Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam jeszcze raz

Ma ktoś link do nowych strojów Realu Madryt (tych ze złotym wykończeniem oraz czerwonych)?

 

http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/37278-ss10-12-kits-requests-for-fm10-12-only/page__st__6480__p__1411074entry1411074

 

po prostu pobierz te koszulki w tym poście i nadpisz je zamiast tych co masz, odznacz buforowanie i będziesz miał

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za podwójnego posta, ale pomyślałem, że warto się tym tu podzielić :) Lech w drugim sezonie gry sprzedał Stilic'ia do Dynama Drezno za 65tys euro... :D Tam wart już jest ponad milion...

A teraz moje małe pytanko... Jak co roku poświęcam trochę czasu na przeczesanie krajów Afrykańskich w poszukiwaniu utalentowanych młodych grajków. W jakich krajach najczęściej można spotkać takie super talenty za grosze?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak
Przepraszam za podwójnego posta, ale pomyślałem, że warto się tym tu podzielić Lech w drugim sezonie gry sprzedał Stilic'ia do Dynama Drezno za 65tys euro... Tam wart już jest ponad milion...

Bo zostało mu pewnie pół roku do końca kontraktu i wtedy płaci się grosze jeśli zawodnik nie chce podpisać z obecnym klubem.

 

 

A teraz moje małe pytanko... Jak co roku poświęcam trochę czasu na przeczesanie krajów Afrykańskich w poszukiwaniu utalentowanych młodych grajków. W jakich krajach najczęściej można spotkać takie super talenty za grosze?

 

RPA, Peru, Urugwaj, Szwecja, Norwegia, Najniższe ligi Francuskie, Ukraina, Czechy.

Odnośnik do komentarza

Witam, bardzo proszę o jakieś porady jakich zawodników najlepiej kupić w pierwszym sezonie w przerwie zimowej. Gram Lechem... Problem jest tego rodzaju że drużyna dobrze gra!Z Legia 6-0 z Wisła 6-1 , awans do lig mistrzów! Teraz mam fazę grupową no i już będzie ciężko ale nie jest zle. Oprucz tego przegrywam i remisuje z cieniasami w ekstraklasie.. Myśle że to jest problem z przemęczeniem zawodników ,mam bardzo mało graczy... Więc będę chciał kupić w zimę z 3 solidnych doświadczonych kopaczy. Jak najtańsi... Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...