Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

5 lig to trochę mało. 15-20 pójdzie na tym po kilku latach w grze? 5-10 największych grywalnych + reszta na podglądzie?

 

Do klubu jeszcze się nie zdecydowałem. Co do klubu to Romę odradzam bo szybko ci się znudzi. Napoli jest ciekawe i Udinese z pomiędzy tych dwóch bym wybierał :P

 

 

 

Dlaczego Roma sie znudzi ? Polecam z Serie C Hellas Verona :) Fajny klub też jest Bari

Odnośnik do komentarza
Procesor: Intel Core 2 quad CPU Q6600 @2.40GHz

Płyta Główna: Producent Gigabyte Technology Co., Ltd. Nazwa G31M-S2L

Pamięć: 4GB Ramu, na Windowsie mogę używać tylko 3GB:/

Dysk Twardy:1 Tera

Karta Graficzna: GeForce 9500GT

Obudowa: ACT

Monitor: Samsung 21 Cali

Karta PCI: Compaq NC3123 Fast Ethernet Adapter

Zasilacz: I don't know :D

 

Ile Lig będę mógł uruchomić na tym sprzęcie, możecie polecić mi jakie?(Tak, aby rozgrywka mi się nie nudziła :], żeby trenerów dobrych wyłapać i młodych talentów było dużo :D). Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

Kartę graficzną masz strasznie cienką, ale do FM za bardzo wymagana nie jest, polecam :

 

Anglia(4ligi), Brazylia(1), Argentyna(1), Francja(2), Niemcy(2), Włochy(2), Hiszpania(2), Holandia(2),

Portugalia(2), Polska(2), Ukraina(2), Turcja(1), opcjonalnie można wziąć ligę szkocką i belgijską,

spokojnie pograsz.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Lucasinhoo :D Wiem, że karta cienka, no ale sprzecik pozwala mi pograć w wiedźmina 2, czy też w Fable III na średnich detalach bez żadnych ścinek, więc jako tako jest dobrze :P Myślałem nad wymianą karty, ale zupełnie się na sprzęcie nie znam i nie wiem jaką bym mógł tu wpasować, mógłbyś mi coś polecić?

 

@topic Jaki klub moglibyście mi polecić z tych lig co podał Lucasinhoo? Myślałem nad Wisłą, ale czy gra nie znudzi mi się za szybko? Chciałbym, aby był to klub z ligi Europejskiej, jestem mało obeznanym graczem jeżeli chodzi o taktyki itp. :D Z góry dzięki za pomoc:]

Odnośnik do komentarza

Kartę graficzną masz strasznie cienką, ale do FM za bardzo wymagana nie jest, polecam :

 

Anglia(4ligi), Brazylia(1), Argentyna(1), Francja(2), Niemcy(2), Włochy(2), Hiszpania(2), Holandia(2),

Portugalia(2), Polska(2), Ukraina(2), Turcja(1), opcjonalnie można wziąć ligę szkocką i belgijską,

spokojnie pograsz.

 

a ja bym dodał jeszcze rosyjską

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie mam :D Na takim sprzęcie jakie ciekawe ligi mógłbym wybrać?(Wymagania to dobrzy trenerzy i dużo młodych talentów :D)

Procesor: AMS Athlon X2 250 3.0

Płyta Główna: Gigabyte M68Mt-S2

Pamięć: GoodRam DDR3 4GB 1333MHZ

Dysk Twardy: 500GB 7200 Seagate Sata

Karta Graficzna: Ati HD 6670 1GB DDR3 128 BIT

Obudowa: ATX Logic B21

Monitor: LG LED E2260S 21,5 Cala

Karta Pci: TPLINK WN722NC

Zasilacz: Logic 500W

 

Z góry dzięki za odpowiedź, przy okazji ponowię moje pytanie wcześniejsze:

Jaki klub moglibyście mi polecić z tych lig co podał Lucasinhoo? Myślałem nad Wisłą, ale czy gra nie znudzi mi się za szybko? Chciałbym, aby był to klub z ligi Europejskiej, jestem mało obeznanym graczem jeżeli chodzi o taktyki itp. :D Z góry dzięki za pomoc:]
Odnośnik do komentarza

AMD Athlon x2 dual core

procesor: be - 2350

2.11 ghz

2 gb ram

nvidia g force 8600 [karta graficzna]

