Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

inna sprawa, że ta cała akcja jednak trochę śmierdzi. błyskawiczna analiza DNA, jeszcze szybsze pozbycie się ciała, zero ochroniarzy po stronie Osamy, tylko jakieś kobiece "ludzkie tarcze" - to rzuca się w oczy od razu. brak oficjalnych materiałów z akcji i brak dementi w sprawie fałszywek też nie polepsza sytuacji.

 

co do tego, że Osama nie żyje nie ma raczej wątpliwości - rząd USA nie pozwoliłby sobie na to, żeby jutrzejszym hitem youtube stało się wystąpienie bin Ladena trzymającego w rękach gazetę z info o swojej śmierci i szydzącego z Wielkiego Szatana...

Odnośnik do komentarza

Pod warunkiem że Osama rzeczywiście jest tym, kim większość myśli ;)

A jaką masz pewność, że Najwyższy Czas jest tym, za co tę gazetę masz? Albo JKM? Może to tajna broń postUB? Po owocach ich poznacie, często to słyszę... A JKM konsekwentnie przecież prowadzi do marginalizacji "swojego" obozu :)

Odnośnik do komentarza

To dlatego, ze to jest fotomontaz. Narazie Amerykanie nie wydali jakichkolwiek oficjalnych zdjec z calej operacji - ktos w internecie pobawil sie photoshopem i zdjecie zyskalo popularnosc. A co do teorii spiskowych, to trzeba byc niezle szurnietym zeby w cos takiego wierzyc.

ale w to, że Niemcy przebrali się za Polaków i zaatakowali gliwicką radiostację uwierzyłeś? czy to też teoria spiskowa? :]

 

nawiasem mówiąc: "Teoria spiskowa - łączenie faktów i wyciąganie z nich wniosków" Bronisław Wildstein

Odnośnik do komentarza
"Teoria spiskowa - łączenie faktów i wyciąganie z nich wniosków" Bronisław Wildstein

Nie wiem, czy mogłeś sobie wybrać gorszy autorytet.

Też mam swoją teorię spiskową!

Jesteś przeciwny USA + trenujesz Białoruś w FM 2011 = jesteś zwolennikiem reżimów totalitarnych zza wschodniej granicy, na ścianie masz plakat Stalina, a na półce dzieła Lenina.

Podoba się? Też łączę fakty i wyciągam z nich wnioski. Dodatkowo jest to teoria spiskowa w stylu Wildsteina - łączę nieistotne fakty i wyciągam absurdalne wnioski.

Odnośnik do komentarza
"Teoria spiskowa - łączenie faktów i wyciąganie z nich wniosków" Bronisław Wildstein

Nie wiem, czy mogłeś sobie wybrać gorszy autorytet.

Też mam swoją teorię spiskową!

Jesteś przeciwny USA + trenujesz Białoruś w FM 2011 = jesteś zwolennikiem reżimów totalitarnych zza wschodniej granicy, na ścianie masz plakat Stalina, a na półce dzieła Lenina.

Podoba się? Też łączę fakty i wyciągam z nich wnioski. Dodatkowo jest to teoria spiskowa w stylu Wildsteina - łączę nieistotne fakty i wyciągam absurdalne wnioski.

jestem pod wrażeniem - masz racje co może potwierdzić Feanor, a ze zbrodniarzy, którzy są moimi idolami mam też na ścianie portrety Nixona, Bushów i Obamy - jestem przeciwny hipokryzji i filozofii Kaliego, a nie USA

 

pamiętam jak mnie zaatakowaliście jak wyśmiałem Wildstaina za to, ze twierdził, że nie żyjemy w PRLu bis - wtedy był znakomitym autorytetem

 

śmieszą mnie po prostu prymitywne próby zamknięcia dyskusji wytartą kliszą "teorii spiskowej", a jeszcze bardziej to, ze "twardo stąpający po ziemi" w zamian oferują niezwykle dojrzałą i merytoryczną Teorie Przypadków

 

Pod warunkiem że Osama rzeczywiście jest tym, kim większość myśli ;)

A jaką masz pewność, że Najwyższy Czas jest tym, za co tę gazetę masz? Albo JKM? Może to tajna broń postUB? Po owocach ich poznacie, często to słyszę... A JKM konsekwentnie przecież prowadzi do marginalizacji "swojego" obozu :)

cóż... mówienie prawdy użytecznym idiotom faktycznie sugeruje, że nie chce zwyciężyć w wyborach! w przeciwnym razie opowiadałby bujdy o drugiej Irlandii lub wczasach emerytów w Egipcie :D

