Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rainbow I - Żyłek & dviper

2. Rainbow II - qubiak & darker b

3. Red Naughty Bulls - Johniss & jakubkwa

4. LegiaFans F1 Team - Grzelo & Lotokot

5 (noname) - og02r & martin

6. Renault F1 Team - Pavulon & Henkel

7. F1 EMO Racing - Szczurek & mixerczak

 

8. Kolorowe Kredki - Trzmielu & BuLa

 

no Panowie ;] tylko 4 miejsca wolne i dwa zespoly :)

Odnośnik do komentarza

Trening się odbył z powodzeniem. Było 8 osób. Najlepszy okazał się jakubkwa. Ja zająłem 3 miejsce. Ktoś na starcie strasznie się "rozpychał", przez co kilka osób straciło swoje miejsce. Po kilku okrążeniach wkurzony Johniss odłączył się, po kolizji z kimś. Myślę, że jak na debiut wypadłem całkiem nieźle. Teraz tylko czekać na oficjalne wyścigi :]

 

Jeśli byłaby taka potrzeba, mogę hostować (1,3MB).

Odnośnik do komentarza
1. Rainbow I - Żyłek & dviper

2. Rainbow II - qubiak & darker b

3. Red Naughty Bulls - Johniss & jakubkwa

4. LegiaFans F1 Team - Grzelo & Lotokot

5 (noname) - og02r & martin

6. Renault F1 Team - Pavulon & Henkel

7. F1 EMO Racing - Szczurek & mixerczak

8. Kolorowe Kredki - Trzmielu & BuLa

 

9. Cohones - szramek & Gun

 

Panowie - 2 miejsca wolne :) 1 zespol :) kto sie teraz zglosi bedzie w jednym zespole :)

Odnośnik do komentarza
Trening się odbył z powodzeniem. Było 8 osób. Najlepszy okazał się jakubkwa. Ja zająłem 3 miejsce. Ktoś na starcie strasznie się "rozpychał", przez co kilka osób straciło swoje miejsce. Po kilku okrążeniach wkurzony Johniss odłączył się, po kolizji z kimś. Myślę, że jak na debiut wypadłem całkiem nieźle. Teraz tylko czekać na oficjalne wyścigi :]

 

Jeśli byłaby taka potrzeba, mogę hostować (1,3MB).

U mnie też ładny wynik ;) Zająłem 2 miejsce mimo, że startowałem bez żadnych treningów po długiej przerwie od gry. Nawet przez bodajże 3 okrążenia jechałem pierwszy, ale Jakubkwa ciągle mnie naciskał, nie wytrzymałem psychicznie i jebłem w jakiś słupek :keke:

Odnośnik do komentarza
U mnie też ładny wynik ;) Zająłem 2 miejsce mimo, że startowałem bez żadnych treningów po długiej przerwie od gry. Nawet przez bodajże 3 okrążenia jechałem pierwszy, ale Jakubkwa ciągle mnie naciskał, nie wytrzymałem psychicznie i jebłem w jakiś słupek :keke:

 

Skąd ja to znam... ;)

 

 

Możecie mnie dopisać do listy, choć nie wiem jak to będzie z moją grą. Ostatnio coś internet mi szwankuje bardziej niż zwykle. Może ktoś by postawił serwa, a ja bym zobaczył jak chodzi i po tym podjął decyzje o ewentualnym starcie w lidze? Póki co, znak zapytania przy mnie.

 

Jeszcze coś, ile okrążeń przewidujecie?

Odnośnik do komentarza
mialem strategie wyscigu no-pitstop (stad kiepski qual), ale po 69 kolizjach z ludkami, ktorzy woleli mnie stukac w dupe, zamiast wyprzedzac, moje opony nadawaly sie tylko na bariere ochronna. nie bylo sensu kontynuowac jazdy

Tez miałem taką taktykę:)

Co do kolizji to wcale się nie zdziwię jeśli każdy miał na starcie jakieś tam stłuczki (oprócz pierwszego). Ja nawet w trakcie wyścigu miałem sporo kolizji, ale to raczej normalne w grze przez neta :]

Odnośnik do komentarza
A Ty jeździłeś kiedyś na jakimś innym torze?

Jeździłem, ale to jest mój ulubiony i dlatego go proponuję :]

Co do kolizji to wcale się nie zdziwię jeśli każdy miał na starcie jakieś tam stłuczki (oprócz pierwszego).

Dokładnie. Ktoś z tyłu rozwalał na starcie każdego. Ja spadłem na 3 miejsce od końca, ale jakoś udało mi się odrobić i dojechałem tak, jak startowałem.

 

Dzisiaj też jedziemy trening?? Ja jestem chętny, tylko zaproponujcie jakiś tor.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...