Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Nowy FM więc zaczynamy zabawę :D

 

Na razie dostępne tylko z mirrorów, ale na naszym serwerze będzie lada moment http://www.cmrev.com...-2012-v1_0.html

 

Jestem otwarty na propozycje co dalej :]

 

Jeśli mogę moje skromne zdanie wyrazić - najpierw zrobić strukturę ligową i kluby, w dół jak tylko dacie radę (z tym jest dużo mniej pracy, niż z zawodnikami, jak sądzę - a podejrzewam, że większość tych, kierujących klubami na poziomach 1-3, zawodników z niższych lig za bardzo nie zna i nie zrobi im (na początku) większej różnicy, czy np. 3 bramkarz Wdy Świecie ma prawdziwe nazwisko i umiejętności, czy nie), potem stopniowo uzupełniać o prawdziwych zawodników :D I efektem końcowym będzie produkt doskonały :D

Odnośnik do komentarza

Nowy FM więc zaczynamy zabawę :D

 

Na razie dostępne tylko z mirrorów, ale na naszym serwerze będzie lada moment http://www.cmrev.com...-2012-v1_0.html

 

Jestem otwarty na propozycje co dalej :]

 

Jeśli mogę moje skromne zdanie wyrazić - najpierw zrobić strukturę ligową i kluby, w dół jak tylko dacie radę (z tym jest dużo mniej pracy, niż z zawodnikami, jak sądzę - a podejrzewam, że większość tych, kierujących klubami na poziomach 1-3, zawodników z niższych lig za bardzo nie zna i nie zrobi im (na początku) większej różnicy, czy np. 3 bramkarz Wdy Świecie ma prawdziwe nazwisko i umiejętności, czy nie), potem stopniowo uzupełniać o prawdziwych zawodników :D I efektem końcowym będzie produkt doskonały :D

 

Osobiście wszystko co niżej drugiej ligi to mi wisi (chodzi o prawdziwych zawodników), jak będę chciał zagrać znaną sobie A-klasową drużyną, to sobie sam dodam zawodników i przy okazji ich nieco przepakuję ;)

Odnośnik do komentarza

To, że w tym sezonie w rundzie jesiennej gra się 17 meczów rundy jesiennej + 3 mecze awansem z rundy wiosennej. A w grze jest tak, że gra się 17 + 7 czyli razem 24 mecze. Tak mam w pierwszym sezonie ale pewnie jest tak, że terminarz jest "stały" więc raczej w następnych jest tak samo.

 

Spotkania rozgrywane często co 3 dni do tego jak dochodził PP to trudno było ogarnąć kondycję piłkarzy bo jak wiadomo na takim szczeblu zawodnicy nie błyszczą mocnymi profilami.

Odnośnik do komentarza

Da się tylko ustawić początek i koniec przerwy zimowej, przy czym nie może ona przekroczyć jakiegoś tam czasu więc też te daty nie są dokładne. No chyba, żeby ustawiać każdy termin wstawiając go gdzieś tam, ale dużo roboty, a i tak by to pewnie nie działało poprawnie.

Odnośnik do komentarza

I taka lekka dygresja z mojej strony.. Jak macie robić dodatek, który jest źle zrobiony to w ogóle go lepiej nie róbcie. Np. w zeszłym Waszym dodatku "Ligi niższe" w II lidze pauzowało się po dwóch żółtych kartkach a nie tak jak jest prawidłowo po czterech..

 

Nawet nie wiecie jak takie rzeczy zniechęcają do gry. I nie pisze tego żeby Was krytykować czy coś bo naprawdę doceniam Wasz wkład w robieniu tego dodatku ale jak już się za coś bierzecie to zróbcie to dobrze.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, zróbcie coś z tym - rozwiązanie nie może być trudne, bo jakoś w III lidze wszystko działa okej... Zapewne przerwa zimowa jest błędnie rozciągnięta do końca lutego (połowy marca?) i przez to problemy.

 

Wypuśćcie, proszę, poprawkę jak tylko się z tym uporacie, bo cały pack jest bardzo dobry, ale ten jeden problem to dość istotna sprawa.

Odnośnik do komentarza

I taka lekka dygresja z mojej strony.. Jak macie robić dodatek, który jest źle zrobiony to w ogóle go lepiej nie róbcie. Np. w zeszłym Waszym dodatku "Ligi niższe" w II lidze pauzowało się po dwóch żółtych kartkach a nie tak jak jest prawidłowo po czterech..

Ok.

 

A tamta druga liga to był tylko taki marny dodatek do uaktualnienia transferowego, bo wielu osobom pewnie zależało na II lidze i aktualnych składach, więc nie było sensu ustawiać całego systemu ligowego, bo terminy goniły.

 

I naprawdę myślicie, że ja nie mam nic innego do roboty jak tylko myśleć jaki błąd zrobić, żeby potem wszyscy narzekali?

Odnośnik do komentarza

Co do ilości meczów w rundzie jesiennej i wiosennej, to w rzeczywistości w tym sezonie w I lidze grają 20 i 14 spotkań, więc ta różnica 4 nie jest, aż tak wielka, ale jak będę coś robił to zwrócę na to uwagę.

 

Z drugiej strony kiedyś wszyscy byli zadowoleni, że mogą grać w niższej lidze polskiej, nawet jeśli wiązało się to z możliwością zakupu co roku jednego obcokrajowca czy też gry systemem wiosna-jesień. A teraz 4 mecze są nie w tej rundzie gdzie być powinni i już ogromne narzekanie i stwierdzanie, że projekt nie ma sensu. Nigdy nie zrozumiem gdzie tu logika.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...