Odnośnik do komentarza

To dlatego, ze to jest fotomontaz. Narazie Amerykanie nie wydali jakichkolwiek oficjalnych zdjec z calej operacji - ktos w internecie pobawil sie photoshopem i zdjecie zyskalo popularnosc. A co do teorii spiskowych, to trzeba byc niezle szurnietym zeby w cos takiego wierzyc.

ale w to, że Niemcy przebrali się za Polaków i zaatakowali gliwicką radiostację uwierzyłeś? czy to też teoria spiskowa? :]

Wlasnie porownales niemiecka prowokacje wojenna (ktorych byly dziesiatki a moze nawet setki z jednej i z drugiej strony, na tym polega wojna) do ewidentnego photoshopa przy zdjeciu Bin Ladena. Probujesz cos udowodnic, czy tak tylko napisales, zeby nikt o tobie nie zapomnial? ;) Nie wiem czemu napisales tego posta tutaj, bo powinienes w absurdalnym. A twoje teorie spiskowe ladnie wytlumaczyl ci Gacek, sam nie potrafie lepiej.

Odnośnik do komentarza

To dlatego, ze to jest fotomontaz. Narazie Amerykanie nie wydali jakichkolwiek oficjalnych zdjec z calej operacji - ktos w internecie pobawil sie photoshopem i zdjecie zyskalo popularnosc. A co do teorii spiskowych, to trzeba byc niezle szurnietym zeby w cos takiego wierzyc.

ale w to, że Niemcy przebrali się za Polaków i zaatakowali gliwicką radiostację uwierzyłeś? czy to też teoria spiskowa? :]

Wlasnie porownales niemiecka prowokacje wojenna (ktorych byly dziesiatki a moze nawet setki z jednej i z drugiej strony, na tym polega wojna) do ewidentnego photoshopa przy zdjeciu Bin Ladena. Probujesz cos udowodnic, czy tak tylko napisales, zeby nikt o tobie nie zapomnial? ;) Nie wiem czemu napisales tego posta tutaj, bo powinienes w absurdalnym. A twoje teorie spiskowe ladnie wytlumaczyl ci Gacek, sam nie potrafie lepiej.

Pamiętaj, że historię piszą zwycięzcy i to oni decydują co jest spiskiem/prowokacją a co teorią spiskową. Gacek nic mądrego nie napisał więc nie dziwie się, że ci się to podoba.

Odnośnik do komentarza

cóż... mówienie prawdy użytecznym idiotom faktycznie sugeruje, że nie chce zwyciężyć w wyborach! w przeciwnym razie opowiadałby bujdy o drugiej Irlandii lub wczasach emerytów w Egipcie :D

Właśnie o to chodzi, że mówiąc takie rzeczy w takim stylu skutecznie wciąga "obóz patriotyczny" w mikrogetto wyborcze ;P Ergo: Agent Systemu ;P Połączyłem fakty i wyciągnąłem z nich wnioski ;)

Odnośnik do komentarza

Nawet jesli nie napisal nic madrego, to nie stawia cie to w jasnym swietle - nie potrafiles odpowiedziec na jego argument.

Co do historii pisanej przez zwyciezcow, to ewidentnie sie mylisz, jak inaczej uslyszelibysmy o meczennikach? Jakos nie udalo im sie wygrac, a jednak czesto sa pokazani jako bohaterzy.

Odnośnik do komentarza

Nawet jesli nie napisal nic madrego, to nie stawia cie to w jasnym swietle - nie potrafiles odpowiedziec na jego argument.

Co do historii pisanej przez zwyciezcow, to ewidentnie sie mylisz, jak inaczej uslyszelibysmy o meczennikach? Jakos nie udalo im sie wygrac, a jednak czesto sa pokazani jako bohaterzy.

OK odpowiem - teoria Gacka jest słabiutka, bo wmawia mi kult Stalina itp. choć na tym forum już od 10 lat krytykuję i nabijam się z lewactwa i totalitaryzmu o czym Gacek taktycznie zapomniał. Nie wystarczy połączyć byle jak byle co by szczycić się jakąś teorią.

 

oj przegapiłem tego kwiatka:

Co do historii pisanej przez zwyciezcow, to ewidentnie sie mylisz, jak inaczej uslyszelibysmy o meczennikach?

To zdanie dyskwalifikuje cię jako poważnego interlokutora.

Odnośnik do komentarza
Nie wystarczy połączyć byle jak byle co by szczycić się jakąś teorią.

No jak to nie?

http://forumcm.net/index.php?/topic/113-kacik-absurdalny/page__view__findpost__p__1115212 - a to? Może i się tym nie szczycisz, bo i nie powinieneś, ale wysnułeś sobie teorię łącząc byle co z byle czym, sklejając brakiem zdrowego rozsądku.

Popisujesz się tym zresztą od lat.

 

EoT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...