Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

macie moze jakis namiar na mega, giga paczki graficzne do fm2011? chodzi mi zeby nie sciagac kazdej ligi oddzielnie

najbardziej mnie interesuje rapidshare i hotfile

 

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/24480-fm2011-metallic-logos-megapack/

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/39782-megapack-home-thread-30-now-out/

dzieki za odp ale akurat te linki znam (ja jestem z tych co najpierw szukaja sami i jak nic z tego to dopiero pytam na forum)i mam juz sciagniete

szukam jakiejs paczki bardziej kompletnej wiec jakby ktos gdzies mial jakies inne linki bede wdzieczny

a czego Ci w tej brakuje?

Odnośnik do komentarza

Sry ale z ta kondycja musi to byc jakis bug.Treningi im juz zrobilem na lekkie , tempo gry mam woln.srednio wytrzymalosc maja po 12-14 i do pierwszej polowy wytrzymalosc na poziomie 70%.Kurde jest ktos kto nie ma z tym problemu?Jesli jest ktos kto nie ma z tym problemu niech opisze jakich treningow uzywa ect.HELP!!!

 

gram w lidze polskiej widzewem i rzeczywiscie podczas okresu przygotowawczego i sparingow z forma bylo kiepsko ale jak sie zaczal sez jest ok,

rozegralem 3 mecze i po pierwszej polowie maja ok 80 rzadko sie zdarza zeby komus spadlo ponizej

trening mam sciagniety z netu jak dobrze pamietam jest to trening TUG

 

A skad Ty masz TUG trening do 2011?

Odnośnik do komentarza

ja tez grajac warta mam ok 80 po polowie,

 

co do obiektow to moim zdaniem warto, grajac w fm2010 klubem z ostatniej ligi (havant) udalo mi sie wyszkolic kilku juniorow na poziomie I ligi i 2 perelki ktore oczywiscie odeszly to ekstraklasy,  w ogole jestem nastawiony na szkolenie miejscowej mlodziezy:) do transferow chyba mam pecha

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Szkolenie młodzieży jest fajne :) Mi się chyba raz w życiu trafił wychowanek który wygenerował się w klubie i później grał w reprezentacji Anglii. Ja zwykle szukam dobrych 16-17 latków i ściągam ich do klubu za free. Wiec teoretycznie są moimi wychowankami :)

 

Edit: Fajne rzecz jaką zauważyłem to że jak np ściągniemy kogoś z Brazylii to od razu agenci się rzucają z ofertami z tego regionu :D

Odnośnik do komentarza

Troszkę pograłem i znalazłem kilka bardzo frustrujących i dziwnych rzeczy w tej gierce. Dziwi mnie bardzo dlaczego do takiego klubu jak Lech [europejskie puchary, jakaś tam renoma w europie) nie chcą przychodzić angielscy gracze ze smiesznej npower league 1,2 ... lekko żenujące no ale będzie trzeba się z tym pogodzić. 2 sprawa to ,że jestem po 11 kolejce polskiej ekstraklasy jeżeli tak to można nazwać i we wszystkich meczach do tej pory rozegranych padł "1" słownie jeden gol bezpośrednio z rzutów wolnych ... ocb ??? Ja wiedziałem, że nasza liga to amatorka ale przecież sam Seba Mila powinien więcej goli strzelić.

 

ps. Macie podobnie czy tylko ja mam taki dziwny egzemplarz tej gry ??? :pozdro600:

 

edit:zauważyłem ,że ta gra dzieli statystyki zdobywanych goli na bezpośrednie rzuty wolne i pośrednie :] częściowo można ją rozgrzeszyć :czarodziej:

Odnośnik do komentarza

Troszkę pograłem i znalazłem kilka bardzo frustrujących i dziwnych rzeczy w tej gierce. Dziwi mnie bardzo dlaczego do takiego klubu jak Lech [europejskie puchary, jakaś tam renoma w europie) nie chcą przychodzić angielscy gracze ze smiesznej npower league 1,2 ... lekko żenujące no ale będzie trzeba się z tym pogodzić. 2 sprawa to ,że jestem po 11 kolejce polskiej ekstraklasy jeżeli tak to można nazwać i we wszystkich meczach do tej pory rozegranych padł "1" słownie jeden gol bezpośrednio z rzutów wolnych ... ocb ??? Ja wiedziałem, że nasza liga to amatorka ale przecież sam Seba Mila powinien więcej goli strzelić.

