Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być odwzorowanie kryzysu jaki dopadł też świat piłkarski, ale taki stan rzeczy jest tylko w pierwszym sezonie gry. Da się sprzedać zawodników, ale nie za zawyżone pieniądze.

 

Ano. Ja sprzedałem niepotrzebnego mi zawodnika (nie pasował do taktyki), który nie był obiektem zainteresowania innych klubów. Spokojnie dostałem za niego milion euro.

Więc tak nie strasz, Vami :P

Odnośnik do komentarza

Nikt nie narzeka na kontuzje, więc może przynajmniej ten aspekt nie jest skopany.

Gra, jak to FM, ma pełno bugów i zdecydowanie zamierzam poczekać na łatki zanim zakupię tą wersje. FM2010 jest dla mnie grywalny, wiec nie ma potrzeby wydawać 120zł na wybrakowany towar.

 

Edyta podpowiada, ze chyba wiem co dostanę pod choinkę od żony. Jak co roku :P.

Odnośnik do komentarza
Dziwne, nagle podczas meczu się FM zawiesił i wywalił mnie do Windowsa :P Stało się to podczas meczu. Chciałem zatrzymać na moment akcję, by zrobić zmianę i zonk. Ale mam nadzieję, że to tylko przypadek.

 

Chyba nie przypadek, bo przed momentem miałem podobną sytuację (wywaliło mi do Windy w trakcie oglądania meczu w 3D).

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem sobie z ciekawosci informacje o polskich klubach i nie wiem czy to wina tego, ze nie ma polskiej bazy ale np. informacje o rywalach sa bardzo okrojone. Taka Wisla nie ma np. Cracovii. :s

 

Przecież to demo, to czego się spodziewałeś? Do pełnej wersji jeszcze nie całe 2 tygodnie ; (

 

A tymczasem przesyłam brameczki z FM 2011 Demo Chelsea - R. Madrid Liga Mistrzów niestety przegrałem 3:1

 

 

Trochę mi nie wychodzi, pechowa porażka.. a zwycięstwo miałem w zasięgu.

Odnośnik do komentarza

Udało się już komukolwiek wygrać mecz inny niż towarzyski? Jak na razie powtarza się historia z zeszłego roku. Zepsute krycie, dziwne zachowania obrońców, którzy biegają nie wiadomo gdzie i po co, nie działa w ogóle odbiór piłek. Co drugi mecz to czerwona kartka dla mojego obrońcy, a w co trzecim meczu tracę samobójcze bramki po stałych fragmentach, bo pomocnicy wjeżdżają z piłką prosto do własnej bramki. No i co już stało się tradycją, przeciwnik ma 1 celny strzał i strzela dwie bramki, ja mam 8 celnych strzałów i nie strzelam w ogóle.

 

Ta gra będzie grywalna chyba dopiero po 19 kolejnych patchach i 14 fixach. n/c.

Odnośnik do komentarza

Udało się już komukolwiek wygrać mecz inny niż towarzyski? Jak na razie powtarza się historia z zeszłego roku. Zepsute krycie, dziwne zachowania obrońców, którzy biegają nie wiadomo gdzie i po co, nie działa w ogóle odbiór piłek. Co drugi mecz to czerwona kartka dla mojego obrońcy, a w co trzecim meczu tracę samobójcze bramki po stałych fragmentach, bo pomocnicy wjeżdżają z piłką prosto do własnej bramki. No i co już stało się tradycją, przeciwnik ma 1 celny strzał i strzela dwie bramki, ja mam 8 celnych strzałów i nie strzelam w ogóle.

 

Ta gra będzie grywalna chyba dopiero po 19 kolejnych patchach i 14 fixach. n/c.

 

To kim Ty grasz?

 

Ja grając Realem jestem bardzo zadowolony. Na początku ligi miałem remisy w słabym stylu, ale z każdym tygodniem zawodnicy coraz lepiej poznawali taktykę i potem już praktycznie jechałem wszystkich. Kartki, kontuzje i zachowanie zawodników w normie. Wszystko dobrze dopóki mnie do windowsa nie wywaliło:|

Odnośnik do komentarza

Mnie na razie irytuje to, że długo się ładuje jak kliknę w wynik jakiekolwiek meczu :/ No i mecz w 3d mi czasem całkiem płynnie chodzi a czasem przycina - ale to pewnie akurat wina laptopa.. i tak gram na najniższych detalach.

 

Ja gram Marsylią, rozegrałem 3 spotkania o punkty, 2 zwycięstwa i remis, nie straciłem jeszcze żadnej bramki. Na razie nie zauważyłem żadnego nadmiaru kartek czy kontuzji. Natomiast w dwóch meczach moja drużyna strzeliła bramki po rożnych przez dziwne zachowania obrońców - niektórzy zaczynali biegać bez sensu :P

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś dysponujący podobną do mojej konfiguracją mógłby napisać jak chodzi mu demko 2011.

U mnie są dosyć wyraźne ( ok. sekundy ) opóźnienia przy poruszaniu się/przechodzeniu po ekranach/zakładkach.

cpu dual core 2,16ghz, 2 gb ram, dysk 5400, karta integra x3100 ( dysk fragmentowany i uporządkowany ) Dodam że sam mecz na automatycznych ustawieniach chodzi bez problemu w 3d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...