Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ale to offline ma chyba jakieś ograniczenia

 

gdy nie miałem dostępu do netu w FMa grałem przez jakiś czas, ale potem się zablokował, nie wiem czy to zależało od czasu ostatniego połączenia z netem, czy może jakiś tymczasowy plik się skasował lub coś

teraz nie patrzylem, z FM 10 nie mialem najmniejszych problemow

Odnośnik do komentarza

Ok, czas na mnie.

 

Dopiero włączyłem FM, ale już mam kilka pytań.

 

Czy można zmienić ikonki odpowiadające za 'morale' w trybie widoku składu?

 

Czy można zmienić nazwę pozycji? Dotychczas było normalnie, czyli OŚ, DPŚ, PŚ, OPL, a teraz jakieś cuda straszne: P/OP (PL) :/

 

Czy można zmieniać taktyki podczas gry w jakiś 'łatwiejszy' sposób? Mam na myśli tę opcję z trzema taktykami, i brakuje mi jakby łatwiejszego dostępu do tej opcji podczas meczu. A może ja czegoś nie widzę?

 

Na razie to tyle, ale na pewno sobie coś jeszcze przypomnę.

Odnośnik do komentarza

Czy można zmieniać taktyki podczas gry w jakiś 'łatwiejszy' sposób? Mam na myśli tę opcję z trzema taktykami, i brakuje mi jakby łatwiejszego dostępu do tej opcji podczas meczu. A może ja czegoś nie widzę?

 

Na razie to tyle, ale na pewno sobie coś jeszcze przypomnę.

jak masz ekran meczu, w ikonie gdzie jest wynik/nazwa zespolu sa trzy buttony:

 

Taktyka, Szybkie Taktyki, Instrukcje - jezeli w przygotowaniu meczowym masz 3 swoje zapisane taktyki, bedziesz mogl korzystajac z opcji "szybkie taktyki" je zmienic podczas meczu w sposob szybki

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za te cenne dla mnie informacje. Już wiem, że dzisiaj jak wrócę z pracy zainstaluję FM11 przez Steam. Jak dobrze rozumiem pierwszy patch udostępniony sam się zainstaluje przy instalacji tak? Łatka, którą mam sciągniętą już na dysku moge skasować?

Odnośnik do komentarza

No Lech moim zdaniem to jest zenada, wogole nasza cala polska liga , wiec ja bym raczej do hannoveru go nie porownywal , bo raczej niemcow obrazasz :>

 

A wracajac do FMa , to moze pokombinuj cos z taktyka, moze atmosfere masz do dupy w zespol a z tego co zauwazylem to ma to bardzo duze znaczenie w tej wersji.

 

Np mialme taka sytuacje ze ŁKSem kosilem wszystkich i przed finalem pucharu polski dalem odpoczac calemu pierwszemu skladowi i przez to przegralem ze spadkowiczem na wyjezdzie.Chlopakom tak sie humory popsuly ze nastepny meczu siebie w najmocniejszym skladzie tez przegralem :[

 

wszyscy mają morale wysokie , nie wiem może taktyka jakaś do dupy , rozmowy motywacyjne używam takie jak były w FM 09 i 10 jak jestem faworytem to daje " oczekuje wygranej " itd nie wiem czy to działa w 11

 

 

Poziom gry jest jak zwykle wysoki, raz sie wygra raz sie przegra ja gram aston villa i poczatkowo dobrze mi szlo mialem fajne morale ale teraz mam kryzys i ostatnio w carling cup przegralem na wyjezdzie z huddersfield :(. Wina taktyki. Wg mnie jest to manager w ktorym jedną taktyka nie da sie grac długo poniewaz komputer w fm 11 jest wyraznie inteligentniejszy niz w poprzednich wersjach. ale jak dla mnie to super gra jest super realna

Odnośnik do komentarza

Co do offline Steama dodam od siebie: grałem tak w FM 2010 i jeżeli nie miałem neta i włączonego wcześniej w tle Steama to często nie chciał się odpalić, bo po naciśnięciu przycisku tryb offline, wyskakiwał błąd połączenia... Czasem tylko mi się odpalił. Ale gdy miałem wcześniej włączonego Steama, podczas gdy miałem dostęp do internetu, to później, gdy już nie miałem neta, gra odpalała się bezproblemowo i można było grać normalnie. A że mam laptopa i system hibernuje zawsze to Steama mam zazwyczaj odpalonego w tle :P 2011 też zainstalowałem sobie ze Steama. I patch mi się od razu ściągnął zainstalował przy pierwszym uruchomieniu gry po instalacji.

Odnośnik do komentarza

Jak wysylac bramki na youtuba? mam konto i wszystko a jak chce wyslac bramke to pod koniec wysylania mi wyskakuje zebym sprawdzil polacznie z netem ale z netem wszystko ok, tez tak macie ??

U mnie wysyła* tylko po zmianie języka na angielski.

 

*a jeśli nawet nie uda mu się wysłać, to zapisuje plik gotowy do wrzucenia na youtube.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi znowu strasznie sprzedac zawodnikow? W fmie 2010 nawet po przecietniakow zglaszaly sie kolejki a tu proponuje klubom swoich graczy po strasznie niskich cenach typu,zejście z 950 tyś na 50 tyś i nawet kijem ich nie tkną.

 

Nie tylko Tobie ciężko sprzedać zawodników. W FM2010 grając w lidze polskiej łatwo było sprzedać gwiazdę drużyny za 20-30mln zł, za tą kasę sprowadzałem 2-3 młodych zdolnych, z czasem znowu sprzedawałem i tak w kółko, a kasy było pod dostatkiem. Cóż, może jest trudniej, ale chyba realistycznie? Ogólnie pierwsze wrażenie mam takie, że ciężej zapanować nad finansami niż w FM2010.

Odnośnik do komentarza

Z tymi czerwonymi kartkami to rzeczywiście nieźle. Przed momentem dostałem 3 w jednym meczu (w 14 Melo, w 47 Kielon i w 77 Rami (2xŻK)) do tego mecz kończyłem w 7 bo przyplątała się jeszcze kontuzja Afellaya. Oczywiście w końcówce wbili mi gola na 2-3. Poza tym częste są hokejowe wyniki 5-2 z Palermo, 4-4 z Romą, 4-2 z Bologną, 6-3 Bari i najlepsze 4-6 z Milanem.

 

PS Czy macie jakiś dobry program treningowy, ja stworzyłem sobie własny wzorowany na tych których używałem w poprzedniej edycji ale piłkarze stoją w miejscu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...