Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna frekwencja!!! Na początku jechało nas 6. Ci co byli na końcu powychodzili bo im coś nie wychodziło i zostało nas 3. Panowie to nie o to chodzi. To że wam słabo idzie to nic, to tylko gra ale przynajmiej jedzcie do konca a nie wychodzicie bo nie będzie na podium. To jest śmieszne. :/

Odnośnik do komentarza
Świetna frekwencja!!! Na początku jechało nas 6. Ci co byli na końcu powychodzili bo im coś nie wychodziło i zostało nas 3. Panowie to nie o to chodzi. To że wam słabo idzie to nic, to tylko gra ale przynajmiej jedzcie do konca a nie wychodzicie bo nie będzie na podium. To jest śmieszne.

Przynajmniej załapałem się dzisiaj na podium. 2 razy. :kekeke: A z martinem, to ja już nie chcę ścigać się. :P

Odnośnik do komentarza
Przynajmniej załapałem się dzisiaj na podium. 2 razy. A z martinem, to ja już nie chcę ścigać się.

 

:keke:

 

Spoko. Jutro możesz ode mnie odpocząć, bo idę na mecz :] Macie jedyną w najbliższym czasie szansę coś wygrać :D (ta szansa miała być już dziś, ale w końcu plany się zmieniły i cóż, sorry :keke: )

Odnośnik do komentarza
Przynajmniej załapałem się dzisiaj na podium. 2 razy. A z martinem, to ja już nie chcę ścigać się.

 

:keke:

 

Spoko. Jutro możesz ode mnie odpocząć, bo idę na mecz :] Macie jedyną w najbliższym czasie szansę coś wygrać :D (ta szansa miała być już dziś, ale w końcu plany się zmieniły i cóż, sorry :keke: )

Ale za pierwszym razem ostro ode mnie dostawałeś :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...