Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

E tam na zarządzaniu grą :P. Potrzebny ktoś, kto już stawiał kiedyś serwa i mu dobrze chodziło z kilkoma graczami.

Arti bedzie stawial wiec luzik... Jeszcze z nim o tym nie gadalem ale mysle ze sie zgodzi :D

 

Jutro o 20 pierwszy wyscig.

 

Trasa: Niech bedzie Nurburgring.

 

Siec w Hamachi:

 

Nazwa: Nieoficjalny Puchar CMF

Hasło: cmf

Odnośnik do komentarza
Jak zrobić, żeby podczas zjazdu do boksu dotankowywali mi paliwa, bo ostatnio co zjeżdżam, to tylko mi zmieniają opony, a do baku nic nie wlewają :/

wciskasz B kilka razy przed zjazdem do pitow i zmieniasz ikonke nad samochodem - sa trzy - same opony, samo paliwo, opony i paliwo.

Odnośnik do komentarza
E tam na zarządzaniu grą :P. Potrzebny ktoś, kto już stawiał kiedyś serwa i mu dobrze chodziło z kilkoma graczami.

Arti bedzie stawial wiec luzik... Jeszcze z nim o tym nie gadalem ale mysle ze sie zgodzi :D

 

Jutro o 20 pierwszy wyscig.

 

Trasa: Niech bedzie Nurburgring.

 

Siec w Hamachi:

 

Nazwa: Nieoficjalny Puchar CMF

Hasło: cmf

 

Tylko, że musimy (przynajmniej Andrew musi :P) przetestować to przed wyścigiem. Trochę dziwne, żeby na 2 mb necie tak haczyło, że bolidy bokiem jeździły, co nie? Andrew stawiał serwa, a ma gwiazdkę, zamiast kółeczka na hamachi. Może to w jakiejś części wina mojego słabego neta (w sumie, też możliwe...). Trzeba się jakoś dziś zgadać. Może pojedziemy w Budapeszcie, tak jak dziś Robert?

 

Wy dwaj też macie gwiazdki na hamachi. Chodzi wam normalnie? Bo wiele ludzi ma przez to problemy, często w ogóle grać nie mogą.

 

Aaa nieeee, kłopoty są chyba, jak się ma niebieską gwiazdkę, Wy zapewne macie zieloną (nie wiem jaką, bo offline jesteście), która najprawdopodobniej pojawia się u gracza z premium wersją hamachi :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, po co te nerwy? Boski, który chyba coś tu planował dostał bana i nie specjalnie mógł o tym wam opowiedzieć ;)

 

Zamiast psioczyć na "organizatorów" trzeba było samemu coś zrobić. Było kilku chętnych na ściganie. Następnym razem ustalcie sobie w co gracie, niech jeden postawi serwer i wio... :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...