Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, po co te nerwy? Boski, który chyba coś tu planował dostał bana i nie specjalnie mógł o tym wam opowiedzieć ;)

 

Zamiast psioczyć na "organizatorów" trzeba było samemu coś zrobić. Było kilku chętnych na ściganie. Następnym razem ustalcie sobie w co gracie, niech jeden postawi serwer i wio... :)

Arti bedzie stawial wiec luzik... Jeszcze z nim o tym nie gadalem ale mysle ze sie zgodzi :D

 

Jutro o 20 pierwszy wyscig.

 

Trasa: Niech bedzie Nurburgring.

 

Siec w Hamachi:

 

Nazwa: Nieoficjalny Puchar CMF

Hasło: cmf

 

A tak poza tym, to trochę pograliśmy. Lecz w 4 chyba wyścig się nie opłacał. W dodatku mcak miał problemy. Nie wiem jak u reszty, ale u mnie Wasze bolidy często zamiast skręcać obracały się... kijowo :/. Trzeba znaleźć z 10 osób chętnych do gry i mini turniej zrobić. Ekipy dwuosobowe (lub trzyosobowe, jeśli ktoś chciałby mieć testera :P i zastępce w razie, gdyby jeden nie mógł pojechać). Zamiast zaśmiecać w tym temacie, można byłoby zrobić prostą stronkę ze składami, tabelami i wynikami.

Odnośnik do komentarza
A mnie wyskakiwał błąd "Out of memory" :/. Nie wiecie, co to może być? Od czasu ostatniego CMF-owego wyścigu nie włączałem gry, więc raczej nic nie spieprzyłem :].

 

A próbowałeś uruchomić ponownie komputer i jeszcze raz sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
A mnie wyskakiwał błąd "Out of memory" :/. Nie wiecie, co to może być? Od czasu ostatniego CMF-owego wyścigu nie włączałem gry, więc raczej nic nie spieprzyłem :].

 

A próbowałeś uruchomić ponownie komputer i jeszcze raz sprawdzić?

 

Tak :]. Jutro ściągnę nową wersję i wtedy zobaczymy :-k.

Odnośnik do komentarza
"Jutro", tzn, że dzisiaj? :P Ci, co chętni na grę dziś wieczorem, niech podłączają się do sieci, którą podał Trzmielu. O której jedziemy? I kto ma stawiać? Trzmielu, mam nadzieję, że tym razem będziesz -_-

Tak, tzn. dzisiaj. Jeśli uda mi się ściągnąć, to pojadę z Wami. Tylko niech tym razem Trzmielu nie spieprzy całej zabawy :P.

Odnośnik do komentarza

Dziś wyścig w GPRO, więc sądzę, że 20 i 21 odpada :P. Chociaż mi to raczej każda godzina powinna pasować, bo mój driver i tak pewnie się rozpieprzy na pierwszych okrążeniach :kekeke:. Wydaje mi się, że 18:30 mogłaby być dobrą godziną (najpierw trening, potem, o 19:00 dziesięć minut kwalifikacji i wyścig gdzieś na 20 okrążeń. Ale to Trzmielu musiałby być. On chyba to ma organizować. Jak go nie będzie, to tak o sobie pojedziemy race'a. Ewentualnie można chyba po 22 pojechać. Jakby nie patrzeć, wszystko zależy od Was :).

Odnośnik do komentarza

Kochani (:kekeke:), my tu chcemy grać, a nie wszyscy mają najnowszą wersję MRO. Jak to tak można :P. OBOWIĄZUJE WERSJA 0,97B! Z racji tego, że przez to zamieszanie straciliśmy trochę czasu, gramy po 22! Najlepiej żebyście już o 22 byli na hamachi wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...