Skocz do zawartości

Tennis Elbow 2011 & 2013


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Problem chyba nie leży w samym połączeniu a w tym ze bez pełnej (z kluczem) wersji nie będzie się dało w ogóle nic założyć, w 2013 jak próbowaliśmy (błąd z portami nam wyskoczył, ale gdyby nie to myślę byłoby tak samo co w 2011)nie było w ogóle widocznego serwera po wpisaniu ip

Odnośnik do komentarza

Ale jeśli masz demko, to chyba nie możesz grać z kimś kto ma pełną wersję. W nocy chciałem dojść do gry z typem, co miał pełną wersję gry, i wyraznie komunika dał mi do zrozumienia, że na grę z nim nie ma szans, właśnie ze względu na 'różne wersje gry'

 

Gdyby coś, to od jutra naliczają mi limit od nowa, więc i w dzień powinno być raczej gd, ale tylko jeśli doszedłbym do kogoś do gry (Sam chciałem postawić serwa, to mi odmówiło)

Odnośnik do komentarza

 

 

bgNpiNW.png

 

 

Gwałt na Janowiczu dokonany w finale w Newport :D. Dzięki zwycięstwie w turnieju awansowałem na 77 miejsce rankingu ATP. Poziom Pro 9, ale zwiększam do 10. Ustawiłem a początek jakiś niższy poziom, żeby mieć więcej punktów do rozdysponowania, ale poza tym cały czas leciałem na Pro 9.

Odnośnik do komentarza

 

Ustawiłem a początek jakiś niższy poziom, żeby mieć więcej punktów do rozdysponowania, ale poza tym cały czas leciałem na Pro 9.

To niższy poziom daje więcej punktów? Czy po prostu na niższym poziomie rozgrywasz więcej spotkań przez co automatycznie dostaje się więcej punktów? Gram na Pro 6, zacząłem karierę od 30stki i po tym jak rozdysponowałem całkiem sporą liczbę punktów na początku to mój zawodnik można powiedzieć, że cofa się w rozwoju, gdyż nie wystarcza mi punktów na pokrycie strat w skillach, a co dopiero na dalszy rozwój.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...