Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjscie 3cie, piszesz do nich mejla o zaklepanie i mowisz, ze jak tylko potwierdza, to za 2 dni bedzie kasa :>

FYM, moglbys przedstawic ogolny kosztorys?

 

Potwierdzenie rezerwacji przysyłają po wpłynięciu zaliczki, to raczej wszędzie standard.

 

Oprócz ilości domków trzeba im podać również ilość osób czyli musimy zdecydować ile deklarujemy, 36, 40 czy 45?

 

Kosztorys? Wiem tyle ile jest na stronie czyli, że domki przy co najmniej 4 osobach na minimum 3 noce kosztują 120PLN za dobę. Domków jest 9, wybieramy się na 4 noce co daje 4320PLN. Na głowę za cały pobyt wyjdzie od 96PLN (przy opcji '45') do 120PLN (przy opcji '36') od osoby. Do tego 30PLN od osoby za ognisko (też póki co raczej ludzie są za niż przeciw, myślę, że w jeden wieczór można sobie pozwolić).

Odnośnik do komentarza

Potrzebne sa 2 informacje:

a) czy nas na pewno przyjma

b) na ile dni zlot

c) na ile osób

 

Wtedy mozna zaczac wplacac FYMowi i jak uzbiera sie te 30%, to FYM podklepie. Jak zapisy rusza w pon, do srody bylaby kasa na 100%. Raczej nikt nam osrodka nie sprzatnie

Odnośnik do komentarza

Spokojnie. Na jakiekolwiek wpłaty przyjdzie czas. Na razie trzeba ustalić podstawowe kwestie. Jeżeli w ciągu najbliższej doby nie będzie sensownych głosów sprzeciwu to myślę, że mamy wybraną lokalizację. Sądząc po wpisach jest to formalność. Co do tego czy nas przyjmą to na podstawie maili można przyjąć, że są na tak. Jeśli chodzi o długość to opcja 5-dniowa w zeszłym roku jak najbardziej się sprawdziła i myślę, że jest to optymalna wersja. Nikt nie narzekał, że jest za krótko, ani za długo. Co do ilości osób to jest to kwestia do zastanowienia się. Jeśli chodzi o te łóżka poza sypialnią to przyjrzałem się fotkom i to chyba jest tak, że to są po prostu takie rozkładane sofy na dwie osoby. Także jakby co to w domkach "pięcioosobowych" na sofce będziemy lokować osoby najmniejszej postury ;)

 

A z obiadów rezygnujemy, tak?

 

Na to wygląda. Kuchnie wyglądają na bardzo dobrze wyposażone. Wystarczy zrobić odpowiednie zakupy w drodze.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie środa-niedziela z 40 osobami.

Chyba taka długość zlotu jest najlepsza, a jeśli chodzi o ilość osób to można zaanonsować 40, a w razie większej ilości wpłat skorygować na 45, chyba nie powinno być z tym problemów :-k

 

Teoretycznie nie powinno. Właśnie zdziwiłem się, że chcą wiedzieć ile osób skoro i tak płaci się od domku, a nie od głów.

Odnośnik do komentarza

Moze chodzi o posciele? i jak powiesz ze 5 na domek to beda 2 zestawy na kanape? Do zapytania.

http://www.starawies.com.pl/galeria rozumiem dla nas wchodzą w grę domki letniskowe z tej galerii?

Proponuje zabukować 9x4os=36 miejsc. Jeśli przekroczymy tą liczbę (a nie powiedziane, że tak będzie bo nigdy ponad 40 osob nie wplacało, może później dojechało kilku więcej ale waletów na 1 noc a nie na 5 dni) to zawsze 4 osoby mogą iść na podwójna kanapę, narazie bym liczył dla każdego swoje łóżko za 30pln za dobe, co nie jest jakoś dużo, bo rok temu chyba 35 bylo?

Rozumiem, że w tej cenie (30pln) jest wliczony prąd domku, woda, parking samochodu, klimatyczne czy pojawią się później jakies ukryte koszta?

Co do skombinowania kasy na zaliczkę to nie ma problemu. Po ogłoszeniu wpłat w pierwsze 2 dni wpłaca zawsze te 10-15 osób, a w 5 dni wpłaca 80% ludzi. Tak więc z tego kasa będzie.

Rozumiem, że tym razem nie robimy opcji weekendowych? W sensie jakiś domek na 2 nocki? W sumie chyba nikt o tym nie pisał jeszcze. Ja osobiście nie wiem czy w ogóle przyjadę a na 5 dni raczej ciężko będzie. Na dzień, może dwa się urwę, najwyżej karimatę wezmę i śpiwór ;)

 

ps. stół do pingla mają? Dobrze by było obronić mistrza i dać szansę choć seta grubemu Perezowi ugrać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli przez weekend nie pojawią się głosy przeciw to w poniedziałek będzie można klepnąć. Jest jednak sprawa kasy. Mianowicie. Ośrodek życzy sobie zaliczkę w wysokości 30% ogólnej sumy. W naszym przypadku jeśli nie wyskoczą z nie wiadomo czym będzie to ok. 1300PLN. Na dzień dzisiejszy ja takiej sumy ze swoich środków założyć nie mogę. Dlatego są dwa wyjścia. Wyjście pierwsze - wysyłam prośbę o rezerwację, automatycznie startują zapisy i pierwsze wpłaty od pewnych ludzi idą na zaliczkę (którą trzeba przelać w ciągu 5 dni od momentu otrzymania informacji o sumie). Wyjście drugie - zaklepuje ktoś inny, kto może sobie pozwolić wyłożyć całą kasę.

Myślę, że z zaliczką nie będzie problemu. 1500 złotych uzbierasz od ręki. To są wpłaty od 10-12 osób, a stali bywalcy zjazdów przeleją kasę od razu. Po mojemu nie ma się co zastanawiać tylko zaczynamy zbieranie. Rezerwacje na 4 noclegi 9 domków powinny spokojnie starczyć.

Odnośnik do komentarza

Fajnie to wyglada, ladny osrodek, no i geograficznie tez raczej centralnie w porownaniu do ostatnich zjazdow. Tak jak Icon mowi, 1500zl to kwestia 1-2 dni, chyba 2 lata temu cale miejsca rozeszly sie w 1 dzien :]. No i moze w koncu nikt nie bedzie marudzil ze ma daleko, jak co roku ;).

Odnośnik do komentarza

FYM - dowiedz się jeszcze, czy garnki, patelnie i.t.p można by było wypożyczyć.

Na wyposażeniu znajdują się ręczniki, pościel, sztućce, zastawa, naczynia kuchenne, czajnik elektryczny, lodówka, płyta grzewcza ceramiczna, okap, TV.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez uwazam, ze trzeba przyklepywac miejscowke. Skoro wyzywienie to catering, to pewnie nawet beda sie cieszyc, jak z niego zrezygnujemy. Podobnie jak Qcz uwazam, ze powinnismy zbierac po 4 osoby do domku, zas jesli bedzie dluga lista rezerwowa, to zawsze mozna rozliczyc sie na miejscu albo przelewami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...