Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Może zrobimy ligę w MRO ? Będziemy co kilka dni grali do końca wakacji. Co wy na to ? ;>

 

Dobry pomysł, choć trzeba znaleźć organizatora, kogoś, kto będzie trzymał nad tym pieczę :). Mógłbym zrobić stronkę, ew. postawić portal, gdzie byśmy całe info trzymali :P.

 

Jak dam rady to o 22:00 będę, a le nie wiem, bo kładę u kumpla regipsy :keke:

 

Zagramy pewnie po 22, więc jeśli nie będziecie opijać udanej roboty, to zdążysz :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Te kilka dodatkowych osób to nie problem. Ale i tak gra z większą ilością osób, niż 10 byłaby trudna. Nad mini ligą można pomyśleć, ot taki mały turniej. Stronka to tylko małe udogodnienie, żeby nie robić syfu z tego tematu. Zamiast później szukać wyników, wszystko byłoby w jednym miejscu.

 

Dziś grało się nieźle, szkoda tylko, że w drugim wyścigu mi przycinało :/. Pierwszy sam sobie zawaliłem serią błędów, gdy byłem na 2. miejscu. Potem doszła jeszcze kara za zbyt dużą prędkość przy wjeździe do boksu (a wjeżdżając dodatkowo pomyliłem tory), co powtórzyło się jeszcze raz, gdy chciałem odbyć tę karę. Jakoś nie chciało mi się zbytnio trzeci raz gościć w boksie. Efekt? 5 lub 6 miejsce (przedostatnie). W drugim wyścigu poszło już lepiej, choć głupio, że czołówka tak szybko odskoczyła. Apel do wszystkich: nie blokujcie drogi zawodników dublującemu Was! Przepuśćcie go. Sytuacja, gdy dublowany zagradza Ci drogę i uderza w Ciebie jest irytująca. To na tyle :D. Jutro, a właściwie dziś, znowu jedziemy :).

Odnośnik do komentarza
Ja woczraj mialem czarny obraz bo jakis plik graficzny sie spierdzilił :/ Dziś od nowa sciagne gre . O której jedziemy ?

 

Przejechałeś linię wyjazdu z pit stopu, więc Cię zdyskwalifikowało. Pewnie dlatego miałeś czarny ekran.

 

Dla nowych przypomnienie: sieć- Nieoficjalny Puchar CMF, hasło: cmf

Odnośnik do komentarza

Mi około 20 pasi. Wrócę z basenu, pogram 1-2 mecze i se pojeździmy. To jaka trasa? Monza?

 

Dla tych, którzy po obejrzeniu pierwszej połowy w wykonaniu Zagłębia, zdecydują się na oglądanie także drugiej (osobiście wątpię, że będą tacy), wyscig można przełożyć na godz. 21 :).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz: :]

 

9PM

wersja: 0.97B

sieć: Nieoficjalny Puchar CMF

hasło: cmf

tor: Monza (najwyżej następnym razem pojedziemy Nurburgring)

 

 

 

Kto hostuje ?

lotokot, jeśli nie będzie miał nic przeciwko. Wczoraj ładnie chodziło. :)

 

 

 

Ąłri podpowiada, że wczoraj ja hostowałem. :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...