Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Ej nie róbcie sobie takich żartów. Żadnego zmniejszania blindów i żadnych przerw. Po pierwsze było sporo ludzi, dla których ta 22 to i tak jest późno, a po drugie będą cwaniaki, którzy wolą przeczekać do punktowanych miejsc, a po trzecie, no nie móc wysiedzieć te półtorej czy dwie godziny, no bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Wolniejsze blindy nie wchodzą w grę to jasne. Co do przerwy to proszę admina grupy treningowej o zalozenie jakiegos tura na 22 z tą przerwą. Zobaczymy ile wynosi i jak często jest. Jeśli raz 3-5 minut po wejsciu na finałowy stolik to nie takie glupie, ale nie częsciej. Idzie ustawić częstotliwość i dlugość przerwy?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj najlepszy występ (7 miejsce), ale praktycznie cały czas na short stacku i karcie przy all in. Nie wiem czy rozegrałem 20 rozdań. Kilka razy było tak, że cały stół przeszedł, a nie było karty do gry.

 

A ręka dnia to 10-2 offsuit, ale ja nie nazywam się Doyle Brunson :P

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj słabo, ale karta zupełnie nie szła, nawet mało miałem sytuacji, że nie gram, patrzę na karty i okazuje się, że bym wygrał. Tylko raz z ręki 2 i 5 bym miał fula, ale to ciężko było przewidzieć :D

Wchodziłem chyba z 20 razy po flusha, z 2 kartami z kolorze na ręku, i ani razu się nie udało :P

Odnośnik do komentarza

Jednak suma fartów zawsze wychodzi na zero, we wcześniejsze fazie kilka razy mi karta doszła na riverze przy dużej puli, ale ostatnie rozdanie było ogromnym pechem, gdzie mimo ręki AA i prowadzenia po turnie, na riverze kaczemu doszła karta do trójki i all in był błędem. Chociaż z miejsca jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

All in nie był błedem Kacper. Musisz z takim flopem i AA grać all przy takiej puli. Kaczy miał dzień konia poprostu. Sprawdział Cie z W, 9 i doszła trzecia 9 na riverze...ile miał %? z 3-4? W ogole to co dochodziło Kaczemu to był szok, ale tak to już jest - trza mieć też szczeście w tej grze.

 

Ranking po 3 z 10 turniejów. 27 osób punktowało już. Różnice są minimalne i praktycznie każdy jeszcze może wygrać. Taki Kaczy z jakiegoś 17 miejsca na 1 wskoczył od razu. Cały czas można się zapisywać do turnieju. 2 razy podium i wskakuje się do nagradzanego top10 ;)

Odnośnik do komentarza

Jednak suma fartów zawsze wychodzi na zero

No nijak się nie zgodzę ;P Wczoraj miałem dramatycznego pecha, tzn cokolwiek bym nie miał na ręku, nawet jak to były dobre karty, to na stół szło coś zupełnie innego. Aż dziwnie się grało. A takiego prawdziwego farta to miałem tylko raz, do mojej 9 na ręku doszły 2 na stole i jakaś słabsza para, więc wiedziałem że mam najmocniejszego możliwego fulla ;)

 

I z tego co mówicie to Kaczemu też nie wyszło na zero :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...