Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że dożyję takich czasów...

To może pora umierać? :]

 

Nie rozumiem oburzenia na fakt, że Kleyo poprosił zadowolonych o "dotację". Całkiem normalne zachowanie i bardzo sensowne, dodatek jest za darmo, a jeśli ktoś kto uzna, że włożono w niego mnóstwo pracy i warto to uhonorować, ma taką możliwość. Inna sprawa, że ostatniej wersji Polskiej Ligi jeszcze trochę brakuje do ideału.

Odnośnik do komentarza

Vami, jednej rzeczy nie mogę zrozumieć. Czy nie można brać pieniędzy za to, co jest Twoją pasją? Jeśli kiedyś znajdę pracę, w którą będę wkładał serce, będzie ona moją pasją, to nie mogę za to otrzymać wynagrodzenia w formie pieniędzy? Zarabiać można tylko na rzeczach, które dla nas nic nie znaczą?

Odnośnik do komentarza

Ja cieszę się, że dzisiaj jest niedziela, bo to jest bardzo dobry dzień na... taką rozmowę. Oczywiście stop tej żenującej scenowej obłudzie, że nie można myśleć ekonomicznie o swojej pracy - bardzo dobrze, że komuś się umożliwia taką formę podziękowania, a nie, że jedyne co można dostać, to właśnie takie plucie jadem, z której słynie ta część sceny, która niczego już nie robi. Nawet jeśli warunkiem przetrwania takich dodatków byłaby zapłata, to też bym to popierał. Za pracę się płaci. I sam przeleję w przyszłym tygodniu jakąś drobną kwotę na to konto, wbrew społecznikom, którzy na ustach mają frazesy o pracy dla kogoś za nic, a nic już nie robią. To funkcjonuje w Genie, w edytorze czasu rzeczywistego, to funkcjonuje czasem na zagranicznych scenach przy dodatkach, więc nie można kogoś obijać za to, że odważył się na coś co jest normalne i akceptowalne wokół nas.

Odnośnik do komentarza

a czy ktokolwiek zauważył w jakim dziale dyskutuje? jakie miały być fundamenty tego działu? jeden, wspólny scenowy update, pomyślany z głową, na wysokim poziomie

udało się to tylko raz w zasadzie, jeśli w ogóle

dziś mamy kilka różnych wersji, może to i lepiej, ale nie o tym dyskusja, ale neich kleyo nie wyskakuje z tekstem o suchej bułce i wielkim przywiązaniu do dodatku, bo gdyby zależało mu na jakości dodatku, to by nie wyskakiwał z motywacją finansową od kolegów, tylko zrobiłby to, o czym pisałem kilka postów temu

Odnośnik do komentarza

No tak - jak wszyscy są kurwami, to mam moralne prawo zostać kurwą. Gratuluję Pucek. W sumie po Tobie tego można było się spodziewać. Jako Jacek Kurski CM Rev wypełniasz rolę bullteriera znakomicie.

Otóż to nie jest kurewstwo! Jakie kurewstwo? Że ktoś zrobił dodatek i jeśli chcesz, to możesz zapłacić za pracę? Skąd znasz takie k***y? Jakieś nastolatki, debiutujące kurewki tak postępują? Bardzo przepraszam za ten język, ale nie ma innego wyjścia niż taka właśnie odpowiedź i sprowadzenie go do absurdu.

Tamta scena umarła, nie ma jej. Możecie sobie chodzić po śmietniku jej historii, ale tylko dzięki tym, którzy są na niej dzisiaj i coś robią możecie się nazwać kloszardami i tutaj sobie łazić. Gdyby ich teraz nie było, to bylibyście grabarzami polskiej sceny Football Managera czy Championship Managera.

Odnośnik do komentarza

No tak - jak wszyscy są kurwami, to mam moralne prawo zostać kurwą. Gratuluję Pucek. W sumie po Tobie tego można było się spodziewać. Jako Jacek Kurski CM Rev wypełniasz rolę bullteriera znakomicie.

Otóż to nie jest kurewstwo! Jakie kurewstwo? Że ktoś zrobił dodatek i jeśli chcesz, to możesz zapłacić za pracę? Skąd znasz takie k***y? Jakieś nastolatki, debiutujące kurewki tak postępują? Bardzo przepraszam za ten język, ale nie ma innego wyjścia niż taka właśnie odpowiedź i sprowadzenie go do absurdu.

Tamta scena umarła, nie ma jej. Możecie sobie chodzić po śmietniku jej historii, ale tylko dzięki tym, którzy są na niej dzisiaj i coś robią możecie się nazwać kloszardami i tutaj sobie łazić. Gdyby ich teraz nie było, to bylibyście grabarzami polskiej sceny Football Managera czy Championship Managera.

=byt kształtuje świadomość. Poproszę o ostrzeżenie, jeśli tu jeszcze coś napiszę. EOT.
Odnośnik do komentarza

Nie chcesz tego robić to nie rób - proste. Dla NAS to była pasja. Dla Ciebie alternatywa by nie pójść na inwentaryzację do marketu. Pierdolone pokolenie web 2.0. Pasujesz na CM Rev. Poproś o angaż.

Czemu diabla boli Was tak, ze ktos moze chciec robic cos inaczej, a nie tak jak sie to robilo dziesiec lat temu... Nikt Was nie zmusza do korzystania, nikt Was nie zmusza do placenia, nikt Was nie zmusza do grania w FM.

 

Zrozumcie - mamy 2012, a nie 1998 i jakbyscie nie plakali to czas sie nie cofnie, a swiat sie zmienia. Nie potraficie sie dopasowac i zyc - to WASZ problem.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, ten post jest idiotyczny, a dodatkowo nie mam tyle pieniędzy, więc tym razem może wystarczy słowna "pochwała". Ale gdyby naprawdę mi się spodobał i wewnętrznie uznałbym, że napracowałeś się nad tą ripostą, to przesłałbym jakąś małą kwotę.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...