Skocz do zawartości

Koguty


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

PL 26 Kolejka

22.02.09

Sunderland- Tottenham

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 77 Min Jagielka,

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Huddlestone Maria ( Keane) Marqiunhos Defoe

MOM: Jagielka

 

W tym meczu lepszą drużyną był Sunderland aż do 73 Min... wtedy czerwoną kartkę dostał Da Silva. I od tego momentu Sunderland się tylko bronił ale długo się nie bronił 77 Min Róg dla Kogutów, Bentley wrzuca na długi słupek a tam stoi Jagielka strzela i Gol!!!, i to tyle Koguty wyjeżdzają ze Stadium of Light z 3 pkt!!!.

 

 

1/32 Ligi Europejskiej Rewanż

26.02.09

Tottenham- Dynamo

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 22 Min Marqinhos!, 29 Min Bentley, 33 Min Keane,90 min Aliev

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Huddlestone Marqiunhos Keane Defoe

MOM: Marqiunhos

 

Pierwsza połowa cudowna w wykonaniu moich podopiecznych!!!. Wyprowadzili 3-0 szybkie ciosy, i już mogę powiedzieć po 1 połowie Tottenham w 1/16 LE!!!, w drugiej połowie Tottenham już tylko kontrolował grę, tak ją kontrolował żę dał strzelić sobie gola honorowego. Tottenham zwycięża w dwumeczu 5-2, i to on zagra w 1/16 Ligi Europejskiej.

Wyniki Pozostałych meczów

 

W 1/16 LE, Tottenham zmierzy się ze Standardem Liege!!! 1 mecz odbędzie się 12.03 na WHL.

Pary 1/16 LE

Odnośnik do komentarza

Nie Masz racji;), Jenas to mój najlepszy defensywny pomocnik, Pawliuczenko ma już 10 goli w sezonie, BEntley grzeję ławę :)( Kogo za niego polecasz?), a Rafael dobrze gra ;], choć masz rację wzmocnienia się przydadzą, tylko czekam na kasę :]

Piłkarz Miesiąca

Menadżer Miesiąca

 

 

Finał Pucharu Ligi

1.03.09

Tottenham- Liverpool

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 40 Min Torres,87 min Babel ,

Skład: Gomes Rafael Jagielka Luiz Bale Bentley Modric Huddlestone Marqiunhos Defoe ( Pawliuczenko) Keane

MOM: Mascherano

 

1 Finał w wykonaniu moich podopiecznych w tym sezonie i co tu dużo mówić, zjebali go!!!, nie wiem czy poczuli się tak rozluźnieni po tym zwycięstwie w LE. Czy po prostu nie chciało im się grać , ale go przegrali mogę tylko przeprosić kibiców , i powiedzieć że zrewanżujemy się Liverpoolovi w lidze...

 

 

27 Kolejka Pl

4.03.09

Everton- Tottenham

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 22 Min Cahill, 30 Min Di Maria,

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Huddlestone Maria ( Keane) Marqiunhos Defoe

MOM: Arteta

 

remis cieszy mnie bardzo, ty bardziej patrząc na statystyki .Bohaterem meczu Gomes jak by nie on to nie wiem ile bym przegrał 8-1, 9-1? , dla mnie to on powienien być wybrany najlepszym bramkarzem sezonu po raz kolejny ratuję mi dupę, a my po raz kolejny tracimy pkt..., i spadamy na 3 miejsce w lidze a meczy coraz mniej do rozegrania. Cieszy też 1 ligowy gol Di Maria.

 

1/16 Ligi Europejskiej

12.03.09

Tottenham- Standard

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 11 Min Keane50 Min Modric, 64 min Luiz,

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Marqiunhos Keane Defoe

MOM: Luiz

 

Cudowny mecz chłopaków wymieniali piłkę, nie bali się strzelać z każdej pozycji , cudowna gra w obronie. Nawet się Gomes w tym meczu nie napracował :D , wyniku pokazuję cała grę moich podpiecznych , myślę że do Liege pojadę na wycieczkę!. Jenas nie zagra przez 13 dni , uraz łokcia...

