewno ułatwiła Wam życie.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ivan zdecydowanie jest ulubieńcem kibiców głównie dlatego że nigdy od nich nie ucieka, poparł w proteście zakładając koszulkę z hasłem antyrządowym, bierze udział w wielu akcjach z dzieciakami no i oddaje serce dla Lecha :)

Odnośnik do komentarza

Vami, napisałem tyle co uważam, że mogę napisać ;P o Frankowskim się nie wypowiem bo nie o nim rozmawiamy :)

ajekoniak, dlatego piszę do was co uważacie na ten temat

 

ogólnie porównując siłę składów Lech, Legia i Wisła tak samo jak w reputacji są na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Ivan zdecydowanie jest ulubieńcem kibiców głównie dlatego że nigdy od nich nie ucieka, poparł w proteście zakładając koszulkę z hasłem antyrządowym, bierze udział w wielu akcjach z dzieciakami no i oddaje serce dla Lecha :)

 

Z większością się zgodzę, choć argument z akcjami dla dzieciaków do mnie nie przemawia. Tutaj akurat sprawa wygląda tak, że rada drużyny wybiera piłkarzy, którzy biorą udział w tych wszystkich charytatywnych zabawach dla dzieciaków, więc to, że ktoś się na nich pojawia nie jest jego dobrą wolą - niestety.

 

Z Lewandowskim przegięcie. Raczej ulubieńcem kibiców on nie jest - grał dwa lata, był dobry, ale minęło mu. Nie podkreślał on też wielkiego przywiązania do Lecha.

Odnośnik do komentarza

Po co nam Lewandowski w ulubieńcach? Ivan tam po prostu musi być, ale Lewy? Jestem na nie, bo Robert do Lecha przyszedł się wypromować, Lech dał mu szansę, a on ją wykorzystał no i trafił do Borussi, a przy okazji ;) pomógł Lechowi zdobyć mistrzostwo, ulubieńcem fanów nigdy nie był :P.

Odnośnik do komentarza

Z Lewy to naprawdę spora przesada. Ivan powinien mieć w skali od 1-10 przynajmniej 9

Ivan pokazał jeszcze jeden talent.

http://www.lechpoznan.pl/news/djuka

Ivan w FM jako grający trener?

 

.
  • Co do MSP i ogólnie szkolenia tak jak zostało też wcześniej zaznaczone Lech, Legia i Zagłębie mają najlepsze "statystyki" co do szkółek juniorów.
  • W końcu pojawi się Rutkowski jako właściciel klubu.
  • Budżet transferowy będzie jeszcze modyfikowany. W obecnej chwili (czysto roboczo) ustawiony jest 1mln złoty - rozważam zwiększenie budżetu transferowego do maksimum 1mln euro więcej nie. Jeżeli wierzyć (choć raz bo ponoć zna się na kasie) Rutkowskiemu to wydatek w Polsce 1 mln euro na zawodnika to jeszcze ciężka granica. W ostatnich latach Murawski, Vrdoljak i jeżeli się nie mylę któryś z Wiślaków byli za 1mln euro (Biton?).

Jeżeli coś pominąłem to ponówcie pytanie/spraw

 

 

 

 

To tylko mała część. Mam pytania do tych pkt

1. Czy zostanie to tak jak było czy zostanie podniesione o jedno(góra dwa) oczko do góry(MSP to nie byle jaka szkółka. I polityka stawiania na młodzież przemawia za tym by jednak podnieść o jedno oczko)(Chyba Bełchatów jeszcze ma dobrą szkółke)

2. Czy będzie jego osobowość w FM(Zbyt skory do transferów nie jest ale jest do obiecanek)Zimą mają być transfery do wszystkich formacji(Ale mogą być to kolejne obiecanki)

3. Proponuje 1mln euro. To że właściciel jest skąpy to nie znaczy że wszyscy gracze by byli skąpi i nie chcieli transferów i żałowali kasy na klub. Zimą mają być transfery do wszystkich formacji i budżet powinien być.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...