Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem ze jade w poniedzialek na szkolna wycieczke i wracam w piatek... I nie wiem czy poczekacie czy "Kolorowe kredki" maja szukac 3 kierowce?

Szkoda znowu opóźniać rozpoczęcie sezonu, ale szkoda też stracić zawodnika. Moim zdaniem należy albo jechać jednym kierowcą albo poprosić kogoś, aby przez ten tydzień pojechał za Ciebie. Boski coś wspominał, że nie może (chyba), ale możliwe, że tydzień dałby radę Cię zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Sciagnalem z oficjalnej strony gre i nadal mam jedna trase ;] montmelo tylko... ;/ moze ktos wie o co chodzi...

musisz ściągnąć resztę tras oddzielnie

 

moglbys mi pomoc je zlokalizowac? ;] jest jakas paczka wszystkich torow?

 

jesli nie ma to fajnie aby ktos spakował trasy i dałby mi linka bo nie chce mi sie jednej po drugiej sciagac :)

Odnośnik do komentarza
Sciagnalem z oficjalnej strony gre i nadal mam jedna trase ;] montmelo tylko... ;/ moze ktos wie o co chodzi...

musisz ściągnąć resztę tras oddzielnie

 

moglbys mi pomoc je zlokalizowac? ;] jest jakas paczka wszystkich torow?

 

jesli nie ma to fajnie aby ktos spakował trasy i dałby mi linka bo nie chce mi sie jednej po drugiej sciagac :)

http://www.miniracingonline.com/descargar.php?Id=3

 

wszystkie tory f1

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście można by pomyśleć nad Interlagos, trzeba się pokazać i kibicom w Ameryce Południowej :P Proponowałbym też Fuji w miejsce Suzuki - raz że to bardziej aktualne, bo w tym sezonie GP Japonii było na Fuji IS, dwa że sam tor zdaje mi się ciekawszy, choć jeździłem na nim tylko raz. No i na oko jest szerszy niż wyjątkowo wąska w grze Suzuka, co może mieć niebagatelne znaczenie w trakcie wyścigu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...