Skocz do zawartości

Awatary


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest dobrze, ja nie narzekam, ale jak sie powiekszy to mi kompletnie nie bedzie to przeszkadzalo. Rozmiar 120x120 bedzie zajmowal taki sam procent ekranu, jak kiedys 80x80 zajmowalo przy mniejszych rezolucjach, dlatego rozumiem wszystkich przyzwyczajenie, ale to nie powinno byc az tak ogromna zmiana, powiekszymy nasze male avatary o 50%, to nie jest tak duzo. Ogolnie jestem za, ale jezeli zostaniemy przy tym co jest to nie bede narzekal.

Odnośnik do komentarza

Powiększyć avatary?

Jestem za, ale tak jak większość optował bym za 100x100 ewentualnie 105x105. Większe nie mają sensu. Bo i po co?

Tak jak napisał Reaper teraz rozdziałki są większe i praktycznie nikt nie odczuje zmian tylko, że jeśli już coś takiego miałoby być to powinna zostać zablokowana możliwość posiadania mniejszych bo wtedy nie byłoby to za ładne. IMO najlepiej jak by zrobiono ankietę, ale wszystko zależy od MT.

Odnośnik do komentarza
powinna zostać zablokowana możliwość posiadania mniejszych bo wtedy nie byłoby to za ładne

A dlaczego uszczęśliwiać na siłę tych, którzy nie widzą potrzeby posiadania awatara większego niż 80x80? Idźmy dalej i nakażmy każdemu posiadanie awatara, bo tak to nie jest za ładnie...

Odnośnik do komentarza
To jak Panowie, zapadnie jakaś decyzja?

Czy może ankieta?

 

Chcę poznać Waszą opinię na taki temat. Dyskusja toczy się jednocześnie w administracji i tutaj. Od tego jakie będzie Wasze nastawienie będziemy uzależniać swoją decyzję.

 

Któraś część mało zrozumiała? Gdzieś napisał Icon, że zmiana ma być natychmiastowa? Albo że będzie referendum?

 

Poznali opinie użytkowników, a co z nimi zrobią, to już inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Wyniki z godziny 23:00

 

80x80 [ 22 ] [22.92%]

100x100 [ 42 ] [43.75%]

120x120 [ 23 ] [23.96%]

140x140 [ 9 ] [9.38%]

Łącznie oddanych głosów: 96

 

Ponad 77% z Was chce powiększenia wielkości awatarów. Prawie połowa optowała za rozmiarem 100x100. W tym momencie na okres próby jednego tygodnia możecie używać formatu 105x105 i maksymalnej dopuszczalnej wagi 35kb. Ostateczną decyzję odnośnie wielkości podejmiemy na dniach i przedstawimy na forum publicznym.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to uważam, że rozmiar avka powinien być nie limitowany, a jedynie skalowany do jakiegoś rozmiaru i dana jakaś waga maxymalna avka, patrz avatar Kuchara co miał avka 300x300 o wadze 10kb i wszystko ładnie wyglądało i nie przeszkadzało.

 

PS mój avatar cały czas był 100x100 od roku gdzieś i też nie przeszkadzało ;P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

No i po raz kolejny mam problem z wstawieniem awataru. Próbuje wrzucić już kolejny awatar, a pojawia mi się komunikat: "Wpisany przez ciebie URL ma niepoprawny format albo prowadzi donikąd ." Mimo, że awatar spełnia wszystkie normy. Obojętnie czy wrzucam z komputera, czy link awatar nie działa.

 

Oto awatar: http://img519.imageshack.us/my.php?image=annanyp0.jpg

Typ: jpeg

Rozmiar: 9,94 KB

Wymiary: 105 na 105.

 

Więc co jest nie tak?

 

EDIT: Dzięki Grzelowi naprawione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...