Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie, wydaje mi sie, ze teraz jest jakas tendencja do upraszczania gier, tworcy chca trafic do szerszego grona a nie tylko zagorzalych fanow serii, fm nalezalo sie troche ladnosci:) a nawet jak dodadza jachty to kto nie chce nie bedzie sie w to bawil. chociaz szybko wyrzucilem fifam to w sumie chyba w ich sposob wolalbym rozbudowywac stadion i aspekt infrastruktury tez w miare mi sie podobal

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Znalazłem błąd w ustawianiu terminarza :/

Gram w Niedziele w lidze a we wtorek w pucharze Polski. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że cały poprzedni tydz jest wolny i wystarczyło ustawić mecz w lidze na sob albo piątek. Jak takie kwiatki powstają w lidze polskiej to nie chce wiedzieć co się w Anglii dzieje

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, bo ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie, w momencie gdy nasza liga bedzie dosc wysoko w rankingu europejskim, a kluby tez beda dosc wysoko to zwiekszy sie kasa za prawa telewizyjne za lige mistrzow ? czy moze caly czas bedzie ta sama kwota, jesli ta sama to troszke nudne i głupawe to bedzie, kwota powinna sie systematycznie zwiekszać jesli polskie druzyny beda mialy coraz wieksza reputacje, zagral juz ktos pare sezonow jakas polska duzyna w lidze mistrzow ?

Odnośnik do komentarza

Prócz Fm'a pykam w Bioshock'a, Far Cry 2, Assassin Creed 2 i na średnich bądź wysokich detalach gry chodzą płynnie i w dodatku super wyglądają. FM przy 3 ligach i dużej bazie danych idzie jak KREW Z DUPY !! Rozumiem, że mam sobie zakupić jakiś procek z 4'oma rdzeniami do tej gry ??

Mam wszystkie ligi europejskie brazylijskie i argentyńskie w podglądzie oraz ligi największych krajów europejskich jako grywalne. Nie ma problemu, gra chodzi super płynnie. Jedynie kiedy bez filtra otwierałem zakładkę wszystkie kluby aby wybrać sparingpartnera to komp się zamyślił na około półtorej minuty. Jednak od razu wybrałem mu selekcję tylko kluby angielskie i działa teraz natychmiastowo.

Mam procek amd, phenom II 555x2 @B55x4 podkręconego do 3,7GHz i 2*2GB ramu. Grafika GTX460.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób grających naszą Ekstraklasę.

 

Sprawa dotyczy rankingu klubowego i krajowego, który decyduję o liczbie miejsc w europejskich pucharach i rozstawieniu w losowaniach.

 

Jakim cudem wygrywając 3 mecze i 2 remisując (Wisła Kraków) można uzsykać zaledwie 1.000 punkta!? Myślałem na początku, że to punkty dodają po sezonie, ale np. Lech ma dodawane punkty po każdym meczu w pucharach na bieżąco i w rankingu

za aktualny sezon ma już bodajże około 8.000. Ktoś może mi to wyjaśnic?

 

Dodam, że np. Legia czy Polonia, którę w pucharach nie grały również mają wpisane 1.000 (bierze się to z rankingu krajowego). Wychodzi więc na to, jakby gra nie uwzględniła wyników Wisły jako klubu i wpisała tylko punktu należące się rankingu krajowego.

 

Jeszcze np. taka akcja. Zaczynając nowy sezon Ruch gra od razu mecz Ligi Europejskiej na Węgrzech. Remisuje 2:2. W rankingu natychmiast Węgry, jako graj mają dopisane 0.500. Polska nie ma nic!

 

Wydaje mi się, że FM te punkty liczy zupełnie niepoprawnie, a dla mnie to WIELKI BUG, jeżeli tak będzie dalej...

Odnośnik do komentarza

Prócz Fm'a pykam w Bioshock'a, Far Cry 2, Assassin Creed 2 i na średnich bądź wysokich detalach gry chodzą płynnie i w dodatku super wyglądają. FM przy 3 ligach i dużej bazie danych idzie jak KREW Z DUPY !! Rozumiem, że mam sobie zakupić jakiś procek z 4'oma rdzeniami do tej gry ??

 

 

Ładnie się Pan przedstawił tu na forum...

 

P.S.

 

Wystarczy jak wyczyścisz komputer na początek...

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Troche się pochwale i zobaczcie jakiego grajka do Lecha Sprowadził mi Scout, aż mi szczena opadła...

 

http://img838.imageshack.us/img838/5408/koloq.jpg

 

 

A skąd ty wziąłeś tyle siana na jego pensje??

 

Edit a nie to w zł jest myślałem że w euro :D

 

 

Jaa ale beton. Doszedłem Lechem do fazy grupowej LM zająłem 3 miejsce a tu pokazuje mi się info że ekstraklasa spadła w rankingu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...