Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez mamy 9 z 10 domkow, jesli sasiedzi nie beda robic problemow, to dlaczego osrodek mialby ingerowac? Chyba ze rzeczywiscie beda swiniami, ktore czepiaja sie wszystkiego.

letniskowych, sa jeszcze apartamenty wakacyjne i całoroczne, wiec sami nie bedziemy :P

Odnośnik do komentarza

Przeciez mamy 9 z 10 domkow, jesli sasiedzi nie beda robic problemow, to dlaczego osrodek mialby ingerowac? Chyba ze rzeczywiscie beda swiniami, ktore czepiaja sie wszystkiego.

to dostaną profilaktyczny wpierdol od Mytnika :profesor:

 

Obyś na zlocie nie był taki mocny w języku :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Przeciez mamy 9 z 10 domkow, jesli sasiedzi nie beda robic problemow, to dlaczego osrodek mialby ingerowac? Chyba ze rzeczywiscie beda swiniami, ktore czepiaja sie wszystkiego.

to dostaną profilaktyczny wpierdol od Mytnika :profesor:

 

Obyś na zlocie nie był taki mocny w języku :P

jak ktoś będzie szumiał to nie ma przebacz, wpierdul (oczywiście mówie o obsłudze z ośrodka)

 

w ogóle to co to znaczy cisza nocna od 22? i że po zwierzęciach trza sprzątać? za kogo oni nas mają? :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście jestem ciekaw co oni rozumieją przez pojęcie "Przebywanie w domku większej liczby osób bez uzgodnień z pracownikami Obiektu Stara Wieś (...)"

Jak cztery osoby siedzą w domku i rżną w pokera i wpadnie piąta do środka, to ona już przebywa? :D

Odnośnik do komentarza

Czyli jak będę chciał odwiedzić Pereza, Maura, Lokotoka i Ciechana w ich domku to muszę prosić o zgodę preydenta ośrodka? :]

 

Już bez przesadyzmu :P

 

A co jakby ktoś chciał przyjechać samochodem i w nim przebywać, a nie w domku?

 

To musi się pewnie dogadać z ośrodkiem w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Mr David jedzie?

 

Pisał, że jedzie.

 

FYM naprawdę wierzysz że ktoś będzie tego przestrzegał? 10 lat jeździsz i wiesz jak jest... Ja tam nie muszę drzeć ryja "Legia to stara k***a" na cały ośrodek, ale z pewnością nie wszyscy się powstrzymają ;)

 

Czy ja napisałem, że wierzę? Mam tylko nadzieję, że obejdzie się bez jakichś mocnych spięć.

Odnośnik do komentarza

FYM naprawdę wierzysz że ktoś będzie tego przestrzegał? 10 lat jeździsz i wiesz jak jest... Ja tam nie muszę drzeć ryja "Legia to stara k***a" na cały ośrodek, ale z pewnością nie wszyscy się powstrzymają ;)

nawet tego nie trzeba krzyczeć, wiadomo, że po procentach w dużej grupie wzrasta siła głosu ;)

 

 

BTW.

 

Z tym zakazem odwiedzin to brzmi, jakbyście pojechali na odwyk :keke:

 

Zawsze będzie się można za bramą spiknąć :D

Odnośnik do komentarza

Guli, rezerwuję sobie podróż z Tobą! : )

 

Nie wierzę :D.

 

(OT) Tej, Sylwia o Ciebie pytała ostatnio. Tęskni chyba ;)

 

Okej, jak coś jeszcze 1-2 miejsca wolne. Mr David jedzie?

Hehe, choć w sumie to sobie myślę, że może na moto przyjadę? Się dogadamy się jeszcze w temacie. ;]

 

(OT) to uściskaj dziewczynę ode mnie. Zresztą zrób jej na co tylko pozwoli, ode mnie też może być. : )

 

Już się nie mogę doczekać! ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...