Skocz do zawartości

Życzenia świąteczno - noworoczne


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I imieniu swoim i całej polskiej społeczności Football Managera życzę wszystkim spokojnych i wesołych świąt Narodzenia Pańskiego. Niech pierwsza gwiazdka da Wam nadzieję na lepsze jutro, a narodzony Chrystus pomoże stać się lepszymi ludźmi.

 

Od siebie najserdeczniejsze życzenia ślę dla tych, których znam dzięki temu miejscu od dawna, których poznałem na zjazdach oraz których może nie znam osobiście, ale dzięki forum zaskarbili sobie u mnie sympatię. Z chęcią wymieniłbym tu poszczególne osoby, ale zabrakłoby mi czasu, więc ogólnie dla wszystkich WESOŁYCH ŚWIĄT!

Odnośnik do komentarza

Na te nadchodzące święta i Nowy Rok chciałbym życzyć dużo spokoju, radości i rodzinnego przeżywania tych dni. W nowym zaś roku spełnienia wszelkich marzeń, i tych duzych i tych trochę mniejszych. Niech ten Nowo Narodzony dodaje sił i energii na realizację i wyznaczanie kolejnych życiowych celów. Aby jednak udanie w ten Nowy Rok wejść, życzę ponadto szampańskiej zabawy sylwestrowo-noworocznej :)

Odnośnik do komentarza

Całej społeczności FM-owego światka chciałbym życzyć zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego przeżywania tychże, poczucia spełnienia zarówno z otrzymanych, jak i przekazanych od siebie prezentów dla najbliższych, doznania na własnej skórze tej magii świątecznej, o której dużo się słyszy w radiu czy telewizji. Uświadomienia, że to jeden jedyny okres w roku, i jak wspomniał Nathan, odłożeniu wszelkich waśni na bok i zapomnieniu o nich. Dla tych, którym szczególnie się nie układa w życiu wiary w to, że będzie lepiej i że warto... mimo wszystko...

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Odnośnik do komentarza

Życzę wszystkim w nowym roku ogromne pokłady zdrowia, bo jak ono jest ważne, mogłem się przekonać przez mijający rok na własnej skórze. Z nim można wiele. Życzę Wam sporo pieniędzy, bo za nie można kupić sobie wygodny, żyć lepiej...

 

Życzę też Wam wszystkim pogody ducha, wiary i siły. Bo nawet z nimi, a bez pieniędzy czy zdrowia można góry przenosić :*

Odnośnik do komentarza

Ja życzę wszystkim FM maniakom dużo zdrowia i siły by przetrwać wszelkie niedogodności, jakie mogą się zdarzyć. I życzę również aby tych niedogodności, problemów i złych rzeczy było jak najmniej, a najlepiej nie było ich wcale. I żeby FM był dla nas wszystkich coraz łatwiejszy, ale i coraz ciekawszy :PP

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, życzę Wam więc spokojnego ich przeżywania, atmosfery radości, miłości, szczęścia. Na Nowy Rok życzę Wam zaś dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze, jak ważne, sam się w tym roku przekonałem. Ponadto życzę Wam wiary, bo wiara cuda czyni i góry przenosi, uśmiechu na każdy dzień, spełnienia wszystkich marzeń, tych dużych i tych malutkich, tych znanych i tych najskrytszych. Życzę, by każdy z Was znalazł w swym życiu miłość, przyjaźń, radość i szczęście. Tak, żeby na sam koniec mógł powiedzieć "K***a, nie żałuję żadnej rzeczy, żadnej chwili z mojego życia."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...