Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Można spróbować zagrać 6 osobowe stoły i blindy co 3 minuty. Jak się nie sprawdzi to wrócimy do tego co teraz. Bo generalnie fajniej się gra na 9 osobowych, ale za dużo frajerów jest, co robią sitouty, i dla żetonów psują ludziom grę.

narzekania narzekaniami, ale trzeba było o tym pomyśleć przed organizowaniem tego turnieju z nagrodami, a nie teraz w trakcie chcecie kombinować, bo sitouty wam punkty odbbierają :keke:

Mi to wisi. Na początku mnie to irytowało, ale trzeba umieć się z tym pogodzić i obrać odpowiednią strategię ;) Tak BTW w ostatnim turze chyba 3 sitouty zapunktowały :D

Odnośnik do komentarza

Dobra żetony żetonami, jak ktoś o tym śni po nocach i lubi zapunktować situoutem to spoko.

Nadal są jednak turnieje rekreacyjnie w pierwszym klubie, i nawet tam notorycznie zdarzają się sitouty, a nie gramy tam nawet o te żetony.

Nie powiem, ale mnie to wkurwia. Wczoraj w jednym z turniejów grałem w "finale" z SZU i jmk, których nie było :|

 

Rekordzistą pod tym względem jest chyba szpro, który już chyba w 4(czy coś koło tego) z kolei turze nie gra, mimo że się zapisał, i jeśli to się powtórzy po raz kolejny to będę wnioskował o usunięcie go z klubu, bo wiem że to jest tylko zabawa, ale on ją umiejętnie psuje.

 

Przy okazji fajnie by było jakby były blindy co 3 minut, w obu klubach ;)

Odnośnik do komentarza

Przy okazji fajnie by było jakby były blindy co 3 minut, w obu klubach ;)

 

A co fajnego widzisz w jeszcze krótszych blindach? I tak mamy już szybkie blindy i płytkie stacki w tym turnieju. Jakby jeszcze je skrócić, to już w ogóle nie miałoby to wiele wspólnego z pokerem, a zrobiła by się jedna wielka loteria :P

Odnośnik do komentarza

No dobra, w sumie racja, szybsze blindy mogą popsuć grę.

Ale nie zmienia to faktu, że może i dla niektórych sitouty to jest taktyka, ale mnie i wiele innych osób, które chcą sobie normalnie pograć, to mocno denerwuje.

 

Tak poza tym:

Wczoraj zakończył się miesiąc, i udało mi się wygrać klasyfikację w CMF-Pokerclubie, tuż przed Lucasem i Kinasem. ;)

 

Co więcej, dzisiaj w końcu udało mi się ułożyć pokera. Co mi się nigdy wcześniej na Pokerstars nie zdarzyło, choć parę razy byłem blisko :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zakończył się miesiąc, i udało mi się wygrać klasyfikację w CMF-Pokerclubie, tuż przed Lucasem i Kinasem. ;)

No tak nie całkiem...Dodaj sobie moje punkty z 2 nickow :) W sumie nie liczba punktow jest wyrocznią, bo ktoś mogł grać 20 turniejów a ktoś 40 - a średnia na turniej.

Co do sitoutow - to nic nie bedzie zmienione - bo co ma byc? Kazda taktyka jest dobra - ktoś może zawsze pasować - ktoś dać sitouta a ktoś akurat nie zdarzyl na turniej. Nikt nikomu nic nie zabroni - to tak jak graliśmy jakiś turniej (nie pamiętam już kto był na stoliku) i rugał osobę co zawsze podbijała przed flopem, że on nie może go zobaczyć i ma tego już nie robić :D:keke: No bez jaj :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zakończył się miesiąc, i udało mi się wygrać klasyfikację w CMF-Pokerclubie, tuż przed Lucasem i Kinasem. ;)

No tak nie całkiem...Dodaj sobie moje punkty z 2 nickow :) W sumie nie liczba punktow jest wyrocznią, bo ktoś mogł grać 20 turniejów a ktoś 40 - a średnia na turniej.

Co do sitoutow - to nic nie bedzie zmienione - bo co ma byc? Kazda taktyka jest dobra - ktoś może zawsze pasować - ktoś dać sitouta a ktoś akurat nie zdarzyl na turniej. Nikt nikomu nic nie zabroni - to tak jak graliśmy jakiś turniej (nie pamiętam już kto był na stoliku) i rugał osobę co zawsze podbijała przed flopem, że on nie może go zobaczyć i ma tego już nie robić :D:keke: No bez jaj :D

Średnia na turniej, średnią na turniej ;) Ktoś mógł zagrać jeden raz, wygrać i już reszta nie ma po co, bo i tak lepszej średniej nie będzie miała.

Dodać już nie mogę, bo usunięto wyniki, możliwe że byś miał więcej, nie mówię że nie. Jednak nikt innym nie zabraniał grać więcej, no i przez pierwsze, nie wiem, z 15 turniejów zapunktowałem może z 3 razy, bo dopiero się ogarniałem jak w to się gra ;) W ostatnich 10 prawie zawsze podium, w tym 6 pierwszych, choć dwa śmieszne bo nie było nawet 10 osób :/

 

Dobra, jak ktoś chce walczyć sitoutami o żetony, to niech to robi. Jego sprawa, jak komuś tak zależy, i uważa to za wybitną taktykę.

Nadal jednak apeluję o to, by tak nie robić w tym towarzyskim, tam nie ma nagród, dyplomów, uścisku dłoni prezesa, po prostu chcemy sobie pograć dla zabawy. A osoby, które się zapisały i nie grają psują tą zabawę, przynajmniej mi ;)

Odnośnik do komentarza

Lol, o czym w ogóle tu jest mowa? :D Ja chciałbym, żeby jak najwięcej osób było na sitoucie. Przecież to jest dla reszty sam zysk, jeśli ktoś uważa że na tym można coś zyskać, ten nie ma pojęcia o pokerze. Zakładając że osoba wejdzie do gry po 20 minutach, to po pierwsze już część żetonów stracił na blindach, a po drugie ma już tylko 20 czy 25 BB, więc jest shortstackiem i musi szybko zgarnąć jakąś dużą pulę żeby się nie wyblindować do końca. Więc sorry, ale większość waszych pomysłów jest absurdalna. :)

Odnośnik do komentarza

dobra, dobra, jeszcze przed rozpoczęciem gry o żetony była mowa o tym, że w 2 turniejach z 10 planowanych gramy Omahę, które to będą? :> i jaką gramy Omahę? NL? PT? Hi/Lo NL?

no ja jestem za, moge ustawic nastepny turniej, NL bo taka gralismy wczesniej. Tylko w klubie ligowym trzaby z raz-dwa zagrac treningowo, bo nie kazdy w nia gral jeszcze. Np w weekend na 22.00 ustawie treningowe a na poniedzialek ligowa Omahe? pasuje?

 

Przypominam o dzisiejszym turze - była mała awaria popoludniu, ale już idzie sie zapisywac.

Odnośnik do komentarza

Tylko weście pod uwagę fakt, że są osoby co nie grały nigdy w Omahe (albo raz w zyciu), a co dopiero H/L czy Pot limit. Ja sam nigdy w takie nie grałem i nawet nie wiem na czym polegaja...

chyba ze najblizszy tydzien gramy tylko omaszki w treningowym i nastepny czwartek zagramy w ligowym, bo tak bez gry wczesniej sredniawo.

Proponuje: poniedzialek turniej nr 6 - TH i w tygodniu treningi by w czwartek zagrać w nr 7 Omahe (odmiane zobaczymy jak sie gra). Poźniej nr 9 też można omahe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...