Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dotarłem do domu. Zaraz zabiorę się za czytanie opisu Waszych wrażeń, najpierw jednak kąpiel i wrzucenie "czegoś na ząb".

Tak na szybko: było jak zawsze bardzo bardzo sympatycznie spotkać się oko w oko z CeeManiakami. Zlot na pewno przejdzie do historii :D

Odnośnik do komentarza

Dobra, się wyspałem, mogę więc coś tam napisac wiecej.

 

Tradycyjnie było fajnie, mogło być jeszcze fajniej gdyby ABW nie wpadła o 6 rano i nie zakończyła zlotu. Ciekawe, czy pokażą zakuwanie Me_who w kajdanki w TVN24? :P

 

Dzięki tradycyjnie dla ekipy białostockiej za przyjemną podróż poprzez łąki pola lasy wzdłuż i w poprzek kraju. Ciekawe ile my żeśmy już kilometrów przez te lata zrobili wspólnie? :)

 

Dzieki dla Gejwola, który dzielnie sprawował rolę debiutanta i przynosił mi piwo jak prosiłem :) Dla zibiego za gorące noce przy Radiohead. Brudi i mewho to królowie dowcipu, więc morda mi sie smiała przy nich non stop. Stara ekipa to już jest tak stara, że tak co roku bym ich wymieniał i wymieniał, więc skupie sie moze na nowicjuszach - Patrykowi thx za to, ze dzieki niemu zostałem królem strzelców (:P), jmk to fajny sympatyczny gość, fm zone w tym roku na plus. keith flint bardzo fajne dyskusje, ale porzuć lewactwo bo to głupie, zeby taki inteligentny gość trwał w głupiej ideologii. mauro wykreował w krótkim czasie hymn zlotu, który się okazał samospełniającą się przepowiednią :P rapechuck wpadł na krótko, ale zdążył zgwałcić chucka, wiec nie jest najgorzej. W sumie to on z debiutantów miał najlepiej, bo wpadł na tak krótko, ze nie zdążył latać po piwo :) dzieki za piłeczke, za siatke, za intelektualne wieczory przy TVP Kultura, itp itd.

 

Szkoda, ze nie wyszedł wypad na Jasną Górę, widać M.B.Cz. stwierdziła, że nie chce nas widzieć i nasłała na nas ABW :P

 

No nic, za rok trzeba zrobić chyba zlot w Serbii. :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za zlot :) Mam nadzieję, że nikt mnie za bardzo nie wini za skrócony pobyt ;)

 

Aha, ja też mam jedną kaucję, przelewać FYM-owi czy od razu na serwer? Tylko niestety zrobię to dopiero, jak pojawi się u mnie coś na koncie, więc proszę nie krzyczeć, że brakuje jednej kaucji ;)

Odnośnik do komentarza

Jak już się tak wszyscy miziają to ja też. Dzięki wszystkim za fajne kilka dni. Bawiłem się aż za dobrze :D Przepraszam też tych, których moje zachowanie mogło irytować.

 

Oczywiście nie może też zabraknąć jakiegoś PDK. Ponieważ okazało się, że wielu zlotowiczów nie zna Pana Witka z Atlantydy to właśnie mogą nadrobić te braki

:D

 

A właśnie. My (domek nr 9) faktycznie nie otrzymaliśmy żadnej kaucji. Chyba, że Ernie?

Odnośnik do komentarza

Dobra to czas na małe podsumowanie. Trochę szkoda że zlot został zamknięty na wniosek Donalda Tuska. Ośrodek mimo iż na zadupiu prezentował niezły poziom. Dzięki dla Smętka, który podwiózł nas do Wielunia, a także dla ekipy szczecińsko-poznańskiej (oraz ładnej koleżanki która jechała z Qcz-em w przedziale) za umilenie mi drogi. Spełniłem swoje marzenie z początków mojej bytności na scenie: poznałem Wujka, a także resztę ekipy z Warszawki. Mauro to fantastyczny facet obdarzony niebalalnymi warunkami głosowymi, za rok liczę na mały benefis Siekiery. Reaper rozwalił mnie tekstami w kierunku pani z ośrodka. Me_who i jego "jebie mi tu Lutrem" przejdzie do historii zlotów. Brudas jest chamski, niekulturalny i na dodatek z Krotoszyna, ale można go polubić. Z Davidem świetnie mi się rozmawiało na temat katolicyzmu. Pawoj to wulkan pozytywnej energii, podobnie dragon. Z Rapechuckiem mało gadałem, ale wydawał się bardzo inteligentnym facetem. Ekipa Seja też dała radę, a ADR to inteligenty nieco wkurwiający facet. Z resztą osób jakoś tak się złożyło że nie gadałem prawie w ogóle.

 

 

 

PS1: montujcie telewizory w łazienkach. PDK

PS2 (do Seja): Ja tam jestem z wsi wielkopolskiej i ze Szczecinem mam mało wspólnego

Odnośnik do komentarza

keith flint bardzo fajne dyskusje, ale porzuć lewactwo bo to głupie, zeby taki inteligentny gość trwał w głupiej ideologii.

Kto za młodu nie był rewolucjonistą - ten nie ma serca,

Kto na starość nie jest konserwatystą - ten nie ma rozumu.

 

Widać do kogo Ci bliżej. Fakt faktem, masz już swoje lata :P

 

Z Rapechuckiem mało gadałem, ale wydawał się bardzo inteligentnym facetem.

 

Chyba Ty!

To że na dzień dobry przegrałeś flaszkę jeszcze nie znaczy, że jestem inteligentny :P

 

Ok, z mojej strony to przez te 12 godzin poczułem "klimat zlotu", zabrało to jakieś kilka piw (w całkiem krótkim czasie), żeby w niego wbić, a jak już tam byłem to jakaś pi*da kazała wypie*dalać. Nie ukrywam, że miałem nadzieję na dodatkowe 36 godzin.

Na plus: flaszka do przodu, żarty z Celticu/Rangersów, "kim ty k***a jesteś, pedale?", Vami aka Jezus (sorry jeśli właśnie urażam czyjeś uczucia), podryw pani z ośrodka made by Brudas i wszyscy, z którymi udało mi się zamienić chociaż słówko (Wujek: "Kim ty jesteś? A... Rejpczak...").

 

Reszta do nadrobienia za rok.

Odnośnik do komentarza

Aha, ja też mam jedną kaucję, przelewać FYM-owi czy od razu na serwer?

 

Póki co słać do mnie. Z pewnych powodów może być potrzebna pewna rekalkulacja.

 

Ja nie zamierzam dokładać się do żadnego serwera.

 

No właśnie m.in. z takiego powodu. Doszły mnie słuchy, że mogą być osoby, które nie chcą przekazywać kasy na serwer.

 

Chcecie powiedzieć, że jeden domek nie wziął kaucji? Ostro. Nie dość że nas wych***li na kasę za jedną dobę, to jeszcze mają stówke gratis więcej...

 

Nie mają stówki gratis. Sami się do mnie odezwali, że domek zapomniał kasę odebrać i czy przesłać ja na konto z którego szła płatność dla nich.

Odnośnik do komentarza

To teraz ja, skoro udało się jakimś cudem wstać :)

No cóż, cośmy się pobawili to nasze ;) Doskonale wiem, że byłem wkurwiający, więc przepraszam wszystkich :) Od siebie dodam, że za kare przeżyłem teraz najgorszy wieczór i noc w życiu (ktoś chyba rzucił na mnie klątwę :P), więc pokutę już odbyłem. Nie będę wymieniał każdego z osobna, wkurwiłem chyba każdego :] Dzięki za te parę dni i zapewne do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...