Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie

 

mógłby ktoś uzasadnić lub potwierdzić/zaprzeczyć?

bo też o takiej możliwości słyszałem.

 

w FM09 była licencja na 5 komputerów. W FM10 teoretycznie na jeden - ale można było zainstalować na dwóch (na jednym przez Steam, na drugim gra z płytą w napędzie). I wszystko wskazuje na to, że w FM11 będzie tak samo jak w FM10.

Odnośnik do komentarza

nie

 

mógłby ktoś uzasadnić lub potwierdzić/zaprzeczyć?

bo też o takiej możliwości słyszałem.

w 2k9 była licencja na 5 komputerów, ale tych należących do Ciebie, jeśli w tym samym czasie grano w FMa na dwóch komputerach z tej samej "paczki" licencji były one blokowane

w 2k10 możesz sobie instalować przez steam na dowolnej ilości komputerów, ale (w tym samym czasie) grać możesz tylko na jednym z nich

Odnośnik do komentarza

wogóle zacinanie się trybu 3D na mojej karcie 128 mb 7300 GT marki GF zmusiło mnie do używanie 2D, gdyby w FM 2010 byli agenci i ten trening zmieniony co dla mnie są dwie liczące się nowości, to bym ani myślał się przerzucać z gry kompletnej jaką jest FM 2010. Nie wiem, dla mnie nadal patologią jest aż takie wymagania karty i poziom jej zaangażowania podczas gry w demo. Jak tak słaba grafika (nie oszukujmy się, wydajność grafiki leży wogóle) potrzebuje dobrej karty na miarę GTA 4. To jest chyba gorsze niż Saint's Row 2 - grafika z GTA San Andreas, wymagania z GTA IV

 

bieda, bieda i jeszcze raz bieda, bo wszelkie ciekawe nowinki zaaplikowane do tej wersji mogą paść pod wpływem żenującej płynności meczu. Tam nie ma jakiś niesamowitych animacji które potrzebują kart rodem z 2012. Mam nadzieję, że to poprawią, bo po prostu odpuszczę sobie FM 2011

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...