Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec jeszcze jesli chodzi o morale. Chyba nie bedę grał sparingów w połowie sezonu.

 

No i dalej jeśli chodzi o te języki. Czasami na konferencjach prasowych pojawia się pytanie o to czy gracz zamierza poprosić jednego piłkarz o pomoc przy porozumiewaniu się z nowym, poprzez znajomość tego samego języka przez nich dówch. W jaki sposób mogę o cos takiego poprosic mojego zawodnika?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Od zdolności do adaptacji :P Jest to ukryty atrybut jednak czasami w raportach scoutów pojawia się że zawodnik nie powinien mieć większych problemów z adaptacją.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie miejsce na pytania o grafiki, ale tu po prostu jest większy ruch:) Mianowicie- czy znalazł już ktoś przerobione to na FMa:

Logo Ekstraklasy ?

 

Przecież sam mozesz to zrobić, pobierz zdjęcia, zmień rozmiary w paintcie, nazwij je tak jak poprzednie pliki, tj. id konkretnych rozgrywek. A później podmień w folderze gry stare pliki na nowe i koniec.

Odnośnik do komentarza

No dobra, troche mi to zajęło, ale zrobiłem swoje pierwsze logosy. Dokładnie to co chicałeś, czyli Ekstraklasa i Superpuchar, i dorzuciłem jeszcze nowe logo PZPN jako reprezentacje, oraz Puchar Polski. Oto te pliki: Polska

 

Niestety zdążyłem już zauważyć, że u mnie nie działa małe logo reprezentacji. Nie wiem czy działają pozostałe małe. Z logiem jest wszytsko w porządku, jakis bład robie chyba w configu, bo po przeniesieniu pliku do innego folderu, w którym miałem loga wcześniej, wszystko działa tak jak trzeba.

 

właśnie o to chodzi, że nie bardzo wiem gdzie to wrzucić;)

 

 

A wrzucić trzeba do moich dokumentów, dalej folder gry i graphics.

Odnośnik do komentarza

Panowie przyznaję się bez bicia nie przeczytałem 305 stron tego tematu(trochę dużo). Szukałem porad na CMRev, na CFM na FM-Zone jak również tutaj w dziale FM 2011, odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienie nigdzie nie znalazłem. Mianowicie chodzi mi o te nieszczęsne "przygotowanie do meczu". Może już za stary jestem i tego nie ogarniam, dlatego proszę o pomoc;) Dla większej przejrzystości wypunktuje moje wątpliwości.

 

1. Jeśli mam ustawione trzy taktyki w tych przygotowaniach, ale w meczu korzystam z zupełnie innej taktyki to będzie to jakoś ujemnie wpływało na grę moich zawodników?

 

2. Nie przywykłem do tych nowych taktyk z kreatora, konwertuje do klasycznej "suwaczkowej". Jak mam pozostałe dwie szybkie taktyki ustawić również na klasyczne?

 

3. Czy stopień "znajomość formacji" jest z automatu wyższy przy tych nowych taktykach(z kreatora), niż przy "suwaczkowych".

 

4. Ostatnie, ale chyba najważniejsze pytanie. Czy ja coś robię nie tak czy to gra jest tak upierdliwa, że przy zmianie formacji na inną z automatu włączają się ustawienia tych nowych taktyk. I nawet po zmianie na moją zapisaną klasyczną taktykę muszę ją na nowo konwertować?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

 

1. raczej nie, w sumie gdyby tak było to byłoby idiotyczne więc raczej na pewno nie

2. bodajże masz taki tam przycisk jak Konwertuj na klasyczną

3. nie

4. nie rozumiem za bardzo o co chodzi

Odnośnik do komentarza

Jest sens kupowanie graczy 14-letnich i ich trenowanie? Prowadzę Bayern(dzięki van Gal za przejście do Juve ), wiadomo trenerzy klasa światowa.Poszukałem w wyszukiwarce i znalazłem graczy 15-16 letnich, wchodzę w historie i jest że jest bez kubu(nigdzie wcześniej nie grał), i jest sens zatrudnianie ich i trenowanie?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Chce przeprowadzić wieloletnią karierę i nie wiem ile lig wybrać żeby po kilku latach w miarę płynnie chodziło.

 

Procesor: Intel® Pentium® Processor E5200 (2M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB)

Ram: 2GB ram ocz dedykowane dla graczy

Karta graficzna: Radeon 4850 512 MB

Odnośnik do komentarza

Chce przeprowadzić wieloletnią karierę i nie wiem ile lig wybrać żeby po kilku latach w miarę płynnie chodziło.

 

Procesor: IntelŸ PentiumŸ Processor E5200 (2M Cache, 2.50 GHz, 800 MHz FSB)

Ram: 2GB ram ocz dedykowane dla graczy

Karta graficzna: Radeon 4850 512 MB

Ja mam 3 GB RAM i dwurdzeniowca C2D 2,8 GHz, grafika GF 9500 512 MB i płynnie mi hula 5 największych/najlepszych lig europy plus jakiś dodatkowy kraj.

 

Tak z ciekawości jaki klub planujesz objąć?

 

Panowie doradźcie mi, chcę posiedzieć w Serie A. Kogo wybrać, Palermo czy Napoli? Albo Roma czy Udinese? Mam w planach długoletnią karierę jak Pan przeciętniak. Kim się lepiej gra? Kto ma lepsze perspektywy?

Edytowane przez feanorr
Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

5 lig to trochę mało. 15-20 pójdzie na tym po kilku latach w grze? 5-10 największych grywalnych + reszta na podglądzie?

 

Do klubu jeszcze się nie zdecydowałem. Co do klubu to Romę odradzam bo szybko ci się znudzi. Napoli jest ciekawe i Udinese z pomiędzy tych dwóch bym wybierał :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4x 2,4 GHz, 2GB RAM, GeForce 8500GT 1024 MB

I na luzie chodza mi ligi: 4x Anglia, 2x Polska, 2x Rosja, 3x Portugalia, 3x Turcja, 2x Ukraina, 3x Francja, 4x Włochy, 3x Hiszpania, 3x Niemcy, reszta, tj. wszystkie pozostałe ustawione na podgląd na duzej bazie danych. Wszytsko działa bardzo szybko. Choć miałem tylko dwie gwiazdki przy szybkości rozgrywki w momencie wybierania lig.

 

Jakiś czas temu grałem na wszystkich ligach ustawionychm ale tam przetwarzanie trwało około 5 minut. Byłem zdeterminowany, żeby tak grac. Na prawde rozgrywka jest dużo ciekawsza, więcej klubów, turniejów, piłkarzy do obserwacji. Możan było znaleźć wiele tanich talentów głównie w Nigerii i Ameryce Południowej. Grało sie nawet fajnie, w czasie przetwarzania grałem w Fife więc nie było problemu. Niestety po półtora sezonu wyskoczył jakiś straszny błąd i koniec rozgrywki, niestety.

Edytowane przez lucasp17
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...