 

Wyniki Pozostałych Meczów

Odnośnik do komentarza

Czuć było presję tego meczu, te docinki w mediach. Każdy chciał ten mecz wygrać piłkarze, trenerzy, masażyści, mieli powagę tego spotkania wiedzieli że kto wygra ten mecz może będzie się czuć na 99% MISTRZEM ANGLII. Trybuny White Hart Lane wypełnione po brzegi, każdy chciał na to spotkanie się dostać ale tyle miejsc nie było na stadionie. Kolejki przy kasach były wręcz gigantyczne, kto wie czy na tym stadionie nie poznamy nowego mistrza Anglii...?

 

28 Kolejka Pl

15.03.09

Tottenham- Manchester City

Wynik i Statystyki

Gole i Min: Obasi 20 Min, Marqiunhos 69 min, Behrami 76 Min

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Huddlestone Maria ( Defoe)Marqiunhos Keane

MOM: Marqiunhos

 

Takkkkkkkkkkkkkkkkk !!!!!!!! krzyknąłem na całe gardło w 93 min, a łzy pociekły mi po policzku. Każdy kto schodził z boiska trafiał w moje ramiona cudowny mecz chłopaków , pokonali naszpikowany gwiazdami i wychwalany w całej Anglii Manchester City 2-1!!!!!, bohaterem meczu Marqiunhos, i jak zwykle Gomes. Obie drużyny mają po 60 Pkt i walka o mistrzostwo zaczyna się od nowa!!!, ale to Tottenham jest liderem bo ma mniej porażek na koncie!!.Defoe nie zagra 6 stłuczone żebro.... teraz rewanż w LE zdecydowałem że zagrają rezerwy im się też coś od życia należy. Zostało 10 kolejek do końca a mnie czekają jeszcze 3 mecze z wielką 3 ;/, ale nie poddaję się wygram to!!!

Odnośnik do komentarza

1/16 Ligi Europejskiej Rewanż

19.03.09

Standard- Tottenham

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 15 min Mbokani 41 Min Pawliuczenko Ouali 56 Min 62 Min Palacios Defour 91 Min

Skład: Enyeama Corluka Luiz Jagielka Ekotto Bentley Palacios Huddlestone Marqiunhos Keane Pawliuczenko

MOM: Defour

 

No jestem zaskoczony rezerwy bardzo dobrze się spisały, chłopaki grali ambitnie i przegrali tylko 3-2> Dobrze że dałem pograć rezerwom przynajmniej zawodnicy podstawowi są wypoczęci i głodni gry..

 

Wyniki Pozostałych Spotkań

Tottenham zagra z PSG!!! 1 mecz zostanie rozegrany 9.04

 

Pary Cwierćfinałowe

 

Potencjalne pary Półfinałowe

 

Wynik meczu z Blacburn

 

Pawliuczenko się odblokował :D

 

Opis meczu z Chelsea wieczorem mam nadzieję że dobry.. nie będzie meczu Yuhuuuuuuuu, mecz odbędzie sie 29.04

Odnośnik do komentarza

Piłkarz Miesiąca

Menadzer Miesiąca

 

 

29 Kolejka Pl

4.04.09

[b Wigan- Tottenham[/b]

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 30 Min Pawliuczenko 62 Min Denisov, 80 Min Jenas!,

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Pawliuczenko Defoe

MOM: Jenas

 

Cudowna 100 bramka Pawliuczenki w lidze!!!, Rafael wrzucił piłkę że skrzydła, a Rosjanin wbił ją do bramki szczupakiem. I może świętować podwójnie!!!, jest wygrana i Tottenham nadal liczy się w walce o mistrza ma tyle samo pkt co City, ale to City jest liderem bo ma 1 zwycięstwo więcej.... Defoe nie zagra przez 3 Tyg....

