Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywienie - w zaleznosci od tego, w jakim wymiarze i za ile. Na stronie nie pisza, jakie to stawki, a chetnie bym je poznal. Ostatecznie zawsze mozemy zrobic 2 kategorie zjazdowiczow (z wyzywieniem i bez) i wyegzekwowac to juz przy wplatach, zeby potem nie bylo rozmyslanek i odwolywania.

 

Co do charakteru osrodka, to liczba odwolan do ciszy i spokoju na stronie jest troche niepokojaca. ;) Niemniej jednak sadze, ze amatorow rowerow, sportow wodnych i okolicznej turystyki paru sie znajdzie. Na pytanie 1 odpowiedzialbym zgodnie z prawda, ze jestesmy grupa znajomych zrzeszonych na internetowym forum, niemniej jednak niejednolita i podzielona na podgrupy preferujace rozne sposoby spedzania wolnego czasu (siatkowka, pilka nozna, turystyka, wypoczynek bierny, ognisko). Podkreslilbym tez dorocznosc naszych zjazdow, to w jakis sposob nas uwiarygadnia.

Odnośnik do komentarza

Wyzywienie - w zaleznosci od tego, w jakim wymiarze i za ile. Na stronie nie pisza, jakie to stawki, a chetnie bym je poznal. Ostatecznie zawsze mozemy zrobic 2 kategorie zjazdowiczow (z wyzywieniem i bez) i wyegzekwowac to juz przy wplatach, zeby potem nie bylo rozmyslanek i odwolywania.

 

Co do charakteru osrodka, to liczba odwolan do ciszy i spokoju na stronie jest troche niepokojaca. ;) Niemniej jednak sadze, ze amatorow rowerow, sportow wodnych i okolicznej turystyki paru sie znajdzie. Na pytanie 1 odpowiedzialbym zgodnie z prawda, ze jestesmy grupa znajomych zrzeszonych na internetowym forum, niemniej jednak niejednolita i podzielona na podgrupy preferujace rozne sposoby spedzania wolnego czasu (siatkowka, pilka nozna, turystyka, wypoczynek bierny, ognisko). Podkreslilbym tez dorocznosc naszych zjazdow, to w jakis sposob nas uwiarygadnia.

Ja lubię pedałować! No i w odróżnieniu od tego chama oraz prostaka - Contadora - czekam na osoby, którym urwie się łańcuch ;).

Odnośnik do komentarza

FYM, jak już się z nimi kontaktujesz to wypytaj o ceny wyżywienia. Ja w sumie myślę, że w końcu pora wziąć coś z gotowym jedzeniem, a ceny chyba aż tak drastycznie przez to nie wzrosną. Mam nadzieję, że opcja 5-dniowa będzie do zaakceptowania przez większość. Lokalizacja jak najbardziej ok, ceny noclegów też przyzwoite. Opcja z wyżywieniem da nam pierwszeństwo przed innymi grupami.

 

Żeby była jasność - mowa o tej lokalizacji > http://www.starawies.com.pl/cennik

 

Domki są fajnie wyposażone, mają lodówki, czajniki, telewizory, płyty grzewcze. Media wliczone w cenę domku, więc nie będzie śmiesznych akcji z odpisywaniem liczników. Piszą także, że jest dostęp do neta ;) Ośrodek wygląda na nowy lub świeżo po remoncie. Domki robią wrażenie. Po latach melinowania w obskurnych miejscach warto uderzyć w miejsce bardzo przypominające Gołuchów.

 

Nie mówię już o lokalizacji, która jest chyba optymalna dla 80% potencjalnych zjazdowiczów.

Odnośnik do komentarza

 

Przyszła odpowiedź ze Starej Wsi:

 

1. Co to będzie za grupa osób?

2. Czy jesteście Państwo zainteresowani wyżywieniem?

 

1. Kółko różańcowe.

2. Bardziej piciem :D.

 

A tak na serio mi to np. bez różnicy co do wyżywienia, może być, może nie być, poradzimy sobie ;).

I ja osobiście jestem zdecydowanie za Starą Wsią.

Odnośnik do komentarza

Z wyżywieniem można jak rok temu było-kto chce idzie i wykupuje na miejscu lub płaci z góry. Tak pi oko z 30-40% wiary ostatnio chyba obiadki brała, ale już kolacje czy śniadania chyba mało kto - jeśli ktoś w ogolę brał (grile i te sprawy).

Odnośnik do komentarza

A może byśmy wybrali się w góry albo nad morze? Warto by wprowadzić jakąś odmianę. Wiem, że problemem może być długość zlotu, bo nie każdy ośrodek przyjmie nas na 3-5 dni, ale podzwonić można. Ceny też da się znaleźć niezłe. Ja bym był za taką opcją.

 

http://pobierowo24.pl/?link=oferta

 

- rezerwujemy cały ośrodek (41 miejsc)

"w domku znajdują się: TV, lodówka, pościel, sztućce, naczynia, czajnik bezprzewodowy, kuchenka gazowa na butli gazowej, grill, leżak, parawan plażowy.

 

Do dyspozycji naszych Gości posiadających komputery przenośne oddajemy bezprzewodowy Internet dostępny w każdym domku i na terenie posesji."

 

"Opłata minimalna za osobę w pokoju bez wyżywienia: 30 zł"

 

:> What'd ya say?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 kilometry od mojego domu!! PRZYJEŻDŻAJCIE!

Odnośnik do komentarza

Macie nasrane z tym boiskiem. Jedziecie bawić się sport czy spotkać ze znajomymi? :P

W piłkę możecie sobie w domu pograć. W Warszawie robimy to co tydzień :P .

 

Stara Wieś ok. Jedzenie? Na pewno warto postawić na obiady. W zeszłym roku prawie polowa ludzie uderzała do ośrodka na jedzonko. Śniadania i olacje raczej odpadają. Rano i wieczorem większość raczy się "sokami" i potrawami z grilla :D .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...