Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Tak - Pucek i CM Rev mesjaszami Sceny! NIe - jesteście mordercami, plujecie na scenę, chodzicie po grobach i rzygacie na pomniki. Jesteście gówno warci.

 

 

Ale istniejemy.... Zresztą czego oczekiwać po WSPÓLNYM forum, które od lat prowadzi politykę antycmrev? Całe szczęście te czasy się kończą.

Odnośnik do komentarza

Mam wielką prośbę. Prosze o wysłanie linka lub na mój e mail (mateusz.pawluk@wp.pl) jak najdokładniejszego update z 2 ligą Polską aktualny na sezon 11/12. do fm 2011. Prosze was bardzo ponieważ chce zagrać moją Pogonią Siedlce ;) Z góry WIELKIE DZIĘKI!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja już zrobiłem wszystkie ligi w Polsce (do klasy C w niektórych województwach) ale czy mógł by mi pomóc z dodaniem lig regionalnych dla klubów? Jak narazie mogę zrobić województwo Warmińsko-Mazurskie i kogoś kto może zrobić województwo Małopolskie(ale ktoś może mu pomóc ponieważ trochę tam lig jest).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja już zrobiłem wszystkie ligi w Polsce (do klasy C w niektórych województwach) ale czy mógł by mi pomóc z dodaniem lig regionalnych dla klubów? Jak narazie mogę zrobić województwo Warmińsko-Mazurskie i kogoś kto może zrobić województwo Małopolskie(ale ktoś może mu pomóc ponieważ trochę tam lig jest).

kiedy Twoje dzieło ma szansę ujrzeć światło dzienne ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

To ja z takim pytankiem. Mam problem z dodatkiem CMRev na wersji 12.2.2. Pomimo zastosowania doradzanego w komentach tricku (load/save w edytorze) cały czas mi się wykrzacza podczas wczytywania bazy. Czy jest jakiś sposób na uruchomienie tego na najnowszym patchu (lub alternatywnie, na doprowadzeniu FM'a do pożądanego patcha 12.2.1)?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...