Ciekawostka

 

 

Ćwierćfinał Ligi Europejskiej

9.04.09

Tottenham- PSG

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 26 min Keane 67 min Pawliuczenko,

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale ( Bentley) Lennon Modric Jenas Marqiunhos Keane Pawliuczenko

MOM: Modric

 

Po meczu kibice skandowali: Dziękujemy , Dziękujemy, Dziękujemy!!!, Tottenham jedną nogą w półfinale LE!!!, Pawliuczenko jest w gazie widać to , dobrze oby był taki do końca sezonu..

Dla Lennona sezon już się skończył pęknięty nadgarstek 8 tyg przerwy... pięknie kurw.. pięknie...

 

Wyniki pozostałych Spotkań

Odnośnik do komentarza

Sory nie będę już :]

 

 

30 Kolejka PL

12.04.09

Wolves- Tottenham

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 1 Min Marqiunhos 25 Min Modric( Kar), 43 Min Marqiunhos,

Skład: Gomes Rafael ( Carricko) King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Marqiunhos Pawliuczenko

MOM: Marqiunhos

 

Dziękuję Liverpoolovi cudowny prezent mi zrobił pokonał , Manchester City 2-1!!!, Tak I Love You Liverpool XD.

Ciekawostka- to właśnie ten trener zrobił mi przysługę!!!

 

Debiut Carricko nastąpił!!!, a gole Marqiunhosa piękne jedna bramka, piękniejsza od 2.

takie mecze mogę oglądać cały czas, chłopacy wyszli, strzelili, wygrali. Ale liderem nie jesteśmy nie wiem jakim cudem...

Najszybszy Gol!!!

 

Ćwierćfinał Ligi Europejskiej Rewanż

16.04.09

PSG- Tottenham

Wyniki i Statystyki

Gole i Min: 76 Min Horau

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Giovanni Marqiunhos Pawliuczenko

MOM: Gomes

 

Tak Tak Tak!!!, Tottenham w półfinale LE , ten mecz nam nie wyszedł ale dobrze że strzeliśmy 2 bramki u siebie , bo tak by było krucho. Ale co tu gadać jest półfinał i tylko to się liczy!!!

Wyniki Ćwierćfinałów

 

Pary Półfinałowe - Bardzo dobrze trafiliśmy według mnie, 1 mecz 30 Kwietnia na stadionie Szachtara. Jedno wiem na pewno jak wygram z Ukraińcami to zagram z naprawdę wielką firmą i to mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza

PL 31 Kolejka

19.04.09

Tottenham- West Ham

Wyniki i Statystyki

Gole i Min: 9 Min Pawliuczenko, 48 Min Jenas 51 Min Spector, 58 Min Bentley 88 Min Kompany

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Marqiunhos Pawliuczenko

MOM: Jenas

 

Ale to był mecz proszę państwa!!!, niewykorzystany karny przez West Ham , 5 goli. I najlepsza wiadomość dla kibiców Tottenhamu MU wygrywa z MC 2-1!!!!!!!!!!!!!!, i Tottenham powiększa przewagę nad City do 3 Pkt!!, Brawo.

 

 

32 Kolejka Pl

25.04.09

Hull- Tottenham

http://img837.imageshack.us/i/beztytuuxy.png/

Gole i Min:

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Defoe Pawliuczenko

MOM: McShane

 

Cisneliśmy ich niemiłosiernie proszę spojrzeć na statystyki, ale co z tego jak bramakarz wszystko bronił. I City znowu traci do nas tylko pkt a do końca sezonu 7 kolejek....

Odnośnik do komentarza

Półfinał Ligi Europejskiej

30.04.09

Szachtar- Tottenham

Wyniki i Statystyki

Gole i Min: 69 Min Marqiunhos!!

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Marqiunhos ( Giovanni) Defoe Pawliuczenko

MOM: Marqiunhos

 

Bentley nie został upilnowany wrzucił piłkę, a Marqiunhos nie zastanawiając się huknął z woleja z pierwszej piłki i tak padł 1 gol dla Tottenhamu, w tym meczu!!!.

