Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FYM, wychodzi na to, że domek #5 będzie odebrany przez Ceyvola.

 

To niech się przypomni z imienia i nazwiska, bo nie chce mi się po przelewach szukać.

 

#1 - SZU

#2 - ???

#3 - ???

#4 - Ernie

#5 - Ceyvol

#6 - Misiek

#7 - Nigel

#8 - jmk

#9 - Smetek

 

W ogóle jest tam jakiś sklep typu supermarket? Ktoś z okolic ogarnia?:)

 

W Wieluniu jest Carrefour Market. Manort pisał też o Kauflandzie.

Odnośnik do komentarza

PKP jesteśmy o 10:29 w Wieluniu, PKS mamy (poprawcie, jeśli się mylę) 12:15 - Poznań robi zakupy u siebie czy w Wieluniu?

W ogóle jest tam jakiś sklep typu supermarket? Ktoś z okolic ogarnia?:)

 

PKS jest 12:10, ja zakupy żywności krótkoterminowej robię w Wieluniu. Blisko dworca jest Intermarche, trochę dalej Kaufland. Powinno wystarczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Jako człowiek dobrej woli, deklaruję, ze po przybyciu do Załęcza, mogę zebrać zamówienia i zabrać osobę trzecią do hipermarketu w celu zakupu frykasów i napitków. Osoba trzecia poczyni zakupy, bo ja nie mam siły do późniejszego rozliczania się. Więc niech to robi osoba trzecia ;)

Odnośnik do komentarza

ja? za co? w co?

 

Organizacja ekipy jadącej przez Poznań:

Trasa na zlot:

-Enchi, Qcz, Vadox, Nigel - auto enchiego

-Odziu, Seju, Zibii, Buffu - auto Odzia

-Erni, Patryk11 - dosiadają się do ekipy szczecińskiej (po drodzę Keith)

(pominąłem kogoś startującego z Poznania?)

 

Powrot: dwa auta podobnie chyba. Dojeżdża w piątek speed, który ze zlotu wraca w niedziele do...Konina, ale będzie mial 4 miejsca wolne i może podrzucić do Wielunia czy nawet Konina, z którego jest pełno połączeń (np. TLK za 23.50 normalny co jedzie 1.10 do Poznania). Kto chętny?

Nikt nie zostanie na lodzie bez możliwości wydostanie się z tej dziury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...