 

ps. Macie podobnie czy tylko ja mam taki dziwny egzemplarz tej gry ??? :pozdro600:

 

edit:zauważyłem ,że ta gra dzieli statystyki zdobywanych goli na bezpośrednie rzuty wolne i pośrednie :] częściowo można ją rozgrzeszyć :czarodziej:

 

Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem nieco dziwnie się bramki rozkładają na te zdobyte z pośrednich lub bezpośrednich rzutów wolnych.

W polskiej lidze po 24 kolejkach wszystkie drużyny z pośrednich rzutów wolnych zdobyły 46 bramek, a z bezpośrednich 4 bramki.

 

A co do zawodników ze "śmiesznych" lig angielskich. Nie jestem przekonany, czy reputacja polskiej ligi jest wystarczająco wysoka, aby chcieli w niej grać.

Za to nie ma większych problemów, aby sprowadzić zdolnych zawodników z Ameryki Płd, czy Afryki. Powiedziałbym, że pchają się do Europy drzwiami i oknami ;)

Odnośnik do komentarza

macie moze jakis namiar na mega, giga paczki graficzne do fm2011? chodzi mi zeby nie sciagac kazdej ligi oddzielnie

najbardziej mnie interesuje rapidshare i hotfile

 

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/24480-fm2011-metallic-logos-megapack/

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/39782-megapack-home-thread-30-now-out/

dzieki za odp ale akurat te linki znam (ja jestem z tych co najpierw szukaja sami i jak nic z tego to dopiero pytam na forum)i mam juz sciagniete

szukam jakiejs paczki bardziej kompletnej wiec jakby ktos gdzies mial jakies inne linki bede wdzieczny

 

nie ma paczek bardziej kompletnych

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Troszkę pograłem i znalazłem kilka bardzo frustrujących i dziwnych rzeczy w tej gierce. Dziwi mnie bardzo dlaczego do takiego klubu jak Lech [europejskie puchary, jakaś tam renoma w europie) nie chcą przychodzić angielscy gracze ze smiesznej npower league 1,2 ... lekko żenujące no ale będzie trzeba się z tym pogodzić. 2 sprawa to ,że jestem po 11 kolejce polskiej ekstraklasy jeżeli tak to można nazwać i we wszystkich meczach do tej pory rozegranych padł "1" słownie jeden gol bezpośrednio z rzutów wolnych ... ocb ??? Ja wiedziałem, że nasza liga to amatorka ale przecież sam Seba Mila powinien więcej goli strzelić.

 

ps. Macie podobnie czy tylko ja mam taki dziwny egzemplarz tej gry ??? :pozdro600:

 

edit:zauważyłem ,że ta gra dzieli statystyki zdobywanych goli na bezpośrednie rzuty wolne i pośrednie :] częściowo można ją rozgrzeszyć :czarodziej:

 

Ta a w rzeczywistości to kupa Anglików gra w polskiej ekstraklasie. Po prostu liga ma za mała renomę i nikt przy zdrowych zmysłach z Anglii tu nie przejdzie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli mówicie o league one to srednia pensja roczna takiego drwala to ~100.000 funtów. Nikt w Polsca nie da takich pieniędzy za przeciętnego piłkarza. Oczywiście są też w ang. niższysz klasach rozgr. zawodnicy wyróżniający się, ale ci liczą na wypromowanie się pod okiem skautów angielskich drużyn. W Championship srednie zarobki są już spopro większe niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Czy może ktoś wkleić informacje jakie atrybuty powinni mieć dani trenerzy, aby mieć 5* w każdym z treningów?

 

Pomocny może okazać się ten kalkulator trenerów:

http://bonzollm.co.cc/

W FM 2010 działał, w 2011 pewnie nic w tej kwestii się nie zmieniło.

 

To jest właśnie kalkulator do najnowszego FM'a. W poprzedniej wersji nie było dwóch rodzajów treningu bramkarzy (chwytanie i zatrzymywanie strzałów), tylko jeden ogólny.

Odnośnik do komentarza

Jedną z najlepszych funkcji w nowym FM jest to że jak menadżer tzn my jesteśmy przekonujący to w naszym zespole mogą pojawić się różne gwiazdki. Ostatnio prowadzę Barcelonę i kupiłem sobie Przemysława Tytoń za 19mln zł. i zostało mi zaledwie 27 mln zł, ale po dłuższej negocjacji z zarządem postanowiono że do klubu dołączy nie kto inny jak Giuseppe Rossi! Fantastyczna funkcja :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...