Tak!!!!! Tottenham wygrywa z Szachtarem 1-0 bohaterem meczu Marqiunhos!!!, Brawo!!!!!!!

Wyniki 2 Meczu

 

 

33 Kolejka PL

3.05.09

Tottenham- Aston Villa

Wyniki i Statystyki

Gole i Min: 59 Min Modric

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Marqiunhos Pawliuczenko

MOM: Modric

Zawodnik Miesiąca

Menadzer Miesiąca

 

Tottenham wygrywa wyraźnie się z Aston Vilą , i wraca na pozycję lidera, ale teraz czeka ich największy test : najpierw Liverpool, potem Chelsea, a na koniec MU. Jak wygram te mecze będę mistrzem Anglii, niech moc będzie z nami!!!

Odnośnik do komentarza

Liga Europejska Półfinał Rewanż

7.05.09

Tottenham- Szachtar

Wynik i Statystyki

Gole i Min 12 Min Huddlestone Fernandinho 33.55 Min 69 Min Defoe!

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Huddlestone Giovanni Marqiunhos ( Defoe) Pawliuczenko

MOM:Fernandinho

 

Pawliuczenko wrzucił piłkę przed pole karne tam stał Huddlestone zapierd... on z pierwszej piłki i , wyszedł mu strzał życia w samo okienko ale bramka!

Szachtar wraca do gry Fernandinho i mamy 1-1..., Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Fernandonho po raz 2....

Tak! Golllllllllllllllllllllllllllll DEfoe przerywa passę bez strzelonej bramki 700 min i to w jak ważnym meczu!

Spojrzałem na zegarek dochodziła 93 minuta meczu, i rozległ się końcowy gwizdek TOTTENHAM W FINALE LIGI EUROPEJSKIE , W KTÓRYM ZMIERZY SIĘ Z REALEM MADRYT, KTÓRY POKONAŁ INTER W REWANŻU 3-0!, A HATRIKA SKOMPLETOWAŁ RAUL!. MECZ ODBĘDZIE SIĘ 20.05. Już teraz zapraszam na ten mecz!

 

34 Kolejka Pl

10.05.09

Liverpool- Tottenham

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 8 Min Jenas

Skład: Gomes Rafael King Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Defoe ( Marqiunhos) Pawliuczenko

MOM: Gomes

 

King nie zagra przez 3 Tygodnie , czyli do końca sezonu dziękuję Ledley za ten sezon!, Huddlestone wypada na 7 tygodni;/, jemu też dziękuję za ten sezon

Cudowny mecz Gomesa dzięki niemu wygrywam ten mecz brawo!!!, D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y!

Odnośnik do komentarza

35 Kolejka PL

13.05.09

Tottenham- Chelsea

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 23 Min Deco 31 Min Maria! 39 Min Bentley 45 Min Cech 62 Min Defoe 83Min Belleti

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Defoe Marqiunhos

MOM: Maria

 

cudowny mecz Kogutów pokonali Wicelidera tabeli w wyraźnym stosunku bramkowym!. I od wygrania ligi dzielą ich tylko 3 pkt! , które mogą zdobyć już w sobotę! w meczu z MU. Cudowny mecz chłopaki!

 

 

36 Kolejka PL

16.05.09

Tottenham- MU

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 16 Pawliuczenko 47 Bentley Min

Skład: Gomes Luiz Jagielka Bale Bentley Modric Jenas Maria Marqiunhos ( Pawliuczenko) Defoe

MOM: Bentley

Do

Ale mecz zagrali moi podopieczny tak cudowny jak nasz sezon!!!. Tottenham zwycięzcą Premier Leauge sezonu 2008/2009. Cudowne uczucie to jest , aż się wzruszyłem , a moi podopieczni byli noszeni na rękach! B-R-A-W-O!!!. Do 2 Ligi spadają Burnley i Wolverhampton. Zostałem wprost wycałowany przez kibiców! , zarząd nie mógł uwierzyć w mój sukces a najbardziej Glenn Hoddley z całym zarządem, a jednak dla chcącego nic trudnego :D, i to Tottenham od sezonu 2008/2009 rządzi w Anglii! Jeszcze muszę oczywiście zmobilizować zespół przed walką z Realem, a to później teraz świętujemy a we wtorek wracamy do trenigów!

