Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś samodzielnie zmienić sobie kolor atrybutów piłkarza w danym skinie? Bo znalazłem fajną skórkę (NN Skin) ale kolory dobrych i słabych atrybutów ledwo co się odróżniają i mnie to wkurza.

Można, na susie wszystko ładnie pokazali: łap link:

zmiana kolorów atrybutów

nie powinieneś mieć problemów, ale jak coś daj znać - sam już sobie ładnie pozmieniałem.

Odnośnik do komentarza
Można jakoś samodzielnie zmienić sobie kolor atrybutów piłkarza w danym skinie? Bo znalazłem fajną skórkę (NN Skin) ale kolory dobrych i słabych atrybutów ledwo co się odróżniają i mnie to wkurza.
Można, na susie wszystko ładnie pokazali: łap link:zmiana kolorów atrybutównie powinieneś mieć problemów, ale jak coś daj znać - sam już sobie ładnie pozmieniałem.

Ooo dzięki wielkie stary, poradziłem sobie :D Przydadzą mi się te stronki ogromnie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

ponawiam swoje pytanie, które pozostało bez żadnej odpowiedzi:

Mam jedno pytanie - co zrobić, żeby wyeliminować zawieszenia francuskich piłkarzy na "1 mecz międzynarodowy" (w rzeczywistości zawieszeni są na wszystkie mecze i nie można z nich korzystać...)?

 

Widziałem, że na CMRev pojawiła się jakaś łatka do tego, ale czy można ją "zaaplikować" po rozpoczęciu jakiejś gry? Jeśli nie, to kiedy zejdzie piłkarzom ten status? Rozpocząłem akurat sezon w Arsenalu i nie mogę skorzystać z 4 czy 5 podstawowych piłkarzy ;/

Odnośnik do komentarza

jest możliwość przeniesienia grafiki/treningów/sejwów z domyślnych dokumentów w inne miejsce, np. na inną partycję (z grą)?

jest mozliwość. w Opcjach w grze możesz sobie ręcznie wybrać katalog. najpierw przenieś tam gdzie chcesz i odnajdź go poprzez ustawienia w grze.

Odnośnik do komentarza

Witam. Nigdy nie korzystałem z FMRTE w tej edycji zacząłem bo denerwuje mnie zarząd ,że nie chce mi zwiększyć liczby trenerów ,a bez tego nie dam rady , mniejsza... może mi ktoś powiedzieć bo zmieniam im te parametry , klikam na dyskietkę(zapisz) i nic się nie dzieje... jak uruchomie FM'a ponownie też. Może czegoś nie robię , nie wiem , nigdy nie korzystałem z takich pomocy.

Odnośnik do komentarza

Odpalam najpierw FM'a później fmrte i wczytuję grę. później zmieniam atrybuty mojemu trenerowi siłowemu (klikam +1) i jak klikam zapisz w FMRTE to zaraz później w okienku atrybuty zmieniają się na poprzednie(cały czas mówię o fmrte). nic ,a nic się w FMie nie zmienia. na pewno wczytany jest bo jak klikam 'pokaż osobę ,którą oglądasz w grze' to poprawnie pokazuje. Patch zgadza się z wersją. A i grę rozpocząłem zanim zainstalowałem patcha, może to być powodem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...