Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam konto w PKO BP. Kończy mi się karta kodów jednorazowych tan. Byłem przekonany, że bank przyśle mi ją automatycznie po przekroczeniu połowy. Nic takiego jednak nie nastąpiło, a mam już wykorzystanych 39/40. Postanowiłem sobie w takim razie sam zamówić, ile będą na nią czekał? Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem również, że widocznie system automatycznie wysłał do mnie takową 01.06, nic jednak nie otrzymałem. WTF?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Mam pytanie :)

Chciałbym założyć lokatę z wpłatą powiedzmy 1000zł i żebym nie mógł tego ruszyć przez pół roku, niech będzie oprocentowane i żebym mógł w każdej chwili tam coś dorzucać, ale nie regularnie.

Jest gdzieś taka dobra oferta?

 

Praktycznie każdy bank takie coś ma - sprawdź w ofercie swojego (tam gdzie masz konto)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dostałem odszkodowanie za uszkodzenia samochodu (3k zł) i jako, że planuję naprawę dopiero na wiosnę lub latem, chętnie bym coś z tymi pieniędzmi zrobił, bo szkoda, żeby tak leżały na koncie. Jest coś bardziej opłacalnego niż wrzucenie na lokatę? Ewentualnie którą lokatę wybrać (czy dla tak małej kwoty szkoda robić sobie zachodu i skorzystać z banku, w którym się ma rachunek - w moim przypadku mBank)?

Odnośnik do komentarza

ja na emax plusie nie narzekam ;)

to dziwny jestes, albo nie masz pojecia o rynkowych ofertach.

3% na emaksie plus minus belka daje realne: 2.43% :o :sciana:

w takim open finance zakladasz on-line lokate w getinie i masz roczna 6.25 (realna 4,94) poł roczna 5,76, realnie 4.61.

Przyklad: lokata na beznadziejnym emaksie plus na kwote 20.000 na rok: dostajesz 486pln na rękę odsetek przy 988pln w open finance, ponad 100% wiecej...

Odnośnik do komentarza

Używał ktoś karty debetowej z PayPassem? Głownie chodzi mi o to, czy aby przypadkiem urządzenia do tego nie są schowane w czeluściach i uruchamiane dopiero na prośbę klienta?

 

rzeczywiście kasjerzy nie pamiętają o tym i często "klasycznie" obsługują kartę

o dziwo terminal do pay=pass jest na widoku :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...