Odnośnik do komentarza

Finał Ligi Europejskiej

20.05.09

Tottenham- Real Madryt

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 30 Min Pawliuczenko, 88 Min Defoe

Skład: Gomes Rafael Luiz Jagielka Ekotto Bentley Modric Jenas Marqiunhos Defoe Pawliuczenko

MOM: Gomes

 

I Koniec!, proszę państwa co tu się działo na stadionie Fenerbace, to Real miał przewagę gniótł Tottenham niemiłosiernie, ale to Koguty zadały cisoy najpierw Pawliuczenko, potem Defoe i mamy sensacyjnego zwycięzcę LE, a jest nim Tottenham. Puchar Ligi Europejskiej jedzie do Londynu!!!.

Bill Murray jest uznawany w Londynie za cudotwórce po 25 wygrał z Tottenhamem LE. A po raz pierwszy ten klub zdobył podwójną koronę zarząd jest w ekstazie kibice są w ekstazie nie zapomnę tych sukcesów Billowi do końca życia!

Finał Ligi Europejskiej w 2010 roku zostanie rozegrany w Hamburgu!

 

PL 38 Kolejka

24.05.10

Burlney- Tottenham

Wynik i Statystyki

Skład: Enyeama Corluka Luiz Carrico Ekotto Lennon Palacios Jenas Giovanni Pawliuczenko ( Marqiunhos) Keane

Gole i Min: Defoe 35 Min, Enyema 60 Min

MOM: Penny

 

I proszę państwa to co stało się nie możliwe stało się faktem, Tottenham przegrał jeden mecz z 38 meczów w lidze!. Cudowny uczucie wielkie brawa dla KOGUTÓW!

Menadzer Roku/

11 Roku

Zawodnik Roku

Piłkarz Roku Według Piłakrzy

Król Strzelców

 

Dokończenie podsumowania w następnym poście.

Odnośnik do komentarza

W finale LM lepsza okazała się Barcelona która po karnych pokonała MU 3-2, i obronili Katalończycy Puchar Mistrzów jako 1 drużyna w historii futbolu!!!.

Na listę transferową wpisałem Giovanniego i Keane. Na ich miejsce mam zamiar sprowadzić same gwiazdy Francka Riberiego, i Davida Ville, więc trzymajcie kciuki!. Królem strzelców LM został Berbatow z 6 golami a najlepszym graczem Leo Messi. Ślicznie dziękuję za ten sezon, i zapraszam na kolejny . DO Zobaczenia!. W następnym odcinku w którym kolejne doniesienia transferowe!. Tottenham 11 drużyną świata liderem Barcelona!

Odnośnik do komentarza

Keane ląduje w Chelsea za 12 mln, a Giovanni w Vilareal za 12 mln.

 

Podsumowanie

Piłkarz Roku

Drużyna Marzeń

Kasa Ale co z tego jak dostałem na transfery 14 mln, i muszę się ratować sprzedażą piłkarzy :(

 

4 Letni Kontrakt został prze zemnie podpisany na 4 lata!, będę zarabiał 63 tys tygodniwo.

Do klubu doszli Kadlec za 675 Tys,

Mam pierwszą gwiazdę w swoim klubie zostaje nim! Rafael Van De Vaart . Kadlec zostaje wypożyczony do Leyton Orient żeby się ogrywał.

2 Gwiazdą która przychodzi do klubu jest Artem Milevski om melduję się na WHL za 12.5 mln E.

To na razie tyle c.d.n...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...