Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli receptą na złych urzędników skarbowych jest wbijanie się na ślepo samolotami w ich miejsca pracy?

 

Nie widzę, żeby ktoś bronił - cytuję - "teroru fiskalnego", tylko potępia absurdalność wciągania na sztandary podobizn ZWYCZAJNEGO MORDERCY, dorabiając do jego czynu bohaterską ideologię.

Odnośnik do komentarza

Zwyczajny morderca nie wiedział też, że stanie się bohaterem dla ludzi wierzących w coś, czego nie ma. Zwyczajny morderca był za głupi, żeby lawirować wśród absurdalnych przepisów i pomyślał, że niszcząc budynek zlikwiduje instytucję podatku.

Odnośnik do komentarza

Najciekawsze są mechanizmy jakimi działa sam Vami :). To skrzętne omijanie argumentów które mu nie pasują (chrześcijanin który pochwala morderców? z resztą czy nie pisał jakiś czas temu że brzydzi się przemocą?), te "tłumaczące wszystko" porównania (zamach na zbrodniarza - zamach na urzędników, i znając życie x ludzi, którzy w urzędzie byli załatwiać swoje prawy itp.). Jakim cudem Vami przy twoich poglądach gloryfikujesz mordercę niewinnych będącego w dodatku komunistą :P?

 

Tym bardziej się cieszę, że i w przeciwnych obozach politycznych są ludzie, którym się nie podoba obecna sytuacja.
No cóż, tego konkretnego już nie ma :)...
Odnośnik do komentarza

Kto pracuje dla systemu nie jest niewinny. Już pisałem o Pinochecie. On też mordował setki, by ratować miliony.

Najpierw pisałeś(zresztą zgodnie z prawdą), że mordował tysiące :P

I tak spytam, kto jest tym, aby wybrać te setki do wymordowania? :> Czy po prostu dowiemy się tego w KONFRONTACJI, stojąc przed Twoją lufą, przy założeniu, że nikt inny nie będzie miał(broni) :-k

Odnośnik do komentarza

Czyli wszyscy, ktorzy bez szemrania placa podatki?

 

? Skąd taki pomysł?

Bo dokonujac aktu zaplacenia podatku czynem poswiadczasz, ze akceptujesz obecnie obowiazujacy system fiskalnego, biurokratycznego terroru i kontrolę nad społeczeństwem.

Odnośnik do komentarza

Wobec tego czekam na doprecyzowanie przez Ciebie zbyt ogolnych pojec: pracuje dla systemu (pytania pomocnicze: od tworcy ustawy po sprzataczke w ministerstwie?), popiera system fiskalnego, biurokratycznego terroru i kontrolę nad społeczeństwe (czym jest ten system i w jaki sposob sie go popiera?).

Odnośnik do komentarza

Dla handlarzy niewolników? Żyjemy w innych epokach?

Powiedz czym się czujesz zniewolony? czym? Nie możesz głosić poglądów? Nie możesz iść sobie do kościoła? nie możesz zebrać 10 sobie podobnych i zrobić demonstrację? Nie możesz czytać blogaska JKM? Czego nie możesz? Gdzie się czujesz zniewolony?

Tylko nie pisz mi, że ONI mi spaczyli mózg i system chce bym tak myślał, że nie jestem wolny a w rzeczywistości żyję w Matriksie.

Odnośnik do komentarza

Popiera np. głosząc takie teorie jak M8_Pl przed chwilą, miesza z błotem przeciwników systemu, pracuje dla instytucji zniewalających ludzi.

Czyli zabicie np. mnie (wszak pracuję dla szeroko pojętego systemu - samorząd to też podatki, te lokalne) uznałbyś za uzasadnione i wielbił tego, który wjechałby mi przed biurko z shotgunem w ręce?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...