 

Ile piłkarzy mogę wybrać aby szło rozegrać około 10 sezonów bez zacinki ? Zwykle biorę około 25 tys ale myślę że mogę sobie pozwolić na więcej ;)

Odnośnik do komentarza

AMD Athlon x2 dual core

procesor: be - 2350

2.11 ghz

2 gb ram

nvidia g force 8600 [karta graficzna]

 

Ile piłkarzy mogę wybrać aby szło rozegrać około 10 sezonów bez zacinki ? Zwykle biorę około 25 tys ale myślę że mogę sobie pozwolić na więcej ;)

 

Nie da sie tego określić musisz wypróbować.

 

Kolejne pytanie mam :D Na takim sprzęcie jakie ciekawe ligi mógłbym wybrać?(Wymagania to dobrzy trenerzy i dużo młodych talentów :D)

Procesor: AMS Athlon X2 250 3.0

Płyta Główna: Gigabyte M68Mt-S2

Pamięć: GoodRam DDR3 4GB 1333MHZ

Dysk Twardy: 500GB 7200 Seagate Sata

Karta Graficzna: Ati HD 6670 1GB DDR3 128 BIT

Obudowa: ATX Logic B21

Monitor: LG LED E2260S 21,5 Cala

Karta Pci: TPLINK WN722NC

Zasilacz: Logic 500W

 

Z góry dzięki za odpowiedź, przy okazji ponowię moje pytanie wcześniejsze:

Jaki klub moglibyście mi polecić z tych lig co podał Lucasinhoo? Myślałem nad Wisłą, ale czy gra nie znudzi mi się za szybko? Chciałbym, aby był to klub z ligi Europejskiej, jestem mało obeznanym graczem jeżeli chodzi o taktyki itp. :D Z góry dzięki za pomoc:]

 

a co maja taktyki do wyboru zespołu? wybierz to co lubisz, a jak nie to wylosuj, ja tak zrobiłem i od tego czasu Korona Kielce stała się moim ulubionym klubem

 

jak juz wspominałem każdy z graczy wprowadza do klubu duże zmiany, dlatego nie ma róznicy co wybierze, ale najciekawsze jest zawsze zrobienie z malutkiego np. 3 ligowego klubiku, zwycięzce ligi mistrzów

Odnośnik do komentarza

Lucasp17, ależ ja chciałbym tak zrobić, ale wolę jednak klub w którym mógłbym stawiać na młodzież, chciałbym zatrudnić 5 gwiazdkowych trenerów i tylko tyle, żadnych transferów itp. (Odpadają kluby pokroju Arsenalu, Barcelony, Manchesteru City itp.), moglibyście coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jak chcesz mieć łatwo (bo zatrudnianie od początku 5 gwiazdkowych trenerów to tylko w łatwych klubach) i stawiać na młodzież to każdy klub 1 i 2 Angielskiej ligi. Możesz również zagrać w Niemczech też jest fajnie np Borussia albo Werder Brema.

Odnośnik do komentarza

Lucasp17, ależ ja chciałbym tak zrobić, ale wolę jednak klub w którym mógłbym stawiać na młodzież, chciałbym zatrudnić 5 gwiazdkowych trenerów i tylko tyle, żadnych transferów itp. (Odpadają kluby pokroju Arsenalu, Barcelony, Manchesteru City itp.), moglibyście coś polecić?

 

ale właśnie o to chodzi, że najlepiej jest zaczynać od zera i pokolej budować klub od podstaw, wtedy satysfackcja z wyszukania genialnego talentu, czy zwyciestwa w rozgrywkach jest duzo większa, kazdy to potwierdzi

Odnośnik do komentarza

Gram sobie spokojnie Realem Madryt a tu dostaję informację od scouta, że 21 - letni zawodnik jest idealnym wzmocniem. Tym zawodnikiem jest Patryk Małecki z Wisły. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją kiedy w pierwszym! sezonie proponują mi Polaka do klubu pokroju Realu :polska: . Jako patriota chyba złożę ofertę :)

 

P.S. Jak to możliwe (nie gram na żadnym patchu oprócz dodatkowych rozgrywek międzykontynentalnych)??? Przecież Patryk nie ma takich um.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...